Karyera, praktika və məzunlarla əlaqə mərkəzi

17-10-2018

İstehsalat təcrübəsi keçmə haqqında (Kitabxanaçılıq-informasiya fakültəsi)

 

 

Məzmunu: İstehsalat təcrübəsi keçmə haqqında

 

Kitabxanaçılıq-informasiya fakültəsinin “Kitabxanaçılıq-informasiya”  və “Kitabşünaslıq” ixtisasları üzrə  əyani şöbəsinin a/b-nin  IV kurs tələbələri tədris  planına  müvafiq olaraq  2018-ci il  fevral ayının-dan may ayının 25-dək (21 kredit)  aşağıda adları qeyd olunan nəşriyyat və kitabxalarda istehsalat təcrübəsi keçmək üçün göndərilmiş hesab edilsinlər.

 

AMEA Mərkəzi Elmi Kitabxanası

 

 

       Rəhbər: Məhəmmədli Daşqın Heydər

       Qrup: İng-1

 

  1. Misrixanova Lalə Bəşirbəy
  2. Rüstəmova Ayşən Rizvan
  3. Cəfərzadə Aysel Şahin
  4. Nağızadə Aynur Əli
  5. Bağırova Səbinə Namik
  6. Böyxanlı Səbinə Nazim
  7. Quliyeva Şirinqız Sahil
  8. Məmmədova Aytəkin Babək
  9. Musayeva Nəzrin İmanverdi
  10. Həsənli Rüfət Elçin
  11. Qulu-zadə Lamiyə Famil
  12. Xanlarova Nərminə Aleksandr
  13. Cavadov Semral Sarvan
  14. Tanırverdiyeva Nuray Rəfayel

 

Azərbaycan  Dövlət  Nəşriyyatı

 

Rəhbər: dos. Bayramov Ələmdar Qəmbər  16.02.2018-09.04.2018

Rəhbər: dos.Quliyeva Şəhla Tahir  09.04.2018-24.05.2018

Qrup: 1460

 

  1. Xəlilova Günay Samir
  2. Əliyeva Leyla Muxtar
  3. Əzizova Salatın Yalçın
  4. Həsənova Yeganə Mədəd
  5. Orucova Türkan İlqar
  6. Soltanova Nərmin Mahir
  7. Hüseynzadə Leyla Azər

 

  1. Səlimli Çinarə Üzeyir
  2. Məmmədova Firuzə Mustafa
  3. Yunisli Xəzər Azər
  1. Tağıyeva Firuzə Mirzə
  2. Süleymanov Qalib Adil
  3. Niftəliyev Nurlan Şahin
  4. Allahverdiyev Rəvan Rəhman
  5. Quliyeva Fidan Nazar
  6. Babayev Pərvin Yaşar
  7. Abdullazadə Hafis Arif
  8. Cəfərov Əbülfəz Fəqani
  9. Salahova Sevinc Fərman
  10. Talıbova Lamiə Əfqan
  11. Həsənov Zaur Oktay

 

M.F.Axundov adına Azərbaycan Milli  Kitabxanası

 

      Rəhbər: Zeynalova Hicran Oktay 16.02.2018-09.04.2018

      Qrup: 1662

  1. İsayeva Elnurə Elşad
  2. Ataşova Əzizə Niyazi
  3. Bünyətzadə Fidan Binyət
  4. Adıgözəlli Sevinc İsmayıl
  5. Məmmədova Minaxanım Ənvər
  6. Abdullayeva Ayşən Kənan
  7. Salahova Lalə İbrahim
  8. Qurbanov Zəkəriyyə Əlisa
  9. Xəlili Arzu Faiq
  10. Dəmirova Nuranə Mənsur
  11. Balaoğlanov Manaf Bəhruz
  12. Cəfərova Nərmin Fərhad
  13. Çələbiyeva Leyla Sabir
  14. Cəfərov Alim Yusif
  15. Çələbiyeva Arzu Rövşən
  16. Mütəllimova Aytac Rəsul
  17. Eyvazov Teymur Dəmir
  18. Atakişiyeva Nigar Abgül
  19. Abudov İlkin Samir
  20. Əliyev Ülvi Tofiq

 

Bakı Dövlət Universitetinin əsaslı kitabxanası

   Rəhbər: İsmayılova Nigar Nurəddin  09.04.2018-24.05.2018

Qrup: 1662

1.İsayeva Elnurə Elşad

2.Ataşova Əzizə Niyazi

3.Bünyətzadə Fidan Binyət

4.Adıgözəlli Sevinc İsmayıl

5.Məmmədova Minaxanım Ənvər

6.Abdullayeva Ayşən Kənan

7.Salahova Lalə İbrahim

8.Qurbanov Zəkəriyyə Əlisa

9.Xəlili Arzu Faiq

10.Dəmirova Nuranə Mənsur

11.Balaoğlanov Manaf Bəhruz

12.Cəfərova Nərmin Fərhad

13.Çələbiyeva Leyla Sabir

14.Cəfərov Alim Yusif

15.Çələbiyeva Arzu Rövşən

16.Mütəllimova Aytac Rəsul

17.Eyvazov Teymur Dəmir

18.Atakişiyeva Nigar Abgül

19.Abudov İlkin Samir

20.Əliyev Ülvi Tofiq

 

 

Azərbaycan Milli Elmlər Akademiyası  Mərkəzi Elmi Kitabxanası

      Rəhbər: dos.Ağayeva Xuraman Telman16.02.2018-09.04.2018

      Qrup: 1664

 

