Karyera, praktika və məzunlarla əlaqə mərkəzi

17-10-2018

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Filologiya fakültəsi)

 

Məzmunu:Pedaqoji  təcrübə keçmə haqqında

 

 

Filologiya fakültəsinin “Azərbaycan dili və ədəbiyyatı müəllimliyi” və “Rus dili və ədəbiyyatı müəllimliyi” ixtisasları üzrə əyani şöbəsinin  a/b və r/b-nin IV  kurs tələbələri tədris planına müvafiq olaraq 2018-ci il  fevral ayının 16-dan mart  ayının 30-dək (passiv), mart ayının 30-dan may ayının 25-dək (aktiv)  (21 kredit) Bakı şəhərinin aşağıda adları qeyd olunan  orta məktəblərində və BDU-nun Gənc İstedadlar liseyində pedaqoji təcrübə keçmək üçün göndərilmiş hesab edilsinlər.

 

53 saylı tam orta məktəb

İxtisas üzrə metodist müəllim: Dos. Mahmudova  Rəna Dursunəli

Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: b/müəl.Afət Bayramova

Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi: Fəridə Məmmədova

 Qrup FL-069, a/b  (passiv təcrübə)

1.Abdullayeva  GültacVüqar

 2.Abdullazadə  Arzu Kamil

3.Allahverdiyeva Eltən Elşad

4.Cabbarzadə Ülviyyəİlqar

5.Cəfərov Qismət Qalib

6.Əliyeva Gülşən Tofiq

7.Sadıxova Aytac Ağamməd

8.Hacıyeva Çinarə Firdovsi

9.Həsənova Pərvanə Elsevər

10.İsmayılova Günay Kamal

11.Mahmudova Nərmin İlham

12.Mehdiyeva Gülüstan Əli

13.Məmmədova Nuridə Tahir

14.Nəsrullazadə Aytən Ramiz

15.Nəzərova Laçın Himayət

16.Səmədova Töhfə Şamil

17.Xəlilova Təhminə Rahim

18.Zəkiyeva Zeynəb Yəhya

19.Zeynalova Nuriyyə Əvəz

20.Məmmədova Günel Xudaverdi

21.Xəlilova  Hicran Səbuhi

22.Soltanova Çinarə Ərəstun

 

225 saylı tam orta məktəb

İxtisas üzrə metodist müəllim:  Rzayeva Sevda Hüseynbala

Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: b/müəl.Afət Bayramova

Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi: Ülkər Həsənova

 Qrup: FL-070,a/b

1.Cəfərli Səbinə Natiq

2.Əhmədov Ülvi Bağır

3.Əhmədova Aynur Eldar

4.Fərəczadə Gümriyyə Cəbrayıl

5.Kərimova  Nərmin  Kərim

6.Cəbiyeva Hülya Murtuz

7.Xankişiyeva Şəbnəm Azər

8.İsmayılzadə Günel Mirzə

9.Həsənli  Aytən Fariz

10.Qədimli  Çinarə Səfər

11.Bayramlı Nərmin Müzəffər

12.Məmmədli Fatimə  Siyavuş

13.Mirzəyeva  Zülfiyyə Əmir

14.Novruzlu Rahilə Yusif

15.Qasımova İlahə Mehman

16.Rüstəmli Əminə İlqar

17.Saadova  Məhəbbət  Məhəmməd

18.Səfərova  Pərvin Kamran

19.Yaqublu Şəhanə Həbib

20.Xamiyev  Ramin Adil

21.Ziyadxanlı Aytac Tahir

 

225 saylı tam orta məktəb

İxtisas üzrə metodist müəllim: Rzayeva Sevda Hüseynbala

Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: İsgəndərova Sevda

Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi: Ülkər Həsənova

 Qrup: FL-070,a/b

1.Ağasəlimli İsmayıl Ağasədi

2.Əliyeva  Elmira Rəşad

3.Azayeva  Xədicə Azad

 

