Karyera, praktika və məzunlarla əlaqə mərkəzi

17-10-2018

İstehsalat təcrübəsi keçmə haqqında ( Tətbiqi riyaziyyat və kibernetika fakültəsi)

 

 

 

 

 

 

 

Məzmunu: İstehsalat  təcrübəsi keçmə haqqında

                                                                                                            

Tətbiqi riyaziyyat və kibernetika  fakültəsinin  “ Kompüter elmləri” ixtisası üzrə əyani şöbənin  a/b, r/b və i/b -nin IV kurs tələbələri tədris  planına  müvafiq olaraq  2018-ci il  fevral ayının  16-dan aprel ayının  26-dək (15kredit) aşağıda adları qeyd olunan AMEA-nın müvafiq institutlarında və BDU-nun Tətbiqi riyaziyyat Elmi-Tədqiqat İnstitutunda  istehsalat təcrübəsi keçmək üçün göndərilmiş hesab edilsinlər.

 

 

AMEA-nn Riyaziyyat və Mexanika İnstitutu

Rəhbər: prof. Eyvazov  Elşad Hətəm

Qrup: TK-40 , a/b

  1.  

Hüseynova  Aytac  Fərhad  

 

  1.  

Rufullayeva  İranə  İlqar    

 

  1.  

Abdulmabudov  Kamran  Zakir

 

  1.  

Aslanlı   Orxan  Mübariz

 

  1.  

Qəribli  Asimə  Ədalət 

 

  1.  

Bədəlzadə  Səkinə  Hikmət

 

  1.  

Burcalıyeva  Nəzrin  Qurban

 

  1.  

Cəbrayılova  Pərvin Kamil

 

  1.  

Cəfərli  Ləman

Arzuman

 

  1.  

Dadaşova  Arzu  Sərvər

 

  1.  

Dəmirçiyev  Məhərrəm İlqar

 

  1.  

Əbdulkərimova  Elnarə Eldəniz

 

  1.  

Məmmədzadə  Elçin  Niyaz

 

  1.  

Abbasov  Akif  Bədrəddin

 

  1.  

Ağalarov  Köçəri  Yelmar

 

  1.  

Xudayarov  Təbriz   Famil

 

  1.  

Allahverdiyeva   Gülay  Namiq

 

  1.  

Atakişiyev  Vasif  Asif

 

  1.  

Babayeva  Günel  Fizuli

 

  1.  

Babazadə  Kənan  Nazir

 

  1.  

Balaylı  İlahə  İlham

 

  1.  

Bayramova  Ləman  Tofiq

 

  1.  

Bəşirov  Hüseyn  Rövşən

 

  1.  

Cavadova  Vüsalə  Nəsimi

 

  1.  

Dəmirli  Həsənəli  Azər

 

  1.  

Əhmədov  Vüsal  Elxan

 

  1.  

Ağacanov Camirzə  Hörmət

 

       

 

BDU-nun Tətbiqi riyaziyyat Elmi-Tədqiqat İnstitutu

 

 Rəhbər: böyük laborant İsmayılova Nailə Hacı

 Qrup: TK-041, a\b

  1.  

Əhmədova  Xəyalə  Vüqar

 

  1.  

Əliyev  Elmdar  Yadigar

 

  1.  

Əliyev  Hüseyn  Vaqif

 

  1.  

Əliyev  Samir  Vüsal

 

  1.  

Əliyeva  Aynur  Mübariz

 

  1.  

Əliyeva   Fidan  Etibar

 

  1.  

Əmirəliyev  Cavidan  Əvəz

 

  1.  

Əmrahlı   Aysel  Fazil

 

  1.  

Əsgərova  Xəyalə  Məhərrəm

 

  1.  

Fərzəliyeva  Əminə  Teymur

 

  1.  

Abbasov  Rahib  Xanlar

 

  1.  

Həsənova   İlahə  Nöhbala

 

  1.  

İsgəndərzadə  Əziz  İlqar

 

  1.  

İsmiyeva  Nuranə  Həzi

 

  1.  

Abdullayeva  Lalə  Azad

 

  1.  

Əliyev  Turqay  İbrahim

 

  1.  

Əliyev  Bağday Mehman

 

  1.  

Əhmədova  Aytac  Elbrus

 

  1.  

Əliyeva  Jalə  Hatəm

 

  1.  

Əliyeva  Sevda  İlham

 

  1.  

Əskərli  Məmmədağa  Əskər

 

  1.  

Feziyev  Qorxmaz  Akif

 

  1.  

Həkimov  Samiq  Arzuman

 

  1.  

Həmidzadə  Yaşar  Qüdrət

 

  1.  

Xasəmmədov   Malik  İskəndər

 

 

BDU-nun Tətbiqi riyaziyyat Elmi-Tədqiqat İnstitutu

 

Rəhbər: dos. Ramazanov Əli Behtaş

Qrup: TK-42, a\b

  1.  

