Karyera, praktika və məzunlarla əlaqə mərkəzi

14-09-2018

İstehsalat təcrübəsi keçmə haqqında (Geologiya)

 

Məzmunu: İstehsalat  təcrübəsi keçmə haqqında

 

Geologiya fakültəsinin “Geologiya”, “Geofizika”, “Geologiya mühəndisliyi” və “Hidrogeologiya mühəndisliyi”və “Geofizika mühəndisliyi” ixtisası üzrə əyani şöbəsinin a/b və r/b -nin  IV kurs tələbələri tədris  planına  müvafiq olaraq  2018-ci il  aprel ayının 13-dən may ayının 10-dək (6 kredit) Ekologiya və Təbii Sərvətlər Nazirliyinin Milli Geoloji Kəşfiyyat Xidmətinin ekspedisiyalarında - müxtəlif rayonlarda, Gədəbəy rayonunda Azərbaycan İnterneyşnl Mayning Kompani Limited Şirkətinin mədənlərində, “Azərsu” ASC-də, Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin Hidrogeoloji-Meliorativ Xidmət İdarəsində, SOCAR Geofizika və Geologiya İdarəsinin bölmələrində və AMEA Geologiya və Geofizika İnstitutunda tələbələrin yol xərcləri və ezamiyyət xərclərinin ödənilməsi şərti ilə təcrübə rəhbərləri müvafiq rayonlara ezam olunsunlar və istehsalat təcrübəsi keçmək üçün göndərilmiş hesab edilsinlər.

 

 

Qrup: GK-069A, a\b

Qrupun rəhbəri akademik V.M.Babazadə təyin edilsin və aprel ayının 13-dən may ayının 10-a kimi Quba, Qəbələ, Gədəbəy, Astara rayonlarına ezam olunsun

1. Əzimov Sahib Bəhruz oğlu -                      Gədəbəy rayonu,Azərbaycan İnterneyşnl Mayning Kompani Limited Şirkəti

2. Hacıyeva Gülarə Musa qızı -                     Qəbələ rayonu, Geoloji Planalma Ekspedisiyası

3. Bəkirov Ramin  Amin oğlu -                     Quba rayonu, Nügədi sahəsi, Geoloji PlanalmaEkspedisiyası

4. Əzimzadə Elçin Süleyman  oğlu –            Quba rayonu, Qonaqkənd-Yerfli sahəsi, GeolojiPlanalma Ekspedisiyası

5. Hacıyev Əliheyder  Osman oğlu -             Göygöl rayonu, Çaykənd sahəsi, Kiçik Qafqaz Geoloji Axtarış Ekspedisiyası

6. Kazımov Bəhmən Qəhrəman oğlu -          Göygöl rayonu, Elvor sahəsi, Kiçik Qafqaz GeolojiAxtarış Ekspedisiyası

7. Mürşüdov Ələkbər Sabir oğlu -                 Göygöl rayonu, Əzgilli sahəsi, Kiçik Qafqaz GeolojiAxtarış Ekspedisiyası

8. Ağayev Mustafa Eldar oğlu -                    Göygöl rayonu, Çaykənd sahəsi, Kiçik Qafqaz GeolojiAxtarış Ekspedisiyası

9. Abdullayev Coşqun Müslüm oğlu -          Gədəbəy rayonu, Pirqulu sahəsi, Faydalı QazıntılarınOperativ Kəşfiyyatı Ekspedisiyası

10. Abbasov Pərvin Abbas oğlu –                 Quba rayonu, Yuxarı Xanəgah sahəsi, FaydalıQazıntıların Operativ Kəşfiyyatı Ekspedisiyası

11. Ağamalıyev Ramin Rasim oğlu -             Quba rayonu, Abşeron-Qobustan və Xəzəryanı GeolojiAxtarış Ekspedisiyası

12. Paşayev Elbəy Qəməd oğlu -                  Gədəbəy rayonu, Pirqulu sahəsi, Faydalı Qazıntıların

Operativ Kəşfiyyatı Ekspedisiyası

13. Hüseynov Sərxan Elxan oğlu –               Kiçik Qafqaz, Gorançayın qərb hissəsi, Nüvə GeofizikiTədqiqatlar Mərkəzi

14. Əskərov Ruslan Bayram oğlu –               Xızı rayonu, Qarabulaqçay-Atabulaqçay sahəsi, NüvəGeofiziki Tədqiqatlar Mərkəzi