 

 

 

 

 

 

Bakı Dövlət Universitetinin nəzdində Gənc istedadlar liseyi

İxtisas üzrə metodist müəllim: Dos. Saidə Mustafayeva

Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: Şəhla Hüseynova

Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi: Ülkər Həsənova

 Qrup: FL-071, a/b

1.Abdulqadirova Ülviyyə Müşfiq

2.Cəlili Vasif  Nəbi

3.Eldarlı Aytəkin Ağasən

4.Əliyeva Aytac Cəmil

5.Əskərova Çinarə Əfrail

6.İsmayılova Leyla Ramiz

7.Məmmədhəsənli Günay Abdurəhman

8.Mikayıllı Nihad İlyas

9.Nəsibova Şəhla Əmrah

10.Qasımova Gültac Məhəmməd

11.Tağıyev İlham Zeydulla

12.Hüseynova Hülya Elçin

13.Ələkbərova Gülnar Zahid

14.Cəbrayılova Çinarə Əzizağa

15.BabazadəElnarəEldar

16.Rzayeva Aytən İsa

17.Novruzova Aida Vahid

18.İsmayılova Qəmər Rübayıl

19.Həsənova Ziyafət Alim

20.Məhərləmova Simuzər Arif

21.Məmmədli Nərmin Rəfail

22.Məmmədova Dürdanə Bəxtiyar

23.Səmədoğlu Aysan Səməd

24.Miriyeva Rübabə Sadiq

25.Xəlilova Aynur Etibar

 

 

Bakı Dövlət Universitetinin nəzdində Gənc istedadlar liseyi

İxtisas üzrə metodist müəllim: Dos. Saidə Mustafayeva

Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: İsgəndərova Sevda

Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi: Ülkər Həsənova

Qrup: FL-071, a/b

1.Baxışlı Təhminə Məsud

 

Bakı Dövlət Universitetinin nəzdində Gənc istedadlar liseyi

İxtisas üzrə metodist müəllim: Dos. Saidə Mustafayeva

Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: İsgəndərova Sevda

Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi: Fəridə Məmmədova

Qrup FL-071, a/b

1.Gumbatova Aigiun Gulu

 

 

 

 

 

 

53 saylı tam orta məktəb

İxtisas üzrə metodist müəllim:dos.Məhərrəm Vəliyev

Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: Şəhla Hüseynova

Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi: Fəridə Məmmədova

 Qrup FL-069, a/b (aktiv təcrübə)

1.Abdullayeva  GültacVüqar

 2.Abdullazadə  Arzu Kamil

3.Allahverdiyeva Eltən Elşad

4.Cabbarzadə Ülviyyəİlqar

5.Cəfərov Qismət Qalib

İxtisas üzrə metodist müəllim: f.ü.f.d Səidə Nağıyeva

Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: Şəhla Hüseynova

Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi: Fəridə Məmmədova

6.Əliyeva Gülşən Tofiq

7.Sadıxova Aytac Ağamməd

8.Hacıyeva Çinarə Firdovsi

9.Həsənova Pərvanə Elsevər

10.İsmayılova Günay Kamal

11.Mahmudova Nərmin İlham

12.Mehdiyeva Gülüstan Əli

13.Məmmədova Nuridə Tahir

14.Nəsrullazadə Aytən Ramiz

15.Nəzərova Laçın Himayət

İxtisas üzrə metodist müəllim: dos.əvəzi Elçin Məmmədov

Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: Şəhla Hüseynova

Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi: Fəridə Məmmədova

16.Səmədova Töhfə Şamil

17.Xəlilova Təhminə Rahim

18.Zəkiyeva Zeynəb Yəhya

 

İxtisas üzrə metodist müəllim: prof.İfrat Əliyeva

Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: Şəhla Hüseynova

Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi: Fəridə Məmmədova

19.Zeynalova Nuriyyə Əvəz

20.Məmmədova Günel Xudaverdi

21.Xəlilova  Hicran Səbuhi

22.Soltanova Çinarə Ərəstun

 

