Karyera, praktika və məzunlarla əlaqə mərkəzi

17-10-2018

İstehsalat təcrübəsi keçmə haqqında (Beynəlxalq münasibətlər və iqtisadiyyat)

 

 

Məzmunu: İstehsalat təcrübəsi keçmə haqqında

                                                                                      

Beynəlxalq münasibətlər və iqtisadiyyat  fakültəsinin “ Dünya iqtisadiyyatı” , “İqtisadfiyyat və idarəetmə”, “Politologiya və sosiologiya”, Beynəlxalq münasibətlər və iqtisadiyyat”  ixtisasları  üzrə əyani şöbəsinin a/b, r/b və i/b-nin IV kurs tələbələri tədris  planına  müvafiq olaraq  2018-ci il  fevral ayının  16-dan may ayının  25-dək (21 kredit) aşağıda adları qeyd olunan Bakı şəhərinin müvafiq dövlət strukturlarına istehsalat təcrübəsi keçmək üçün göndərilmiş hesab edilsinlər.

 

 

Azərbaycan Respublikasi  İqtisadiyyat Nazirliyi

 

 Rəhbər: E.R.Dadaşov  

Qrup: 305,  i\b

1. Hacı-qurbanlı Salman Samit

2. Baxışova Səbinə Azər

3. Əliyev Cavid Ceyhun

4. Əliyeva Nərmin Elşad

5. Həsənov Nurlan Həsən

6. Hüseynli Fidan Rəsul

7. Calalova Həlimə Camal

8. Hüseynov Hüseynata Ədil

9. İbrahimova Rəna Qədir

10. Məmmədli Xətai Arzu

11. Mirzəyeva Nərmin Arzu

12. Musayeva Gülayə Səməd

13. Nəsibov İbrahim Əhmədovic

14. Quluzadə Azər Nofəl

15. Rəhimov Cavid Vaqif

16. Xəlilli İsmayıl Hilal

 

Qrup: 517, r\b

 1. İsmayılov Elçin Rafiq

 2. Ağayeva Nənəxanım İsfəndiyar

 3. Alizade  Saadet Ramiz

 4. Bagirov Rustam Eldar

 5. Baxşiyev Emil Akif

 6. Canağayeva Aytən Zaur

 7. Əliyeva Aytən Fuad

 8. Əmirov Ramin Dilqam

 9. Əsədullayeva Emilə Emil

10. Fərəcov Heydər Həsrət

11. Fərziyev Elman Elxan

12. Hacıyev Emin Vüqar

13. Kələntərov İbrahim İntiqam

14. Kərimov Elin Elçin

15. Mamedova Sara Mirzaga

16. Məmmədov Ayxan İsa

17. Məmmədova Əminə İlqar

18. Mənsimov Ravil Rəfail

19. Mirzəyev Tapdıq Sübhan

20. Nəbili Güllu Ağasəlim                                       

21. Nəsibov Toğrul Rüfət

22. Qafarova Gülsum İlham

23. Qasımzadə Kamal Fuad

24. Sofiyev Məcid Əvəz

25. Tağızadə Nəzrin Firdovsi

26. Yaqublu Fərəh Məzahir

27. Zeynalova İzel Quzey

 

Azərbaycan Respublikası Dövlət Gömrük Komitəsi

 