15. Məmmədova Günel Elbrus qızı -             Quba rayonu, Nügədi sahəsi, Geoloji PlanalmaEkspedisiyası

16. Qənbərov Mirmehdi Mehman oğlu -       Göygöl rayonu, Çaykənd sahəsi, Kiçik Qafqaz GeolojiAxtarış Ekspedisiyası

17. Rəhimli Aytən Gündüz qızı -                  Astara rayonu,  Pensərçay sahəsi, Abşeron-Qobustan vəXəzəryanı Geoloji Axtarış Ekspedisiyası

18. Nəsirli Aysel Asif qızı -                           Göygöl rayonu, Əzgilli sahəsi, Kiçik Qafqaz GeolojiAxtarış Ekspedisiyası

19. Həsənəlizadə Ləman Salman qızı -          Göygöl rayonu, Çaykənd sahəsi, Kiçik Qafqaz GeolojiAxtarış Ekspedisiyası

20. Mirizadə Mirleyla Mirsədir qızı -             Quba rayonu, Abşeron-Qobustan və Xəzəryanı GeolojiAxtarış Ekspedisiyası

 

 

 

 

Qrupun rəhbəri dos.A.M.İsmayılova təyin edilsin və aprel ayının 13-dən may ayının 10-a kimi Quba, Xızı, Qəbələ, Gədəbəy, Astara rayonlarına ezam olunsun

Qrup : GK-071A ,a\b

1. Yusubov Qasım İlham oğlu -                                Gədəbəy rayonu,Azərbaycan İnterneyşnl Mayning Kompani Limited Şirkəti

2.Fətəliyeva Xublar Arzuman qızı –              Gədəbəy rayonu, Pirqulu sahəsi, Faydalı QazıntılarınOperativ Kəşfiyyatı Ekspedisiyası

3. Ramazanov İsa Azər oğlu -                       Gədəbəy rayonu,Azərbaycan İnterneyşnl Mayning Kompani Limited Şirkəti

4. Çobanov Vilayət İsmayıl oğlu –                Astara rayonu,  Pənsərçay sahəsi, Abşeron-Qobustan vəXəzəryanı Geoloji Axtarış Ekspedisiyası

5. Abdullayev Faiq Rövşən oğlu -                 Xaçmaz rayonu, Xudat-Yalama sahəsi, GeolojiPlanalma Ekspedisiyası

6. Alıyev Ülvi Sərvər oğlu -                          Göygöl rayonu, Elvor sahəsi, Kiçik Qafqaz GeolojiAxtarış Ekspedisiyası

7. Əliyev Mirzəli Arif oğlu -                          Quba rayonu, Yuxarı Xanəgah sahəsi, FaydalıQazıntıların Operativ Kəşfiyyatı Ekspedisiyası

8. Salmanov Rövşən Namiq oğlu -                Astara rayonu,  Pənsərçay sahəsi, Abşeron-Qobustan vəXəzəryanı Geoloji Axtarış Ekspedisiyası

9. Seyidli Vüsalə Bəhrəm qızı –                    Gədəbəy rayonu, Pirqulu sahəsi, Faydalı QazıntılarınOperativ Kəşfiyyatı Ekspedisiyası

10. Məmmədov İsa Namiq oğlu -                  Quba rayonu, Nügədi sahəsi, Geoloji PlanalmaEkspedisiyası

11. Fərəcov Allahverdi Sahibəli oğlu-           Gədəbəy rayonu, Pirqulu sahəsi, Faydalı QazıntılarınOperativ Kəşfiyyatı Ekspedisiyası

12. Məmmədova Sevinc Elmar qızı -            Quba rayonu, Abşeron-Qobustan və Xəzəryanı GeolojiAxtarış Ekspedisiyası

13. Xəlilli Məhəmməd Məhərrəm oğlu -       Gədəbəy rayonu, Pirqulu sahəsi, Faydalı QazıntılarınOperativ Kəşfiyyatı Ekspedisiyası