225 saylı tam orta məktəb

İxtisas üzrə metodist müəllim:  dos.əvəzi Sevinc Rəsulova

Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: b/müəl.Afət Bayramova

Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi: müəl.Ülkər Həsənova

 Qrup: FL-070,a/b

1.Cəfərli Səbinə Natiq

2.Əhmədov Ülvi Bağır

3.Əhmədova Aynur Eldar

4.Fərəczadə Gümriyyə Cəbrayıl

5.Kərimova  Nərmin  Kərim

6.Cəbiyeva Hülya Murtuz

7.Xankişiyeva Şəbnəm Azər

8.İsmayılzadə Günel Mirzə

9.Həsənli  Aytən Fariz

10.Qədimli  Çinarə Səfər

11.Bayramlı Nərmin Müzəffər

İxtisas üzrə metodist müəllim: Sevda Rzayeva

Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: b/müəl.Afət Bayramova

Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi: müəl.Ülkər Həsənova

12.Məmmədli Fatimə  Siyavuş

13.Mirzəyeva  Zülfiyyə Əmir

14.Novruzlu Rahilə Yusif

15.Qasımova İlahə Mehman

16.Rüstəmli Əminə İlqar

17.Saadova  Məhəbbət  Məhəmməd

18.Səfərova  Pərvin Kamran

İxtisas üzrə metodist müəllim: prof.Təhsin Mütəllimov

Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: b/müəl.Afət Bayramova

Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi: Ülkər Həsənova

19.Yaqublu Şəhanə Həbib

20.Xamiyev  Ramin Adil

21.Ziyadxanlı Aytac Tahir

22.Ağasəlimli İsmayıl Ağasədi

23.Əliyeva  Elmira Rəşad

24..Azayeva  Xədicə Azad

 

 

Bakı Dövlət Universitetinin nəzdində Gənc istedadlar liseyi

İxtisas üzrə metodist müəllim: Dos. Rəhilə Quliyeva

Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: b\müəl Afət Bayramova

Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi: Ülkər Həsənova

 Qrup: FL-071, a/b

1.Abdulqadirova Ülviyyə Müşfiq

2.Cəlili Vasif  Nəbi

3.Eldarlı Aytəkin Ağasən

4.Əliyeva Aytac Cəmil

5.Əskərova Çinarə Əfrail

6.İsmayılova Leyla Ramiz

7.Məmmədhəsənli Günay Abdurəhman

8.Mikayıllı Nihad İlyas

9.Nəsibova Şəhla Əmrah

10.Qasımova Gültac Məhəmməd

İxtisas üzrə metodist müəllim: Dos. Əhəd Cavadov

Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: b\müəl Afət Bayramova

Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi: Ülkər Həsənova

11.Tağıyev İlham Zeydulla

12.Hüseynova Hülya Elçin

13.Ələkbərova Gülnar Zahid

14.Cəbrayılova Çinarə Əzizağa

15.BabazadəElnarəEldar

16.Rzayeva Aytən İsa

İxtisas üzrə metodist müəllim: prof əvəzi.Mətanət Abdullayeva

Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: b\müəl Afət Bayramova

Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi: Ülkər Həsənova

17.Novruzova Aida Vahid

18.İsmayılova Qəmər Rübayıl

19.Həsənova Ziyafət Alim

İxtisas üzrə metodist müəllim: prof əvəzi.Mətanət Abdullayeva

Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: Sevda İsgəndərova

Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi: Ülkər Həsənova

20.Məhərləmova Simuzər Arif

21.Məmmədli Nərmin Rəfail

22.Məmmədova Dürdanə Bəxtiyar

23.Səmədoğlu Aysan Səməd

24.Miriyeva Rübabə Sadiq

İxtisas üzrə metodist müəllim: prof əvəzi.Mətanət Abdullayeva

Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: Şəhla Hüseynova

Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi: Ülkər Həsənova

25.Xəlilova Aynur Etibar

26.Baxışlı Təhminə Məsud

 