 Rəhbər: dos.H.H.Aslanov

 Qrup: 532, a\b

1. Novruzova Nəzrin Zaman

2. Əhmədov Pərvin Əbulfəz

3. Hüseynli Vəfadar Mayis

4. İbrahimli Türkan Rəfail

5. Bağıyeva Nuranə Fazil

6. Baxışlı Şamil Əfqan

7. Bayramov Yasin Bağır

8. Cəmilova Şəbnəm Vidadi

9. Əhmədov Fərhad Nicat

10. Əşrəfov Akif Azər

11. Əzizova Xədicə Səbuhi

12. İsmayılov Elgün Vəzir

13. Kazımov Mirəli Mirfəttah

14. Kərimli Bəxtiyar Vüqar

15. Məmmədli Fariz Kicixan

16. Məmmədli Turqut Rövşən

17. Mirzəyev Əlirza Əziz

18. Muxtarov Babək Vəli

19. Nağızadə Cahid Elçin

20. Niyazov Sərdar Eynulla

21. Məlikova Münəvvər Həsən

22. Rüstəmov Məhəmməd Tağı

23. Şirinov Emin Rəhim

24. Xəlilov Nicat Nadir

25. Zeynalov Asim Qafar

26. Qafarov Elgiz Pənah

27. İsgəndərov Vüqar Rəşadət

28. Səfquliyev Qərib Şirin

Qrup: 534, a\b

1. Ağayev Cehun Qafqaz

2. Həqiqətzadə Orxan Mustafa

3. Adıgozəlov Elvin Etibar

4. Aslanlı Pərvanə Zaur

5. Bayramzadə Mahir Maarif

6. Cəfərli Elşad Ağabala

7. Comərdov Nurlan Fərman

8. Əhmədli Elsevər Nəbi

9. Əhmədov Elgün İsmət

10. Fərəcov Fərhad Fərrux

11. Hacıyev Fəqan Rövşən

12. Həsənzadə Mirramazan Loğman

13. Məlikov Nicat Aydın

14. Məmmədli Kamran Mərdalı

15. Məmmədova Jalə Fuad

16. Mirzəzadə İlahə Məhərrəm

17. Mustafayev İsmayıl Nizami

18. Nəzirli Nərgiz Kamran

19. Quliyeva Natəvan Elman

20. Qurbanova Leyla Fərrux

21. Rəhimli Gültac Fazil

22. Rzayev Anar Rövşən

23. Şahverdizadə Nihad Tofiq

24. Muradova Aynur Firəddin

25. Səmədov Səyyad Xəlil

26. Vəliyeva İnarə Caləddin

27. Novruzov Aral İlqar

28. Şamxalov İbrahim Elşad

 

 

 

 

 

Azərbaycan Respublikasi  Dövlət Neft Şirkəti

 