Abbasova  Jalə  Faiq

 

 

  1.  

Həşimov  Zaur  Əbülfət

 

 

  1.  

Hümbətzadə  Rüstəm  Mikayıl

 

 

  1.  

Fəttahov  Rəvan  İlham

 

 

  1.  

Məmmədzadə  Nicat Arzu

 

 

  1.  

Mikayılova  Lalə  İlham

 

 

  1.  

Mirəliyev  Rabil  İlham

 

 

  1.  

Kərimova  Nərgiz  İsmazam

 

 

  1.  

Mahmudlu  Aygül  Nəbi

 

 

  1.  

Mehdiyeva  Arzu  Nurəddin

 

 

  1.  

Muradov  Sadiq  Zaur

 

 

  1.  

Məmmədli  Murad  Rəsul

 

 

  1.  

Mustafalı  Məhəmməd  Abduləzim

 

 

  1.  

Nağıyev  Rəşad  Ramiz

 

 

  1.  

Nuriyev  Şamil  Nazim

 

 

  1.  

Baxışova  Cəmilə  Nizami

 

 

  1.  

Məmmədova  Sədaqət  Vaqif

 

 

  1.  

Hüseynova  Sürəyya  Həzrətbulud

 

 

  1.  

İlyaslı  Vüsal  Əsədullah

 

 

  1.  

İmanova  Gövhər  Teyfur

 

 

  1.  

Kərimli  Lətif  Nəsimi

 

 

  1.  

Kərimova  Leyla  Asəf

 

 

  1.  

Mahmudzadə  Aytən  İbad

 

 

  1.  

Məhəmmədli   Hürü  İdris

 

 

  1.  

Məhərrəmov  Kənan  Fərhad

 

 

  1.  
  2.  
  3.  

Məmmədov  Elvin   Raim

Məmmədov Murad Etibar

Məmmədova  Könül  Vəli

 

 

 

 

 

BDU-nun Tətbiqi riyaziyyat Elmi-Tədqiqat İnstitutu

 

Rəhbər: b/m: Əhmədov Fəxrəddin Şamil

Qrup:TK-43, a/b

  1.  
  1. Məmmədova  Yeganə  İsa

 

  1.  
  1. Kərəmli  İlkinur  Xaqani

 

  1.  
  1. Kərimli  Gülnisə  Şahin

 

  1.  
  1. Kərimov  Azər  Aslan

 

  1.  
  1. Movminov Cəbrayıl  İsrafil

 

  1.  
  1. Muradlı   Əminə  Vahid

 

  1.  
  1. Məmmədli  Günel  Əli

 

  1.  
  1. Musayeva  Nəzrin  Ağaəziz

 

  1.  
  1. Muxtarova  Lalə  Elşən

 

  1.  
  1. Nəcəfova  Lalə  Mehman

 

  1.  
  1. Nəsibov  Bəxtiyar  Mehman

 

  1.  
  1. Məmmədova  Cəmilə  Əbülfəz

 

  1.  
  1. Nurmətov  Alauddin  Rövşən

 

  1.  
  1. Məmmədova  İlahə  Rizvan

 

  1.  
  1. Quliyev  Fərid  Vasif

 

  1.  
  1. Quliyeva  Dilarə  Natiq

 

  1.  
  1. Quliyeva  Ləman Rüfət

 

  1.  
  1. Dostuyev  Təbriz  Vaqif

 

  1.  
  1. Musayev  Rusif  Musa

 

  1.  
  1. Nəcəfli  Hafiz  Qabil

 

  1.  
  1. Ömərov  Seymur Şakir

 

  1.  
  1. Paşayeva   Xəyalə  Umudvar

 

  1.  
  1. Qarayeva  Nigar  Qismət

 

  1.  
  1. Qasımova   Zöhrə  Zəfəndar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İqtisadiyyat Nazirliyinin İqtisadi İslahatlar Elmi

Tədqiqat İnstitutu

 

Rəhbər: dos. Məmmədova Elnarə  Bayram

Qrup: TK-44, a/b

  1. Quliyeva Nərmin Fuad
  2. Qurbanzadə Filurə Faiq
  3. Qurbanzadə Nigar Faiq
  4. Ramazanova Fidan Usub
  5. Abdullayev Mirnamiq Mirhadı
  6. Rzasoy Həsən Etibar
  7. Şahbazov Xəlil Valeh
  8. Səfərova Günay Şəmsi
  9. Şekiliyeva Kərimət Rauf
  10. Şərifov Elvin Rafik
  11. Şərifova Dilarə Mübariz
  12. Tağıyev Elman Sübhan
  13. Umudova Xəyalə Elşən
  14. Vəliyeva Aysel Həşim
  15. Zeynalova Leyla Aslan
  16. Paşayeva  Xeyrənsə  Müşviq
  17. Rəhimli Şaiq Osman
  18. Rzayeva Şəbnəm Rza
  19. Sadıqzadə Mirsaleh Mirəliheydər
  20. Şahverənov Rəsul Eldar
  21. Səmədova Gözəl Fariz
  22. Xəlilli Aysel Ələmdar
  23. Ağaverdiyev Adil Xalid
  24. Yaqubova Nuray Hafiz
  25. Yusifova Ürfanə Yaşar
  26. Yusubova Nigar Qurban