 

Bakı Dövlət Universitetinin nəzdində Gənc istedadlar liseyi

İxtisas üzrə metodist müəllim: prof əvəzi.Mətanət Abdullayeva

Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: Şəhla Hüseynova

Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi: Fəridə Məmmədova

Qrup FL-071, a/b

1.Gumbatova Aigiun Gulu

 

 

53 saylı  tam orta məktəb

Rus ədəbiyyatı fənni üzrə metodist: Dos. Paşayeva Ədibə Mir Cəlal

Rus dili fənni üzrə metodist: b/l Əliyeva Səkinə Əli Ağa

Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: dos.Tağıyeva Qəmər Hüseynəli

Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi: Məmmədova Fəridə Qəzənfər  

Qrup: Fl-076, r/b (passiv təcrübə)

1. Axundova Tünzalə Yasin

2. Camalova Aydan Namiq

3. Əkbərova Gülər Elşən

4. Əliyev Fuad Əli

5. Həsənli Könül Telman

6. İbrahimova Nəsibə Natiq

7. İsmayılova Əsmər Rasim

8. Kərimli Nairə Nazim

9. Mehdiyeva Mədinə Elbrus

10.Məmmədova Aytac Novruz

 

11.Məmmədova  Emiliya İlqar

12.Məmmədova Rövşanə

13.Məstanova Sevinc Atabəy

14.Musayev Araz Mərdan

15.Qarayeva Alidə Orxan

16.Qəmbərova Aysel Eldar

17.Şahqasımov  Sultan Mikayıl

18.Vəliyeva Aliyə Fariz

 

53 saylı  tam orta məktəb

 

Rus ədəbiyyatı fənni üzrə metodist: Dos. Əliyeva Solmaz Ağazəki

Rus dili fənni üzrə metodist: b/l Əliyeva Səkinə Əli Ağa

Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi:baş müəl. Bayramova Afət Aban

Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi: Məmmədova Fəridə Qəzənfər

Qrup:  Fl-076, r/b

1. Zeynalova Səbinə İlham

 

53 saylı  tam orta məktəb

 

Rus ədəbiyyatı fənni üzrə metodist: Dos. Əliyeva Solmaz Ağazəki

Rus dili fənni üzrə metodist: b/l Əliyeva Səkinə Əli Ağa

Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi:baş müəl. Bayramova Afət Aban

Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi: Məmmədova Fəridə Qəzənfər

 Qrup: Fl-077, r/b

1. Ağayeva Cəmilə Fuad

2. Əliyeva Həkimə Azər

3. Fərəcli Fərman Zaur

4. Həsənova Günay Tofiq

5. Heydərova Ləman Vidadi

6. Hüseynova Ağca Bəxtiyar

7. İbrahimova Aysel Əli

8. Mehtiyeva Aygün Əlpaşayevna

9. Məmmədli Jalə Şahlar

10.Məmmədova Aytac Məzahir

11.Məstanova Aytən Elçin

12.Rzayeva Günay Fuad

13.Salahlı Sahilə Elxan

14.Şərifova Zivər Dəyanət

15.Şıxıyev İsmayıl Kənan

16.Tofiqli Laləzar Asif

17.Zeynalova Aydan İlham

53 saylı  tam orta məktəb

Rus ədəbiyyatı fənni üzrə metodist: prof.Gərəyzadə Leyla Zeynal

Rus dili fənni üzrə metodist: b\m İbrahimova Tamilla İsmayıl

Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: dos.Tağıyeva QəmərHüseynəli q.