Rəhbər: dos.S.E.Əhmədova

Qrup:  536. a\b

1. Cavadov Laçın Məzahir

2. İsmayılova Nərmin Səfər

3. Məmmədova Aytac Sehran

4. Ağamirova Zəminə Rövşən

5. Allahverdiyev Elmin Elçin

6. Bağırov Mehdi Valeh

7. Bayramova Səbinə Həbib

8. Bəşirli Mehdi Vüqar

9. Əhmədli Ayşa Musa

10. Əmrahlı Röyal Zahid

11. Əskərov İbrahim Əli

12. Güləli Muğan Vüqar

13. Hacızadə Ayxan Adil

14. İbrahimli Maarif Asif

15. İsmayılov İsmayıl İlqar

16. Kərimov Mirzağa Əlibaba

17. Məhərrəmov Fuad Azər

18. Məmmədov Dadaş Sarvan

19. Misirzadə Aysel Ramil

20. Nəbiyev Kamran Məhəmməd

21. Qədiməliyev Xəyyam Nizami

22. Quluzadə Alxan Sərxan

23. Rəsulova Arzu Eyvaz

24. Rzayev Rafail Ayaz

25. Sadıqov İlqar Valid

26. Qasımova Zeynəb Elşən

27. Qəhrəmanlı Rəhim Rəfi

28. Şəmilli Fərid Vəkil

29. Şirinov Əsab Səndur

Qrup :538, a\b

1. Muradlı Murad Habil

2. Babayev Elməddin Ziyafər

3. Oktayzadə Oktay Ceyhun

4. Abdullayeva Məsmə Vüqar

5. Adıgözəlov Ülvü Abdulla

6. Axundov Sərxan Natiq

7. Cəfərov Emil Qulu

8. Əhmədova Səbinə Fazil

9. Ələkbərov Bəhruz Firuz

10. Ələkbərova Fəridə Faiq

11. Əzizli Elnur Aqil

12. Həsənov Nail Bəkir

13. Hüseynov Fuad Ərəstun

14. İslamlı İslam Aslan

15. İsmayılov Vüqar Şahin

16. İsmayılov Yaşar Abbas

17. Leysanlı Fərman Rasəf

18. Məmmədli Aqşin Mahir

19. Məmmədli Günel Valeh

20. Məmmədzadə Aliyə Mahir

21. Məmmədzadə Nihad Müşfiq

22. Mirmehdiyeva Ülkər Ağasəməd

23. Namazov Turap İlyas

24. Namazova Nərmin Natiq

25. Nəzərov Samir Yadigar

26. Şahverdiyev Ramil Fazil

27. Səlimova Fidan Namiq

28. Xələfli Tamerlan İlyas

 

 

Azərbaycan Respublikası Milli Məclisi

 Rəhbər: dos. N.S.İbadov

 Qrup: 804, a\b

  1. Fikrətli Ləman Oktay
  2. Rzayev Sədail Rəfi
  3. Səmədzadə Elnur Vurğun
  4. Ağayev Ramil Raqif
  5. Budaqova Firuzə Qəzənfər
  6. Cəlilzadə Teymur Nazim
  7. Əliyev Samir Mahir
  8. Əlizadə Səid Əli
  9. Hacızadə Hacıəhməd Nəzir
  10. Həbibli İntiqam Rza
  11. Həsənov Murad Ramiz
  12. Heybətova Leyla Heybət
  13. Hüseynov Cəsarət Arzu
  14. İnqilablı Mələk İlham
  15. İsmayılov Məhəmməd Həsən
  16. Mayılov Sahib Elman
  17. Mehtiyeva Çinarə Pərviz
  18. Məmmədova Sayalı Vüqar
  19. Mirzəməmmədov Davud Aydın
  20. Mustafayeva Fatimə Əflatun
  21. Nağıyeva Leyla Rəfail
  22. Nazarova Qızxanım Ayaz
  23. Nurməmmədov Nəsib Namazalı
  24. Orucov Şahin Həsən
  25. Qasımova Sitarə Rafiq
  26. Qurbanov İxtiyar Bəxtiyar
  27. Yusifov Qüdrət Habil
  28. Zamanov Muxtar Adil

 

 

Azərbaycan Respublikası Mərkəzi Seçki Komissiyası

  Rəhbər: dos. V.M.Orucova

  Qrup: 803, r\b

  1. Abdullayeva Züleyxa Elxan
  2. Abıyev Emil Zəfər
  3. Allahverdiyev Museib Misir
  4. Astaxova Liliya Aleksandrovna
  5. Bədəlova Səadət İlyas
  6. Fətəliyev Əli Elşad
  7. Hacıyeva Samirə Anar
  8. İmanzadə Anar Vilayət
  9. İsmayılova Gülarə Süleyman
  10. Korovina Zərinə Vadim
  11. Məmmədov Rafael Hacıbala
  12. Məmmədzadə Xəyal Sabir
  13. Mərdanova Aylin Uğur
  14. Mustafayev Kamran Kamil
  15. Quliyeva Ləman Ceyhun
  16. Xəlilov Nicat Əlirza
  17. Zeynallı Dadaş Raqib

 

 

Azərbaycan Respublikası Dövlət Neft Şirkəti(SOCAR)

