Karyera, praktika və məzunlarla əlaqə mərkəzi

17-10-2018

İstehsalat təcrübəsi keçmə haqqında ( Şərqşünaslıq fakültəsi)

 

Məzmunu: İstehsalat təcrübəsi keçmə haqqında

 

 

Şərqşünaslıq fakültəsinin “ Regionşünaslıq (regionlar üzrə) ixtisası üzrə  əyani şöbəsinin a/b və  r/b -nin  IV kurs tələbələri tədris  planına  müvafiq olaraq  2018-ci il  aprel ayının 27-dən may ayının 25-dək  (6 kredit) AMEA-nın Arxeologiya və Etnoqrafiya İnstitutunda, AMEA-nın Hüquq və İnsan Haqları İnstitutunda, Misir Ərəb Respublikasının Azərbaycandakı Səfirliyinin Mədəniyyət Mərkəzində, Yunis Əmrə İnstitutunda, AMEA-nın A.Bakıxanov adına Tarix İnstitutunda, BDU-nun nəzdində Konfutsi İnstitutunda, ADU-nun nəzdində İsrail və Yaxın Şərq Araşdırmalar Mərkəzində  istehsalat təcrübəsi keçmək üçün göndərilsinlər.

 

Misir Ərəb Respublikasının Azərbaycandakı Səfirliyinin Mədəniyyət Mərkəzi

 

      Rəhbər: dos.K.Ə.Məmmədova

      Qrup:1444 a/b 

  1. Dünyamalıyev Xəlil İbrahim
  2. Həsənova Aynur Bahadır
  3. Məmmədova Nigarxanım Anar
  4. Səfərli Günel Azər
  5. Quliyev Tural Qurban
  6. Məlikova Şəbnəm Kamil
  7. Bakirli Bəhruz Natiq
  8. Məmmədzadə Rövşən Rafiq
  9. Cabbarlı Cavid Akşin
  10. Qorçiyev Muxtar Əhməd
  11. Həmzəyev Elvin Elşən
  12. Quluzadə Tural Sarvan
  13. Əliyev Ruhi Zakir
  14. Ağayev İsmayıl Vahid
  15. Qafarov Orxan Müşfiq
  16. İsayeva Aksana Adil
  17. İsmayılov Elnur Nəcəf
  18. Əhmədova Ruqiyyə Arif
  19. Səfərov Bilal Zülfüqar

 

AMEA-nın A.Bakıxanov adına Tarix İnstitutu

      Rəhbər: dos.Ə.B.Məmmədov

      Qrup:1446 a/b 

  1. Əsgərov Tural Tofiq
  2. Məstiyev Əli Nağdali
  3. Əliyev Nurlan İsfəndiyar
  4. Nuriyev Namiq Nizami
  5. Axundov Cabir Allahverdi
  6. Paşayeva Dilşad İlham
  7. Zeynallı Laləzar Nadir
  8. Səmədzadə Abbasqulu Səməd
  9. Həmidli Tural Rahim
  10. Sadıqlı İqbal Əli
  11. Məhərrəmov Elməddin Nazim
  12. Məmmədli Məhəmməd Əhəd
  13. Salmanov Valeh Vüqar
  14. Mirzəyev Fərid Bahadur
  15. Quliyeva Fəridə Natiq
  16. Sadıqlı Rövşən Mirağa
  17. Kazımlı Əli Mübariz
  18. Cəfərova Mələk Asif
  19. Yusifov Mayıl Aydın
  20. Əliyev Əyyub Bəhram
  21. Xəlilov Sənan Qənimət
  22. Qarayev Fətəli Habil

 

Yunis Əmrə İnstitutu

     Rəhbər: dos.Ş.İ.Qədimova

     Qrup: 1448 a/b 

  1. İsmayılova Tünzalə İnqlab
  2. Əlisoy Məhəmməd Mətləb
  3. Quliyeva Ziyafə Sabit
  4. Əlizadə Aytac Murad
  5. Soltanov İnqilab İntiqam
  6. Əliyeva Nərgiz Natiq
  7. Rzazadə Vəfa Vüqar
  8. Qasımov Elxan Rüstəm
  9. Həsənli Ceyhun Fətulla
  10. Cəfərov Cəfər Yengibar
  11. Tahirzadə Fidan Samir
  12. Rzayev Mirfərid Əlhəddin
  13. Əliyev Sadiq Əskər
  14. İsəzadə Musa Hicran
  15. Axundova Nəzirə İbrahimxəlil
  16. Şahverdiyeva Nigar Vüqar
  17. Ağayev Məftun Şəfa
  18. Babayeva Sevinc Habil
  19. Əzimov Elvin Şadulla
  20. Həsənli Bəxtiyar Namiq

 