14. Həsənova Ayşən Tərlan qızı -                  Kiçik Qafqaz, Gorançayın qərb hissəsi, Nüvə GeofizikiTədqiqatlar Mərkəzi

15. Elyaslı Lətifə Əhməd qızı –                    Xızı rayonu, Qarabulaqçay-Atabulaqçay sahəsi, NüvəGeofiziki Tədqiqatlar Mərkəzi

16. Əliməmmədov Nicat Zakir oğlu -            Gədəbəy rayonu,Azərbaycan İnterneyşnl Mayning Kompani Limited Şirkəti

17. Əhmədzadə Aytac Radik qızı -               Quba rayonu, Abşeron-Qobustan və Xəzəryanı GeolojiAxtarış Ekspedisiyası

18. İbrahimova Nərmin Akif qızı -                Gədəbəy rayonu, Pirqulu sahəsi, Faydalı QazıntılarınOperativ Kəşfiyyatı Ekspedisiyası

19. Quliyev Rəhim Şahlar oğlu -                   Quba rayonu, Abşeron-Qobustan və Xəzəryanı GeolojiAxtarış Ekspedisiyası

20. Mehdiyev Orxan Tərlan oğlu -                Göygöl rayonu, Çaykənd sahəsi, Kiçik Qafqaz GeolojiAxtarış Ekspedisiyası

 

 

Qrupun rəhbəri prof.N.Ə.İmamverdiyev təyin edilsin və aprel ayının 13-dən may ayının 10-a kimi Quba, Xızı, Qəbələ, Göygöl, Gədəbəy, Astara rayonlarına ezam olunsun

Qrup: GK-016R, r\b

1. Quliyev Emin Xalıq oğlu -                         Gədəbəy rayonu,Azərbaycan İnterneyşnl Mayning Kompani Limited Şirkəti

2. Quliyev İmran Səbuhi oğlu -                     Qəbələ rayonu, Geoloji Planalma Ekspedisiyası

3. Babayeva Şahanə Novruz qızı -                Quba rayonu, Nügədi sahəsi, Geoloji Planalma Ekspedisiyası

4. İbrahimova Fidan Fikrət qızı -                   Quba rayonu, Qonaqkənd-Yerfli sahəsi, Geoloji Planalma Ekspedisiyası

5. Bayramova Səbinə Mehman qızı -             Quba rayonu, Abşeron-Qobustan və Xəzəryanı Geoloji Axtarış Ekspedisiyası

6. Rəhimova Heyran Nurşən qızı -                Quba rayonu, Yuxarı Xanəgah sahəsi, Faydalı Qazıntıların Operativ Kəşfiyyatı Ekspedisiyası

7. Ələsgərov Əhliman Azər oğlu -                 Göygöl rayonu, Çaykənd sahəsi, Kiçik Qafqaz Geoloji Axtarış Ekspedisiyası

8. Məmmədova Nəzrin Rakim qızı -             Qəbələ rayonu, Geoloji Planalma Ekspedisiyası

9. Osmanov Rəşad Mirzəbəy oğlu -              Göygöl rayonu, Elvor sahəsi, Kiçik Qafqaz Geoloji Axtarış Ekspedisiyası

10. Bayramova Aygün Elçin qızı -                Kiçik Qafqaz, Gorançayın qərb hissəsi, Nüvə Geofiziki Tədqiqatlar Mərkəzi

11. Sadıqov Rəşad Azər oğlu-                      Quba rayonu, Abşeron-Qobustan və Xəzəryanı Geoloji Axtarış Ekspedisiyası

12. Əsədli Rəsul Tərlan oğlu -                       Göygöl rayonu, Elvor sahəsi, Kiçik Qafqaz Geoloji Axtarış Ekspedisiyası

13. Həsənova Həmidə Nazim qızı -               Quba rayonu, Yuxarı Xanəgah sahəsi, Faydalı Qazıntıların Operativ Kəşfiyyatı Ekspedisiyası

14. Xəlilov Nüsrət İsmayıl oğlu -                  Göygöl rayonu, Elvor sahəsi, Kiçik Qafqaz Geoloji  Axtarış Ekspedisiyası