     Rəhbər: prof.C.B.Namazova

     Qrup: 718, a/b

  1. Əbilov Rüstəm İlham
  2. Mustafayev Vüsal Vəli
  3. Abbasov Sahib Yaşar
  4. Abdullayev Mirşəfən Miryəhya
  5. Babayeva Aişə Tofiq
  6. Bəxtiyarov İslam Bəxtiyar
  7. Qasımova Türkanə Əsgər
  8. Əsədov Tərlan İmran
  9. Ələsgərov Samir Xosrov
  10. Həsənova Yeganə Mübariz
  11. Hüseynov Ceyhun Faiq
  12. Hüseynov Rauf Bəhruz
  13. Kamilzadə Lalə Müşfiq
  14. Kərimova Ulduz Saləddin
  15. Məhərrəmli Könül Məmmədəli
  16. Məmmədli Fərid İmran
  17. Məmmədova Esmira Saleh
  18. Məmmədova Pərvin Tahir
  19. Hüseynova Arifə İxtiyar
  20. Musabəyli Ayxan Bədrəddin
  21. Qasımzadə Rafail Namaz
  22. Rüstəmli Hidayət Ədalət
  23. Verdiyev Yusif Vüqar
  24. Rzayev Xəzər İlham
  25. Yusifov Oruc Vasif
  26. Xudiyev Elçin Mahir

 

 

Azərbaycan Respublikası Gənclər və İdman Nazirliyi

 

     Rəhbər: dos.Z.S.Eyvazov

     Qrup: 720, a/b

  1. Əlizadə Nicat Sənan
  2. Nuriyeva Aytac Bayram
  3. Aslanova Səmra Bəkir
  4. Bayramov Pünhan Eldar
  5. Camızadə Emil Vüqar
  6. Əhmədova Yetər Rasim
  7. Gülabbaslı Murad Mahir
  8. Haşımov Elyar Yunis
  9. Həsənov Eldar Kərəm
  10. Hüseynova Nərgiz Ayəddin
  11. İbadzadə Şahanə Qahir
  12. İbrahimov Nemət Qnyaz
  13. İsmayılov Ümid Nasim
  14. Manafov Emin Rəşid
  15. Mehdiyeva Aysel Şahin
  16. Məmmədli Fərid Natiq
  17. Mirzəli Bəxtiyar Həbib
  18. Nəcəfov Şamil Rəfi
  19. Osmanov Nurlan Vüqar
  20. Sabirli Sabir Nadir
  21. Səməndərov Fərmin Aydın
  22. Şirəliyev Elxan Telman
  23. Yaqubova Nursel İlqar
  24. Zeynalov Ceyhun Şahin
  25. Tahirzadə Səid Elxan
  26. Heydərli Taleh Əlif

 

 

Azərbaycan Respublikası Energetika Nazirliyi

 

     Rəhbər: müəl.N.U.Muradova

     Qrup: 722, a/b

  1. Ağazadə Elvin Nazim
  2. Cəfərov Ülvün Malik
  3. Heydərli Nuranə Şəmşir
  4. İmranzadə Ağasəlim Elçin
  5. Mahmudov Elsevər Məhəmməd
  6. Məcnunova Züleyxa Şəmsi
  7. Abbaszadə Ziya Muzakir
  8. Salahov Arif Şahin
  9. Cəbiyev Baloğlan Aydın
  10. Əfəndiyeva Zəhra Fazil
  11. Əhmədov Tahir İlqar
  12. Əkbərova Aidə Nəsib
  13. Əliyev Ruzigar Vüqar
  14. Əsəd Ramal Vurğun
  15. Əsgərli Lamiyə Asif
  16. Əzimli Səfa Zahid
  17. Musayev Hüseyn Tahir
  18. Orucov Elmir Laçın
  19. Qasımzadə Gülnar Elşən
  20. Quliyev Ayxan İlqar
  21. Qurbanova Fidan Haqverdi
  22. Səmədbəyli Fərid Şahin
  23. Şikarova Fidan Aləddin
  24. Tahirova Elnarə Tahir
  25. Yarıyev Rüstəm Qurban

 

 

Azərbaycan Respublikası Nəqliyyat, Rabitə və Yüksək Texnologiyalar Nazirliyi

    Rəhbər: müəl.B.Q.Xasiyev

    Qrup: 705, r/b

  1. Abdullayeva Lalə Rahim
  2. Alıyev Elnur Lütfiyar
  3. Daşdəmirov Əli Akif
  4. Ələkbərov Cavid Aydın
  5. Əliyev İlkin Elçin
  6. Əsgərov Orxan Sənan
  7. Həsənov Rasim Nofəl
  8. Kərimova Arzu Tahir
  9. Melnikova Yana Vladimirovna
  10. Məmmədov Rüfət İlqar
  11. Minhacıyeva Anjelika Kamilyevna
  12. Quluzadə Ağamalı Kamal
  13. Syubayev Rəfael Renadovic
  14. Xəlilova Nazəndə Namiq
  15. Yusubov Murad Mübariz
  16. Əhmədov Ramin Rövşən
  17. Kiyanenko Elvira Elşad