 

Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi: Məmmədova Fəridə Qəzənfər  

Qrup: Fl-076, r/b (aktiv təcrübə)

1. Axundova Tünzalə Yasin

2. Camalova Aydan Namiq

3. Əkbərova Gülər Elşən

4. Əliyev Fuad Əli

5. Həsənli Könül Telman

6. İbrahimova Nəsibə Natiq

7. İsmayılova Əsmər Rasim

8. Kərimli Nairə Nazim

9. Mehdiyeva Mədinə Elbrus

Rus ədəbiyyatı fənni üzrə metodist: f.ü.f.d Bağırova Aysel Nazim

Rus dili fənni üzrə metodist: b\m İbrahimova Tamilla İsmayıl

Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: dos.Tağıyeva Qəmər Hüseynəli

Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi: Məmmədova Fəridə Qəzənfər

10.Məmmədova Aytac Novruz

11.Məmmədova  Emiliya İlqar

12.Məmmədova Rövşanə

13.Məstanova Sevinc Atabəy

Rus ədəbiyyatı fənni üzrə metodist: f.ü.f.d Bağırova Aysel Nazim

Rus dili fənni üzrə metodist:b\m Cəfərova Səidə Səlim

Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: dos.Tağıyeva Qəmər Hüseynəli

Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi: Məmmədova Fəridə Qəzənfər

14.Musayev Araz Mərdan

15.Qarayeva Alidə Orxan

16.Qəmbərova Aysel Eldar

17.Şahqasımov  Sultan Mikayıl

18.Vəliyeva Aliyə Fariz

Rus ədəbiyyatı fənni üzrə metodist: dos. Yaqubova Məryam Adinovna

Rus dili fənni üzrə metodist: b\m Cəfərova Səidə Səlim

Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: b\m Bayramova Afət Aban

Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi: Məmmədova Fəridə Qəzənfər q.

19.Zeynalova Səbinə İlham

 

 

53 saylı  tam orta məktəb

 

Rus ədəbiyyatı fənni üzrə metodist: dos. Yaqubova Məryam Adinovna

Rus dili fənni üzrə metodist: b\m Cəfərova Səidə Səlim

Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: b\m Bayramova Afət Aban

Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi: Məmmədova Fəridə Qəzənfər q.

 Qrup: Fl-077, r/b

1. Ağayeva Cəmilə Fuad

2. Əliyeva Həkimə Azər

3. Fərəcli Fərman Zaur

Rus ədəbiyyatı fənni üzrə metodist: dos. Yaqubova Məryam Adinovna

Rus dili fənni üzrə metodist: Zeynalova Nailə Tofiq

Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: b\m Bayramova Afət Aban

Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi: Məmmədova Fəridə Qəzənfər q.

4. Həsənova Günay Tofiq

5. Heydərova Ləman Vidadi

6. Hüseynova Ağca Bəxtiyar

7. İbrahimova Aysel Əli

8. Mehtiyeva Aygün Əlpaşayevna

Rus ədəbiyyatı fənni üzrə metodist: b\m Məmmədova Təranə Qalin

Rus dili fənni üzrə metodist: b\m Zeynalova Nailə Tofiq

Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: b\m Bayramova Afət Aban

Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi: Məmmədova Fəridə Qəzənfər q.

9. Məmmədli Jalə Şahlar

10.Məmmədova Aytac Məzahir

11.Məstanova Aytən Elçin

12.Rzayeva Günay Fuad

13.Salahlı Sahilə Elxan

14.Şərifova Zivər Dəyanət

15.Şıxıyev İsmayıl Kənan

16.Tofiqli Laləzar Asif

17.Zeynalova Aydan İlham

 

 

Digər yazılar

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Tətbiqi riyaziyyat və kibernetika fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Tarix fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Şərqşünaslıq fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Sosial elmlər və psixologiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Mexanika- riyaziyyat fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Jurnalistika fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (İlahiyyat fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Geologiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Fizikafakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Ekologiya və torpaqşünaslıq fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Coğrafiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Tarix fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Sosial elmlər və psixologiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Mexanika-riyaziyyat fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Fizika fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Filologiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübəsi keçmə haqqında ( Coğrafiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)