 

BDU-nun Tətbiqi riyaziyyat Elmi-Tədqiqat İnstitutu

 

Rəhbər: prof.Şərifov Yaqub Əmiyar

dos.Əhmədov Ramiz Həşim

 dos.Fomina Nina İliniçna

 dos.Fatullayeva Laura Faiq

 baş/müəllim Məmmədova Nəzakət Böyükağa

 Qrup:TK-45,  r/b

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Abdinova Nərmin Tərlan
  2. Arzumanlı Elçin Arzu
  3. Bayramov Əkrəm İlqar
  4. Böyükzadə Ravil İlyas
  5. Cəfərov Araz Zaur
  6. Əhmədova Günay Elxan
  7. Əliyev Adil Zaur
  8. Əliyev Anar Əfqan
  9. Əliyev İbrahim Vilayət
  10. Eminli Səbinə Elləz
  11. Rzayev Əhməd Nazim
  12. Həsənli Nigar Rizvan
  13. Hüseynli Cəfər Namiq
  14. İmamverdiyeva Nəzrin Rafael
  15. İmanov Tamerlan Yusif
  16. Kurkina Svetlana İqoryevna
  17. Gəray-zadə Leyla Ayaz

   

              

AMEA-nın Ə.İ.Hüseynov adina İdarəetmə Sistemlər

Institutu

 

  Rəhbər: prof.Məlikov Ağası Zərbəli

   prof. Rzayev Ramil Rza

  Qrup: TK-46, r/b

  1. Nadirli Aygül Vadər
  2. Məhərrəmov Elvin Elçin
  3. Məmmədov Elnur Aydın
  4. Məmmədov Nağı Vilayət
  5. Məmmədova Zümrüd İlqar
  6. Mirzəzadə Allahşükür Ələsgər
  7. Poladov Kamal Polad
  8. Qiyasov Hüseyn Abbas   
  9. Quliyeva Nailə Zaur
  10. Rəşidova Sahibə Nəriman
  11. Sokolova Oksana Petrovna
  12. Xəlilov Pərvin Cahangir
  13. Xətətiyeva Vəfa Məhaməli
  14. Xorunjiy Aleksey Yevqenyeviç
  15. Xoşbəxt Aleksandr Novruzoviç
  16. Xudiyev Emin Kamil
  17. Zeynalova Çeşmə Canan
  18. Einalov Ali Rafiq
  19. Fatullaeva Amalya Vaqif

 

Azərbaycan Respublikası , Standartlaşdırma Metrologiya və   Patent üzrə  Dövlət Komitəsi, “Azərbaycan Standartlaşdırma İnstitutu “

 

Rəhbər: prof. Tağıyev Namiq Faiq

dos.əvəzi Quliyeva Nərmin Əbdüləli 

  Qrup:ENQ-23, i/b

  1. Abayev Tale Qəhrəman
  2. Bədəlov Turxan Yaşar
  3. Hüseynova Xanım Dəmir
  4. Kamilov İsmət Asif
  5. Nəbiyev Fərrux Ceyhun
  6. Pirməmmədova Nigar Asəf
  7. Qasımova Günel Bakir
  8. Rəhimova Nuranə Bahəddin
  9. Talıbov Murad Vəli
  10. Zeynalzadə Azər Cəmaləddin
  11. Zülfüqarova Gözəl Novruz
  12. Məmmədov Murad Siyavuş
  13. Mirzəyev İsmayıl Sədi
  14. Sofiyev Nurlan Nəcbəddin 

2.

Tətbiq riyaziyyat və kibernetika fakültəsinin “Kompüter elmləri” ixtisası üzrə təhsil alan əyani şöbənin r\b-nin IV kurs tələbəsi Rəhimli Leyla Natiq qızı müstəsna hal kimi “Veb Koder” MMC şirkətində istehsalat təcrübəsi keçmək üçün göndərilmiş hesab edilsin.

 

 

                                                                                         

 

Digər yazılar

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Tətbiqi riyaziyyat və kibernetika fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Tarix fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Şərqşünaslıq fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Sosial elmlər və psixologiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Mexanika- riyaziyyat fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Jurnalistika fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (İlahiyyat fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Geologiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Fizikafakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Ekologiya və torpaqşünaslıq fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Coğrafiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Tarix fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Sosial elmlər və psixologiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Mexanika-riyaziyyat fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Fizika fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Filologiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübəsi keçmə haqqında ( Coğrafiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)