15. Hüseynova Aygün Vilayət qızı -             Göygöl rayonu, Əzgilli sahəsi, Kiçik Qafqaz Geoloji  Axtarış Ekspedisiyası

16. Kraynov Valentin Yevgenyeviç -            Kiçik Qafqaz, Gorançayın qərb hissəsi, Nüvə Geofiziki Tədqiqatlar Mərkəzi

17. Əliyev Ramazan Ramiz oğlu -                 Göygöl rayonu, Əzgilli sahəsi, Kiçik Qafqaz Geoloji Axtarış Ekspedisiyası

18. Əzizova Elmira İlqar qızı -                      Göygöl rayonu, Əzgilli sahəsi, Kiçik Qafqaz Geoloji Axtarış Ekspedisiyası

 

 

Qrupun rəhbərləri dos.M.İ.Mansurov, dos.Ş.F.Abdullayeva təyin edilsin və aprel ayının 13-dən may ayının 10-a kimi Quba, Xızı, Qəbələ, Göygöl, Gədəbəy, Astara rayonlarına  ezam olunsun

Qrup: GMK-073A, a\b

1. Məmmədov Bəxtiyar İkram oğlu -                        Gədəbəy rayonu, Azərbaycan İnterneyşnl Mayning Kompani Limited Şirkəti

2. Cümşüdlü Ənvər Azər oğlu -                                Gədəbəy rayonu, Azərbaycan İnterneyşnl Mayning Kompani Limited Şirkəti

3. Mənsimov Elnur Rəhman oğlu -                           Gədəbəy rayonu, Azərbaycan İnterneyşnl Mayning Kompani Limited Şirkəti

4. Məhərrəmova Mələkxanım İsgəndər  qızı-  Astara rayonu,  Pensərçay sahəsi, Abşeron-Qobustan və Xəzəryanı Geoloji Axtarış Ekspedisiyası

5. Əliyeva Aysel Elçin qızı -                          Xaçmaz rayonu, Xudat-Yalama sahəsi, Geoloji Planalma Ekspedisiyası

6. Əsgərli Əsli Səid qızı -                              Quba rayonu, Abşeron-Qobustan və Xəzəryanı GeolojiAxtarış Ekspedisiyası

7. Zülfiqarlı Əfsanə Azər qızı -                     Astara rayonu, Abşeron-Qobustan və Xəzəryanı Geoloji Axtarış Ekspedisiyası

8. Eldarova Seyran Vidadi qızı -                   Quba rayonu, Nügədi sahəsi, Geoloji PlanalmaEkspedisiyası

9. Həsənova Aytən Eldəniz qızı -                  Quba rayonu, Yuxarı Xanəgah sahəsi, Faydalı

                                                                Qazıntıların Operativ Kəşfiyyatı Ekspedisiyası

10. Qaraşova Reyhan Vaqif qızı -                 Gədəbəy rayonu, Pirqulu sahəsi, Faydalı Qazıntıların Operativ Kəşfiyyatı Ekspedisiyası

11. Hüseynova Aytac Xanoğlan qızı -          Qəbələ rayonu, Geoloji Planalma Ekspedisiyası

12. Əkbərova Südabə Mahir qızı -                Göygöl rayonu, Elvor sahəsi, Kiçik Qafqaz GeolojiAxtarış Ekspedisiyası

13. Qasımov Elvin Sərdar oğlu -                   Quba rayonu, Yuxarı Xanəgah sahəsi, Faydalı

Qazıntıların Operativ Kəşfiyyatı Ekspedisiyası

14. Məmmədova Əzizə Məmməd qızı -        Quba rayonu, Abşeron-Qobustan və Xəzəryanı Geoloji Axtarış Ekspedisiyası

15. Hüseynov Elməddin Zəfər oğlu -            Göygöl rayonu, Elvor sahəsi, Kiçik Qafqaz GeolojiAxtarış Ekspedisiyası

                                                         

16. Quliyev Məhəmməd Sabiq oğlu -            Göygöl rayonu, Elvor sahəsi, Kiçik Qafqaz GeolojiAxtarış Ekspedisiyası

17. Qaçayev Oruc Hafiz oğlu -                     Göygöl rayonu, Elvor sahəsi, Kiçik Qafqaz Geoloji Axtarış Ekspedisiyası