 

 

     Rəhbər: dos.R.F.Tacəddin

     Qrup: 306, i/b

  1. Əsgərova Şovkət Nazim
  2. Bayramov Murad Elxan
  3. Əskərli Mehin Aydın
  4. Həsənov İbrahim Əmiraslan
  5. Hüseynov Fərid Ədalət
  6. Məmmədli Vüsal Azər
  7. Məmmədov Ayxan Elşən
  8. Qəhrəmanlı Günay Əyyub
  9. Qənbərov Azər Elman
  10. Salahlı İlkin Məmməd
  11. Şirəlizadə Hakimə Sərdar

 

Xarici işlər Nazirliyi

    

 

      Rəhbər: dos.M.V.Babazadə

      Qrup 146 a/b

  1. Süleymanov Firuz Rafiq

      Qrup 304 i/b

  1. Xəlilov Arzu Sadiq 
  2. Mirzəyev Güntac Şəmsi
  3. Talıblı Aytac Vüqar

     Qrup 148 a/b

  1. Məmmədov Cabbar Şövqi
  2. Səfərova Nərgiz Elçin

     Qrup 152 a/b

  1. Əligulov Aqşin Ülvi
  2. Həsənli Abdulla Rauf

     Qrup 121 r/b

  1. Hacibəyli Rafael Siyavuş
  2. Məmmədova Firəngiz Rəşad

 

 

Mədəniyyət və Turizm Nazirliyi

 

 

       Rəhbər: dos.əv.A.A.Güləliyeva

       Qrup 148 a/b

  1.  Allahyarova Günel Məhəddin
  2. Əliyeva Sevinc Vahid
  3. Haciyeva Nərmin Fəzli
  4. Mirzəyeva Mehrin İlqar
  5. Süleymanova Türkanə Xəlil

    Qrup 152 a/b

  1. Talıbzadə Tərlan Cahangir

 

Dövlət Miqrasiya Xidməti

 

 

       Rəhbər: müəllim A.N.Qurbanova

        Qrup 146 a/b

  1. Məmmədli Səbuhi Şakir

     Qrup 148 a/b

  1. Kazımlı Nicat Elçin
  2. Maqsudov Orxan Vüqar

     Qrup 150 a/b

  1. Əhmədov İlknur Alim
  2. İsmayılov Rafiq İsmayıl
  3. Mürşüdlü Rövşən Cabir

     Qrup 304 i/b

  1. Aslanbəyli Ceyhun Elçin
  2. Babayeva Kamilə Sənan
  3. Hüseynzadə Ülkər Azər
  4. Orucova Günel Akif

     Qrup 121 r/b

  1. Ağayeva Nigar Rauf
  2. Alışanlı Şahanə Şirindil
  3. Həsənli Tuncay Ramiz
  4. İbrahimova Aysel Teyyub
  5. Məhərrəmov Mehman İlham

 

Bilik Fondu

 

      Rəhbər: müəllim N.L.Vəliyeva

      Qrup 146 a/b

  1. Abdullayeva Afaq Qüdrət
  2. Ağayev Anar Nəsrəddin
  3. Əlizadə Nigar Vaqif
  4. Mehtiyev Orxan Gəncəli
  5. Seçkin Aysel Gürsel
  6. Taştan Meryem Metin

      Qrup 148 a/b

  1. Eynullayev Tofiq Canpolad
  2. Tokdemir Nurettin Nustafa
  3. Uğur Ertuğrul Hanifi

    Qrup 150 a/b

  1. Əlizadə Şəmistan İlham

     Qrup 152 a/b

  1. Həsənli Züleyxa Zahid

    Qrup 304 i/b

  1. Abışova Maya Çingiz
  2. Əliyev Rəşad Cabir
  3. Məmmədov Rasif Ceyhun
  4. Mirzə-zadə Kamran Namiq
  5. Musayev Məzahir Arif