  1. İbrahimova Aytən Azər
  2. Əsədova Aysel Asəf
  3. Hüseynzadə Aytac Vilayət
  4. Həsənova Nahidə Hafiz
  5. Heydərov Qasim Mənsim
  6. Kərimova Aytac Vüqar
  7. Hüseynov Nurlan Akif
  8. İmanov Aqil Qabil
  9. Əliyeva Nəzrin Elnur
  10. Mahmudova Sevinc Salah
  11. Fərzalıyeva Aysel Mahir
  12. Gəncəmehr Züleyxa Azad
  13. Əsədova Gülər Zöhrab
  14. Hümmətov Seymur İlqar
  15. Hüseynli Hacıarif Taptıq
  16. Hümbətov Elmir Məmmədağa

 

M.F.Axundov adına Azərbaycan Milli  Kitabxanası

     Rəhbər: dos.Ağayeva Xuraman Telman 09.04.2018-24.05.2018

     Qrup: 1664

1. İbrahimova Aytən Azər

2. Əsədova Aysel Asəf

3. Hüseynzadə Aytac Vilayət

4. Həsənova Nahidə Hafiz

5. Heydərov Qasim Mənsim

6. Kərimova Aytac Vüqar

7. Hüseynov Nurlan Akif

8. İmanov Aqil Qabil

9. Əliyeva Nəzrin Elnur

10. Mahmudova Sevinc Salah

11. Fərzalıyeva Aysel Mahir

12. Gəncəmehr Züleyxa Azad

13. Əsədova Gülər Zöhrab

14. Hümmətov Seymur İlqar

15. Hüseynli Hacıarif Taptıq

16. Hümbətov Elmir Məmmədağa

 

 

Bakı Dövlət Universitetinin əsaslı kitabxanası

      Rəhbər: Hacıyeva Səfurə Cəlil 16.02.2018-09.04.2018

 

      Qrup:1666

  1. Məmmədova Xaliqə Sirac
  2. Nəbiyeva Ülviyyə Əziz
  3. Paşayeva Arzu Elman
  4. Rəhimova Dəryanur Mirzə
  5. Məmmədova Könül Rahil
  6. Mənəfova Sevinc Bəxtiyar
  7. Quliyeva Nigar Əliağa
  8. Məmmədli Samirə Sabir
  9. Şabanova Səkinə Pərviz
  10. İsazadə Kamran Hicran
  11. Rzaquluzadə Nuranə Azər
  12. Seyidli Xatirə Mirheydər
  13. İsmayılov Məhəmməd Vüqar
  14. Namazov Rufan İlqar
  15. Mehdiyev Elyar Rafiq
  16. Məmmədzadə Elnur Elburus
  17. Osmanova Reyhan Mübariz
  18. Musalı Banu Ruhlan
  19. Sadıqova Pərvanə Səxavət
  20.  Mustafayev Emil İxtiyar

 

C. Cabbarlı adına Respublika Gənclər Kitabxanası

        Rəhbər: Rzayeva Zahidə Tofiq

       Qrup: 1666

 

1.Məmmədova Xaliqə Sirac

2.Nəbiyeva Ülviyyə Əziz

3.Paşayeva Arzu Elman

4.Rəhimova Dəryanur Mirzə

5.Məmmədova Könül Rahil

6.Mənəfova Sevinc Bəxtiyar

7.Quliyeva Nigar Əliağa

8.Məmmədli Samirə Sabir

9.Şabanova Səkinə Pərviz

10.İsazadə Kamran Hicran

11.Rzaquluzadə Nuranə Azər

12.Seyidli Xatirə Mirheydər

13.İsmayılov Məhəmməd Vüqar

14.Namazov Rufan İlqar

15.Mehdiyev Elyar Rafiq

16.Məmmədzadə Elnur Elburus

17.Osmanova Reyhan Mübariz

18.Musalı Banu Ruhlan

19.Sadıqova Pərvanə Səxavət

20.Mustafayev Emil İxtiyar

 

F.Köçərli  adına Respublika Uşaq Kitabxanası

 

     Rəhbər: Kazımi Pərviz Firudin 16.02.2018-09.04.2018

     Rəhbər: Əliyeva Aygün Seyfəddin  09.04.2018-24.05.2018

     Qrup: 1668

  1. Qasımlı Hacı Hacıbala
  2. Səfərli Cavidan Samir
  3. Şirəliyeva Aidə İmamverdi
  4. Yaqubova Kamranə Şərif
  5. Vahidova Türkan Yalçın
  6. Süleymanova Rüfanə Elman
  7. Zeynalova Zeynəb Şölət
  8. Yusifova Xoşqədəm Roman
  9. Şükürov Elməddin Abbas
  10. Zülfüqarova Aysel Zülfüqar
  11. Sultanova Nuray Vidadi
  12. Sərdarlı Muradxan Tuqay
  13. Xəlilova Validə Xəlil
  14. Süleymanov Rəşad Rəşid
  15. Soltanova Xoşqədəm Mahmud
  16. Yunisbəyli İxtiyar Bəxtiyar
  17. Cabbarlı Turan Qaffar
  18. Veysəlov Emil Eldar

    19.Zeynalov Samir Ələddin   

 

 

 

Digər yazılar

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Tətbiqi riyaziyyat və kibernetika fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Tarix fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Şərqşünaslıq fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Sosial elmlər və psixologiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Mexanika- riyaziyyat fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Jurnalistika fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (İlahiyyat fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Geologiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Fizikafakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Ekologiya və torpaqşünaslıq fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Coğrafiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Tarix fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Sosial elmlər və psixologiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Mexanika-riyaziyyat fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Fizika fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Filologiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübəsi keçmə haqqında ( Coğrafiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)