18. Nəcəfova Aysel Zöhrab qızı -                 Kiçik Qafqaz, Gorançayın qərb hissəsi, Nüvə Geofiziki Tədqiqatlar Mərkəzi

19. Haqverdizadə Nağı Fəxri oğlu -              Göygöl rayonu, Elvor sahəsi, Kiçik Qafqaz Geoloj Axtarış Ekspedisiyası

20. Nəsibov Kamran Müşfiq oğlu -               Göygöl rayonu, Elvor sahəsi, Kiçik Qafqaz Geoloji

      Axtarış Ekspedisiyası

21. Hüseynova Şahanə Araz qızı -                Xızı rayonu, Qarabulaqçay-Atabulaqçay sahəsi, Nüvə

      Geofiziki Tədqiqatlar Mərkəzi

22. Nəcəfli Gültən Vasif qızı -                      Gədəbəy rayonu, Pirqulu sahəsi, Faydalı Qazıntıların

Operativ Kəşfiyyatı Ekspedisiyası

23. Əsgərov Turqut Cavid oğlu -                  Astara rayonu,  Pənsərçay sahəsi, Abşeron-Qobustan və

Xəzəryanı Geoloji Axtarış Ekspedisiyası

24. Həşimova Bibixanım Davərağa qızı -      Kiçik Qafqaz, Gorançayın qərb hissəsi, Nüvə GeofizikiTədqiqatlar Mərkəzi

25.Ağayev Səid Abasqulu oğlu -                  Göygöl rayonu, Əzgilli sahəsi, Kiçik Qafqaz GeolojiAxtarış Ekspedisiyası

 

Qrupun rəhbəri g.-m.e.n.E.H.Həsənov təyin edilsin və aprel ayının 13-dən may ayının 10-a kimi Siyəzən, Şabran, Şamaxı, Şəki, Hacıqabul rayonlarına  ezam olunsun

Qrup: HMK-075A, a\b

1. Cəfərzadə Şəfa Malik qızı -                       Bakı şəhəri, “Azərsu” ASC

2. Gövhəri Ülviyyə Xəlil qızı -                      Bakı şəhəri, “Azərsu” ASC

3. Nəbiyev İlkin Namiq oğlu -                       Bakı şəhəri, “Azərsu” ASC

4. Babayev Nurlan Fərman oğlu -                 Bakı şəhəri, “Azərsu” ASC

5. Çələbili Arzu Daşqın qızı -                        Kompleks Hidrogeologiya və Mühəndis geologiyası

Ekspedisiyası, Şamaxı rayonu, Quşçu-Poladlı sahəsi

6. Quliyeva Həzər Araz qızı -                        Kompleks Hidrogeologiya və Mühəndis geologiyası

Ekspedisiyası, Siyəzən və Şabran rayonları, Siyəzən-Şabran sahəsi

7. Əliyeva Sevinc Mayıl qızı -                       Bakı şəhəri, “Azərsu” ASC

8. Abaslı Eldəniz Möhübbət oğlu -               Bakı şəhəri, Azərbaycan Meliorasiya və Su

Təsərrüfatı ASC-nin Hidrogeoloji-Meliorativ Xidmət İdarəsi

9. Mehtiyeva Türkan Azayət qızı  -               Bakı şəhəri, Azərbaycan Meliorasiya və Su

Təsərrüfatı ASC-nin Hidrogeoloji-Meliorativ Xidmət İdarəsi

10. Behbudlu Gülanə İlqar qızı -                   Kompleks Hidrogeologiya və Mühəndis geologiyası

            Ekspedisiyası, Mil düzənliyinin cənubu

11. Məmmədova Dilşad Vəli qızı -               Bakı şəhəri, “Azərsu” ASC

12. Baxışova Xanım İbadi qızı -                    Bakı şəhəri, “Azərsu” ASC

13. Mirzəyeva Xatirə Oktay qızı -                 Kompleks Hidrogeologiya və Mühəndis geologiyası

             Ekspedisiyası, Mil düzənliyinin cənubu

14. Əsədov Azər Samir oğlu -                       Kompleks Hidrogeologiya və Mühəndis geologiyası