ADU-nun nəzdində İsrail və Yaxın Şərq Araşdırmalar Mərkəzi

      Rəhbər: dos.N.K.Əfəndiyeva

     Qrup:1450 a/b 

  1. Muradov Cavani Müslüm
  2. Ələsgərov Elvin Saleh
  3. Bağışzadə Elgün Bəxtiyar
  4. Quliyev Rəsul Rauf
  5. Səfərova Aynur Oruc
  6. İsmayılov Rəhim İsa
  7. Cəfərli Qüdsiyyə Azər
  8. Əliyev Tərlan Tofiq

 

AMEA-nın Hüquq və İnsan Haqları İnstitutu

      Qrup:1452 a/b 

      Rəhbər: müəl.Z.Asmayılova

  1. Mansurov Taleh İsa
  2. Eyvazbəyova Aliyə Şahnazarovna
  3. Hacıyeva Nəzrin Füzuli
  4. Rəcəbli Nihad Sahib
  5. Həsənova Nigar Ramiq
  6. Quliyev Təmkin Vaqif
  7. Məmmədov Məhəmməd Akif
  8. Şabanov Vaqif İsrafil
  9. Sayılov Xəzər Əliqardaş
  10. Ramazanov Zaur Zahid

 

     Rəhbər: müəl.Lee Sanq Junq

    Qrup:1454 a/b 

  1. Zeynalzadə  Əbdül Nurəli
  2. İsmixanova Səmayə Feyzulla
  3. Şükürlü Əli Akif
  4. Məmmədova Nəzrin Şahin
  5. Aslanov Pənah Rövşən
  6. Məmmədova Ülviyə Akif
  7. Əkbərov Rusif Səxavət
  8. Oruclu Eltun Sevindik
  9. Yəhyayeva Əfsanə Seydəmir

 

     Rəhbər: prof.O.B.Cəlilbəyli

     Qrup:1456 a/b 

  1. Ağayev Sirac Almasxan
  2. Zeynalova Aytəkin Tofiq
  3. Kərimov Üzeyir Aydın
  4. Ağayeva Giləxanım Əzizağa
  5. Usubzadə Seymur Araz
  6. Sadıqova Lamiyə Sadıq

 

 

BDU-nun nəzdində Konfutsi İnstitutu

 

      Rəhbər: müəl.Naliman Mahati

      Qrup:1457 a/b

  1. Novruzov  Amid Nuruş
  2. İsmayılov Coşqun Arzu
  3. Musayev Zaur Elşən
  4. Qurbanova Ülkər Əlikram
  5. Qasımzadə Sənan Amil
  6. Şamilov İlkin Şahin
  7. Hacızadə Kamran Azər
  8. Həmidli Ruhəngiz Rasim

 

Misir Ərəb Respublikasının Azərbaycandakı Səfirliyinin Mədəniyyət Mərkəzi

 

      Rəhbər: dos.N.Ə.Sultanlı

      Qrup:2201 r/b

  1. Səlimova Elnurə Ədalətovna
  2. Əkbərov Aqşin Habil
  3. Aslanova Nərmin Aslan
  4. Orucova Sədəfnaz Temur
  5. Yadullayeva Eliana Əliəskərovna
  6. Qarayeva Nuranə Akif
  7. Oruczadə Əmrah Rəzail
  8. İzzatova Kamila Kamal

 

 

 

AMEA-nın Arxeologiya və Etnoqrafiya İnstitutu

     Rəhbər: b/m.M.Ə.Fərəcova

      Qrup: 2203 r/b 

  1. Cəfərli Elməddin Abil
  2. Həsənli Həsən Arif
  3. Xaləddinzadə Səbinə Taleh
  4. Sultanov İlkin Yusif

 

Yunis Əmrə İnstitutu

       Rəhbər: dos.A.F.İbrahimova

      Qrup:2205 r/b 

  1. Həsənzadə Samir Rüfət
  2. Kərimov Rafiq Nofəl
  3. Zeynalov Zeynal Cəlil
  4. Əliyeva Gültac Vasif

 

BDU-nun nəzdində Konfutsi İnstitutu

      Rəhbər: müəl.Naliman Mahati

      Qrup:2207 r/b 

  1. Babayeva Nargilə Ələm
  2. Xəlilova Xəyalə Zülfü

 

 

 

 

Digər yazılar

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Tətbiqi riyaziyyat və kibernetika fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Tarix fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Şərqşünaslıq fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Sosial elmlər və psixologiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Mexanika- riyaziyyat fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Jurnalistika fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (İlahiyyat fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Geologiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Fizikafakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Ekologiya və torpaqşünaslıq fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Coğrafiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Tarix fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Sosial elmlər və psixologiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Mexanika-riyaziyyat fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Fizika fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Filologiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübəsi keçmə haqqında ( Coğrafiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)