 Qrup 121 r/b

  1. Dalmızrak Enes Mehmet Ali

 

 

Dövlət Neft Şirkəti (SOCAR)

 

 

     Rəhbər: müəllim T.İ.Abdullayeva

     Qrup 146 a/b

  1. Bağırlı Cavad Adil
  2. Hadiyev Cavid Səyavuş
  3. Heydərov Həmid Teymur
  4. Sadıqov Fuad Müşviq
  5. Mahmudova Məryəm Pəhlivan

     Qrup 148 a/b

  1. Abbaszadə Anar Əmin
  2. Velixanova Aysu Musa
  3. Əsgərov Səbuhi Sahib

      Qrup 150 a/b

  1. Paşayev Sərxan Sənan
  2. Paşalı Şükran Bəhruz

 

Azərbaycan Respublikası “ASAN” Agentlik

 

      Rəhbər: müəllim S.Y.Bilalova

       Qrup 146 a/b

  1. Cəfərov Məhərrəm Mahal
  2. Rəhmanov Süleyman Elşad
  3. Hüseynov Bahadur Rövşən
  4. Hüseynov Kamal Yusif

 Qrup 150 a/b

  1. Mirzəyeva Ülviyyə Cavid

    Qrup 152 a/b

  1. Əsədli Sərxan Habil
  2. Fətullazadə Yasər Azər
  3. Gözəlli Elgün Rəzzaq
  4. İbrahimov Vaqif Azər
  5. İsmayılov Yavər Yaşar
  6. Məmmədov Məhəmməd Şahpələng
  7. Ömərova Aytac Əhliman
  8. Quliyev İbrahim Mübariz
  9. Rəhimova Gülyetər Mikayıl
  10. Şükürlü Xanəhməd Rövşən
  11. Yahyayev Kamran Rauf
  12. Yamənli Cavidan Şahhüseyn

 

Azərbaycan Respublikası Milli Məclisi

    Rəhbər: dos. S.A.Qaraşova

     Qrup 146 a/b

  1. Abdulkərimov Abdulkərim Sadıq
  2. Kərimov Kənan Fəxrəddin
  3. Manaflı Murad Emil
  4. Mənsimov Elşən Nazim
  5. Şərəfxanova Rövşanə Hikmət

    Qrup 148 a/b

  1. Aliyeva Melahed Sadık
  2. Balakişiyev Uğur İsa
  3. Əhədov Aqil Mutalib
  4. Əliyev Atəmi Vahid
  5. Əzizov Ruslan Ruslan
  6. Həsənov Kənan Namiq
  7. İsalı Nicat Rəhman
  8. İsmayılzadə Cavid Mehman
  9. Məmmədov Zaur Zahir
  10. Salamzadə Dəyanət Natiq
  11. Xankişiyev Aydın Namiq
  12. Xələfova Sevinc Rəfail
  13. Zahidov Hüseyn Mirhasil
  14. Rzalı Elvin Vidadi
  15. Qəniyev Nicat Fəyyaz

     Qrup 304 i/b

  1. Həsənov Məhəmməd Salman
  2. Məmmədov Emil Natik
  3. Nuruzadə Murad Elman
  4. Vəliyeva Kübra Elmar

    Qrup 150 a/b

  1. İmanov Pərviz Fədai ­

Qrup 121 r/b

  1. Əsgərova Jalə Vüqar
  2. Əsədova Ədilə Əli
  3. Xanlarova Çinarə Namiq

 