           Ekspedisiyası, Şamaxı rayonu, Quşçu-Poladlı sahəsi

15. Mizafarova Günay Nazim qızı -              Bakı şəhəri, Azərbaycan Meliorasiya və Su

Təsərrüfatı ASC-nin Hidrogeoloji-Meliorativ Xidmət İdarəsi

16. Hacızadə Nərgiz Ədalət qızı -                 Bakı şəhəri, Azərbaycan Meliorasiya və Su

Təsərrüfatı ASC-nin Hidrogeoloji-Meliorativ Xidmət İdarəsi

17. Abdullayev Salman İlham oğlu -             Kompleks Hidrogeologiya və Mühəndis geologiyası

           Ekspedisiyası, Şamaxı rayonu, Quşçu-Poladlı sahəsi

18. Məmmədova Arzu İlyas qızı -                 Kompleks Hidrogeologiya və Mühəndis geologiyası

               Ekspedisiyası, Şəki rayonu, Şəki sahəsi

19. Musazadə Təbriz Xəlil oğlu - -                Bakı şəhəri, Azərbaycan Meliorasiya və Su

Təsərrüfatı ASC-nin Hidrogeoloji-Meliorativ Xidmət İdarəsi

20. Mahmudzadə Mahmud Rasim oğlu -      Bakı şəhəri, Azərbaycan Meliorasiya və Su

Təsərrüfatı ASC-nin Hidrogeoloji-Meliorativ Xidmət İdarəsi

21. Eyvazlı Zəhra Qafqaz qızı -                     Bakı şəhəri, Azərbaycan Meliorasiya və Su

Təsərrüfatı ASC-nin Hidrogeoloji-Meliorativ Xidmət İdarəsi

22. Nağıyev Nurəddin İmran oğlu -              Bakı şəhəri, Azərbaycan Meliorasiya və Su

Təsərrüfatı ASC-nin Hidrogeoloji-Meliorativ Xidmət İdarəsi

23. Musayev Bəxtiyar Vaqif oğlu -               Kompleks Hidrogeologiya və Mühəndis geologiyası

Ekspedisiyası, Hacıqabul rayonu, Hacıqabul gölü sahəsi

24. Abdullayev Ramil Azad oğlu -               Kompleks Hidrogeologiya və Mühəndis geologiyası

Ekspedisiyası, Siyəzən və Şabran rayonları, Siyəzən-Şabran sahəsi

25. Quluzadə Çinarə Eynulla qızı -               Bakı şəhəri, “Azərsu” ASC

26. Alılı Səbuhi Şahlar oğlu-                         Kompleks Hidrogeologiya və Mühəndis geologiyası

Ekspedisiyası, Siyəzən və Şabran rayonları, Siyəzən-Şabran sahəsi

 

 

Qrupun rəhbəri dos.Ə.L.Məmmədov təyin edilsin və aprel ayının 13-dən may ayının 10-a kimi Quba, Xaçmaz, Qəbələ rayonlarına  ezam olunsun

Qrup: GFMK-077A, a\b

 

1. Quliyev İslam Soltanəhməd oğlu -            Bakı şəhəri, AMEA Geologiya və Geofizika İnstitutu

2. Əliyev Amil Famil oğlu -                           Bakı şəhəri, AMEA Geologiya və Geofizika İnstitutu

3. Kazımov Gündüz Mais oğlu -                    Bakı şəhəri, AMEA Geologiya və Geofizika İnstitutu

4. Pirmuradov Bəhruz Arzu oğlu -                Geoloji Planalma Ekspedisiyası, Quba rayonu, Nügədisahəsi

5. Hüseynzadə Şamxal Arif oğlu -                Bakı şəhəri, AMEA Geologiya və Geofizika İnstitutu

6. Qurbanova Aynur Namiq qızı -                 Geoloji Planalma Ekspedisiyası, Quba rayonu,Qonaqkənd-Yerfi sahəsi

7. Xəlilova Gülruf Şahbala qızı -                   Geoloji Planalma Ekspedisiyası,  Xaçmaz rayonu,Xudat-Yalama sahəsi

8. Ocaqverdiyev Ayxan Ocaqverdi oğlu -    Geoloji Planalma Ekspedisiyası, Qəbələ rayonu, Qəbələ  sahəsi

9. Məmmədova Bəsti Ramazan qızı -            Bakı şəhəri, Geoloji Planalma Ekspedisiyası, Hidrogeoloji və mühəndisi-geoloji partiya, Ekzogen geoloji proseslər qrupu

