Karyera, praktika və məzunlarla əlaqə mərkəzi

17-10-2018

Pedaqoji təcrübəsi keçmə haqqında ( Coğrafiya fakültəsi)

 

Məzmunu:Pedaqoji  təcrübə keçmə haqqında

 

 

Coğrafiya fakültəsinin “Coğrafiya müəllimliyi” ixtisası üzrə əyani şöbəsinin a/b və r/b-nin IV  kurs tələbələri tədris planına müvafiq olaraq 2018-ci il  fevral ayının 16-dan aprel ayının 25-dək  (13,5 kredit) Bakı şəhərinin aşağıda adları qeyd olunan  orta məktəblərinə, BDU-nun Gənc İstedadlar liseyi, akademik Zərifə Əliyeva adına liseydə pedaqoji təcrübə keçmək üçün göndərilmiş hesab edilsinlər.

176 saylı tam orta məktəb

 

İxtisas üzrə metodist müəllim:  p.e.n., dos. Seyfullayeva Nərminə Səftər q. 

Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: İsmayılova Səbinə Elçin q.

Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi: Səfərova Cəmilə Elşad q.

Qrup: 1034, a\b

  1. Gəncayeva Yassi  Mahama
  2. Hacıyeva Ayişə  Vaqif
  3. Heydərli Fərəh  Orucəli
  4. Hidayətli Rasim Binyami
  5. Hüseynov Anar Eyvaz
  6. Hüseynova Aygün Aqil
  7. Hüseynova Nuranə Asif
  8. İbadullayeva Səbinə Natiq
  9. İsmayıllı Milanə Daşqın
  10. İsmaylov  Rövşən  Rəşid
  11. İsmaylova  Fərizə  Azər

158 saylı tam orta məktəb

İxtisas üzrə metodist müəllim:  c.e.n. Qasımova Firəngiz Eyyub  

Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: p.ü.f.d.Kərimova Gülarə Hüseyağa

Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi:  Səfərova Cəmilə Elşad

Qrup:1036, a/b

  1. Xəlilzadə Nərmin Nəriman
  2. Yaqublu Qoca Teyyub
  3. Əlizadə Aysel Əhəd
  4. Ələsgərova Pərvin  Natiq

 

158 saylı tam orta məktəb

 

İxtisas üzrə metodist müəllim: c.e.d., prof. Əfəndiyev Vüsət Əmir

Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: İsmaylova Səbinə Elçin

Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi: Səfərova Cəmilə Elşad

Qrup: 1034, a/b

1. İsrafilova Lamiyə  Adışirin

2. Kazımov Mirməhəmməd  Mirzahid

3. Mahmudova  Günay Nurəddin

4. Mehdiyeva Sədaqət  Seymur

5. Məhərrəmova  Ayişə İlham

6. Mehdiyev Emil Niyaz

7. Məmmədli Nərgiz Azər

8. Məmmədli Sevinc  Elburus

9. Əsgərova Səidə Zahid

10. Cəfərova Xoşqədəm  Oqtay

11. Hüseynova Günay Sabutay

12. Hüseynli Böyükağa  İslam

 “Gənc İstedadlar” liseyi

 

İxtisas üzrə metodist müəllim: k.t.e.n., dos. Qələndərov  Çingiz  Saleh

Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: p.ü.f.d.Kərimova Gülarə Hüseyağa

Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi: Səfərova Cəmilə Elşad

Qrup: 1036, a\b

  1. Məmmədova  Aynur Qabil
  2. Məmmədzadə Xəyal Zülfüqar
  3. Musazadə Səmra Qurban
  4. Mütəllimli İlkin Əlifağa
  5. Osmalı Nazdıxanım Rəcəb
  6. Pənahli  Lalə İlqar 
  7. Qereyeva Kəhraba  Eldar
  8. Quliyeva Tükəzban  Vüqar
  9. Quluzadə Aytən Ərrəhman
  10.  Quluzadə Mehri  Hikmət

 

 

 

175  saylı tam orta məktəb

 

İxtisas üzrə metodist müəllim:  c.e.n, dos. əv. İsmayılova  Ülviyyə Tapdıq

Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: b/m Bayramova Afət Aban

Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi: Qəribova Aynur Vasif

Qrup: 683, r\b

  1. Namazova Tacirə İlqar
  2. Naqmetova Səbinə Albertovna
  3. Novruzova Gülnar Elməddin
  4. Rzayeva Nəzrin Ələsgər
  5. Tağıyeva Sevinc Kəmaləddin
  6. Vəliyeva Aynur  Vaqif
  7. Hacıyeva Riana Çigəli
  8. Müslümzadə Gülnar  Elxan 
  9. Salamova Səbinə Rasim
  10. Cavadzadə Xalisə  Elşən

“Gənc İstedadlar” liseyi

 

 İxtisas üzrə metodist müəllim:  c.e.n., dos. Nağıyev Saleh Qasım o. 

Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: p.ü.e.d. Bayramov Həsən Bayram

Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi: Səfərova Cəmilə Elşad q

Qrup: 1032, a\b

  1. Abbasova  Aliyə  Hilal
  2. Gərayeva Xədicə Səfadə
  3. Abdiyeva Aysel Sahib
  4. Adıgözəlova Gülnurə Ceyhun
  5. Afətli Toğrul  Hüseynbala
  6. Ağamalıyeva Vüsalə Natiq
  7. Ağasıyev Sadiq Namiq
  8. Ağasıyeva Ayşən  Əflatun 
  9. Alıyeva Gül Hüseyn
  10.  Burziyeva  Sevinc Elxan

175 saylı tam orta məktəb

 

İxtisas üzrə metodist müəllim:  Əliyeva Aygün Rafik q.

Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: p.ü.f.d.Kərimova Gülarə Hüseyağa

Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi: Səfərova Cəmilə Elşad q

Qrup: 1036, a/b

  1. Qurbanova Sevinc Qurban.
  2. Salahova  Aysel Nəzəralı
  3. Səfərli Nigar  Gülağa
  4. Səmədov Araz  Nofəl
  5. Sultanzadə Nəzrin Rafael
  6. Tağıyev Rafael  Mais

7.Vəliyeva Fidan  Fəxrəddin

 

 akademik Zərifə Əliyeva adına lisey

 

İxtisas üzrə metodist müəllim: Qədimova Xanım Hüseyn

Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: p.ü.e.d.  Bayramov  Həsən Bayram

Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi: Səfərova Cəmilə Elşad

Qrup: 1032, a/b

  1. Vəliyeva Pikəxanım  Xəlil
  2. Hümmətli Ülvi  Zahid
  3. Əsgərli Fatimə Vüqar
  4. Xasayev Tural Qorxmaz
  5. Fərzəliyev Hafiz  Hüsnü

Milli Konservatoriyasının tərkibində Respublika İncəsənət Liseyi

İxtisas üzrə metodist müəllim: Şabanova Yelena Ələkbər

Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: b/m Bayramova Afət Aban

Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi: Qəribova Aynur Vasif

Qrup: 683, a/b

  1. Əliyeva  Lamiyə Akif
  2. Abbasova Xalidə  Valeh 
  3. Əzizli Xədicə  Məmmədağa
  4. İsaqova Mehinbanu Vəli
  5. Məhərrəmova Xavər Çingiz
  6. Məmmədov Ruslan Cəsur
  7. Məmmədova Tamara İlham

286 saylı tam orta məktəb

 

 İxtisas üzrə metodist müəllim: Məmmədov Qoşqar Vətən

Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: p.ü.e.d.  Bayramov Həsən Bayram o.

Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi: Səfərova Cəmilə Elşad q.

Qrup: 1032, a/b

  1. Cabbarova Aydan Bəxtiyar
  2. Cəfəli Aytac Vüqar
  3. Cəniyeva Hürü Zabit
  4. Əhmədova  Günel Fəxrəddin
  5. Əhmədova Səriyyə Cümşüd
  6. Əlifxanova Aysel İkram
  7. Əlizadə Həmayil Camal
  8. Hüseynov Ruslan İlqar
  9. Mənsimova Mirvari Vüqar
  10. Qurbanova  Günel Şahin
  11. Vahidova  Aynur Elşən

Digər yazılar

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Tətbiqi riyaziyyat və kibernetika fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Tarix fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Şərqşünaslıq fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Sosial elmlər və psixologiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Mexanika- riyaziyyat fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Jurnalistika fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (İlahiyyat fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Geologiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Fizikafakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Ekologiya və torpaqşünaslıq fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Coğrafiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Tarix fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Sosial elmlər və psixologiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Mexanika-riyaziyyat fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Fizika fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Filologiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübəsi keçmə haqqında ( Coğrafiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)