Azərbaycan Respublikası Gənclər və İdman Nazirliyi

   Rəhbər: dos.C.Ə.Eyvazov                                       

 Qrup 121 r/b

1.Həsənov Maksud İslam

2.Həsənov Elmir Fərhad

    3.Məmmədli Abidin İlqar

4.Məmmədov Həsən Hüseyn

5.Mirzəyev Nəzir Musa

6.Müzəffərli Toğrul Rauf

7.Səlimzadə Mikayıl Aleksandr

8.Yusibov Kənan Elnur

9.Zeynallı Bədir Zaur

     Qrup 148 a/b

10.Hacızadə Rauf Namiq

     Qrup 304 i/b

11.Yolçiyev Murad Varis

    Qrup 150 a/b

12.Bəylərov Abdulla Tofiq

13.Əhmədov Kamil Vaqif

14.Məmmədov Cəlal İlqar

15.Məmmədov Emin Rəşad

 

Azərbaycan Respublikası Ailə, Qadın və Uşaq

problemləri üzrə Dövlət Komitəsin

 

      Rəhbər: dos.A.A.Səfərova

      Qrup 150 a/b

  1. Cəfərov Elyar Elşən
  2. Cəfərov Nurlan Elçin
  3. Cəmilov Vüsal Əkbər
  4. İsmayılbəyli Çimnaz Kamran
  5. Məmmədova Gülnar İslam
  6. Qənbərova Sitarə Elçin
  7. Bayramzadə Emil Şamil

 

      Qrup 152 a/b

  1. Kərimli Şəhla Kərim
  2. Kərimzadə Fidan Vəkil

 

     Qrup 304 i/b

  1. Ağadadaşova Xanım İkmət

 

 Qrup 121 r/b

  1. Alməmmədova Elvira Fevral
  2. Bağırova Sona Hüseyn
  3. Əliyeva Nərmin İlham
  4. Nuriyeva Çinarə Azər
  5. Ramazanova Təhminə Yaşar
  6. Savalanlı Cansu Qabil

 

Azərbaycan Respublikası İqtisadiyyat Nazirliyi

 

Rəhbər: dos.E.C.Hacınski

    Qrup 146 a/b

  1. Rəhimli Əmrah Saleh

   Qrup 150 a/b

  1. Əliyeva Ulduz İlham
  2. Gülməmmədov Qurban Bəhram
  3. Namazlı Almaz Əzim
  4. Rüstəmli Nurlan Mahir

       Qrup 152 a/b

  1. İsmayılov Orxan Oqtay
  2. Quluzadə Xalid Arzu

 

Azərbaycan Respublikası Amerika Ticarət Palatası

                                    

      Rəhbər: müəl.B.Ə.Aslanbəyli

      Qrup 146 a/b

  1. Əmirzadə Orxan İsgəndər
  2. Hacızadə Hacı Mayis
  3. Həsənova Şəbnəm Vaqif
  4. İsmayılova Rəhiməxanım Vüqar
  5. Kazımlı Aynur Zeynal
  6. Mikayılova Aytən Malik

     Qrup 148 a/b

  1. Nəcəfov Nəzmi Şahin

     Qrup 152 a/b

  1. Gülabıyeva Arzu Pənah

     Qrup 121 r/b

  1. Əsgərli Teybə Nəcdət
  2. Yakubov David Marikoviç

 

2.

Beynəlxalq münasibətlər və iqtisadiyyat  fakültəsinin “Politologiya və sosiologiya ” ixtisası üzrə təhsil alan əyani şöbənin r\b-nin IV kurs tələbəsi Abıyev Emil Zəfər oğlu müstəsna hal kimi Ukrayna səfirliyində  istehsalat təcrübəsi keçmək üçün göndərilmiş hesab edilsin.

 

 

 

Digər yazılar

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Tətbiqi riyaziyyat və kibernetika fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Tarix fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Şərqşünaslıq fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Sosial elmlər və psixologiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Mexanika- riyaziyyat fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Jurnalistika fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (İlahiyyat fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Geologiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Fizikafakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Ekologiya və torpaqşünaslıq fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Coğrafiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Tarix fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Sosial elmlər və psixologiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Mexanika-riyaziyyat fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Fizika fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Filologiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübəsi keçmə haqqında ( Coğrafiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)