10. Əlizadə Nərmin Sərxan qızı -                  Bakı şəhəri, Geoloji Planalma Ekspedisiyası, Hidrogeoloji və mühəndisi-geoloji partiya, Ekzogen geoloji proseslər qrupu

11. Ələkbərova Sona Salman qızı -               Bakı şəhəri, Geokoloji Monitorinq Mərkəzi, Abşeronyarımadası, Şamaxı-İsmayıllı və Mingəcevir-Şəki seysmoaktiv zonaları 

12. Yusubova Yazgül Elman qızı -                Bakı şəhəri, Geokoloji Monitorinq Mərkəzi, Abşeronyarımadası seysmoaktiv zona

 

13. Qənbərova Gülanə Arif qızı -                  Bakı şəhəri, Geokoloji Monitorinq Mərkəzi, Abşeron yarımadası seysmoaktiv zona

14. Şirinov Əmrah Yusif oğlu -                     Bakı şəhəri, AMEA Geologiya və Geofizika İnstitutu

15. Qasımov Elnur Elçin oğlu -                     Bakı şəhəri, AMEA Geologiya və Geofizika İnstitutu

16. Lətifov Cəlil Rüstəm oğlu -                     Bakı şəhəri, AMEA Geologiya və Geofizika İnstitutu

17.Dadaşova Şəbnəm Bəxtiyar qızı -            Bakı şəhəri, Ekoloji Monitorinq Mərkəzi (Radon

                                                                       təhlükəsizliyinin tədqiqi)

18. Damətli Mehdi Damət oğlu -                  Bakı şəhəri, AMEA Geologiya və Geofizika İnstitutu

19. Quliyev Nicat Həsən oğlu -                     Bakı şəhəri, AMEA Geologiya və Geofizika İnstitutu

20. Məmmədli Novruz Akif oğlu -                Bakı şəhəri, AMEA Geologiya və Geofizika İnstitutu

 

Rəhbər: S.R.Mirzəyeva

Qrup:GFMK-077A, a/b

1. Mustafayev Əhməd Oqtay oğlu -              Bakı şəhəri, SOCAR Geofizika və Geologiya İdarəsi

2. Əsədov Əsəd Süleyman oğlu -                  Bakı şəhəri, SOCAR Geofizika və Geologiya İdarəsi

3. Quliyev Ramin Fikrət oğlu -                      Bakı şəhəri, SOCAR Geofizika və Geologiya İdarəsi

4. Quluzadə İsmayıl Firudin oğlu -                Bakı şəhəri, SOCAR Geofizika və Geologiya İdarəsi

5. Əsgərov Akif Gündüz oğlu -                     Bakı şəhəri, SOCAR Geofizika və Geologiya İdarəsi

6. Mustafayeva Arzu Azər qızı -                   Bakı şəhəri, SOCAR Geofizika və Geologiya İdarəsi

7. Məsimov Azər Rəşid oğlu -                       Bakı şəhəri, SOCAR Geofizika və Geologiya İdarəsi

8. Hidayətli İlahə Eldəniz qızı -                     Bakı şəhəri, SOCAR Geofizika və Geologiya İdarəsi

9. İsmayılova Ülviyyə Möhsün qızı.-             Bakı şəhəri, SOCAR Geofizika və Geologiya İdarəsi

10. Rəhimov Elsevər Şamil oğlu -                 Bakı şəhəri, SOCAR Geofizika və Geologiya İdarəsi

      

 

 

 

Digər yazılar

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Tətbiqi riyaziyyat və kibernetika fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Tarix fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Şərqşünaslıq fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Sosial elmlər və psixologiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Mexanika- riyaziyyat fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Jurnalistika fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (İlahiyyat fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Geologiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Fizikafakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Ekologiya və torpaqşünaslıq fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Coğrafiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Tarix fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Sosial elmlər və psixologiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Mexanika-riyaziyyat fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Fizika fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Filologiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübəsi keçmə haqqında ( Coğrafiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)