Karyera, praktika və məzunlarla əlaqə mərkəzi

17-10-2018

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Mexanika-riyaziyyat fakültəsi)

 

 

 

 

 

Məzmunu:Pedaqoji  təcrübə keçmə haqqında

 

Mexanika- riyaziyyat  fakültəsinin “Riyaziyyat  müəllimliyi” ixtisası üzrə əyani şöbəsinin a/b və r/b-nin  IV  kurs tələbələri tədris planına müvafiq olaraq 2018-ci il  fevral ayının 16-dan may ayının 25-dək  (21 kredit) Bakı şəhərinin aşağıda adları qeyd olunan  orta məktəblərinə və BDU-nun Gənc İstedadlar liseyinə pedaqoji təcrübə keçmək üçün göndərilmiş hesab edilsinlər.

52 saylı  tam orta məktəb

     İxtisas üzrə metodist müəllim: dos.Namazov F.M., dos.Abdullayeva Q.Z.

     Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: dos.Quliyeva M.A.

     Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi : Qurbanova N.Ş.

      Qrup: RM-50, a\b

  1. Hüseynli Nuranə Elxan
  2. Müslümova Xanım Rizvan
  3. Məhərrəmova Mahirə Şaiq
  4. Mehdiyeva Səriyyə Cəmxur
  5. Məmmədova Məsumə
  6. Musaherova Nərmin Məhəmməd
  7. Məmmədova Lamiyə Natiq
  8. Cabbarova Lalə Mətləb
  9. İbadova Sevil Firdovsi
  10. Mahmudova Könül Mahir
  11. Həbibzadə Könül Xəqani
  12. Həsənova Ülviyyə Mais
  13. Mecidova Nuridə Yusif
  14. Kərimli Aysel Əliyar
  15. Qədirova Gülşən Yadigar
  16. Nəsibova Aysel Vüqar
  17. Əliyeva Nərminə Rizvan
  18. Əliyeva Aytac Rasim
  19. Quluzadə Aynur Rafət
  20. Ağayeva Zeynəb Bakir

 

21 saylı tam orta məktəb

      İxtisas üzrə metodist müəllim:  İsgəndərova G.N. 

      Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: dos.Quliyeva M.A., Şıxəliyeva İ.V.

      Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi : Qurbanova N.Ş.

      Qrup: RM-50, a\b

  1. Musayeva Ülkər Arif
  2. Rəsulova Nuranə Məmməd
  3. Aslanova Pərvanə Valeh

      Qrup: RM-52,  a\b

  1. Heydərova Nəzrin Məhəmməd
  2. Məmmədova Jalə Ceyhun
  3. Rəhimli Günəş Müzəffər
  4. Əhmədova Nərmin Şahin
  5. Rəhimova Simarə Mehman
  6. Vəlizadə Nətavan Yaqub
  7. Məstəliyeva Ülviyyə Mobil
  8. Hüseynzadə Emil Cahangir
  9. Əhmədova Asiyə Mahir
  10. Əjdərli Günel Arzuman
  11. Həsənova Pərvanə Baxdiyar
  12. Yusibova Nərmin Nazim

 

286 saylı tam orta məktəb

 

        İxtisas üzrə metodist müəllim: dos. Əfəndi S.N., dos.Məmmədova C.C.

        Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: dos.İsmixanov M.A., Şıxəliyeva İ.V.

        Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi : Qurbanova N.Ş.

        Qrup: RM-52, a\b

  1. Cabbarova Türkan Əbülfət
  2. Abdullayeva Nazı Nazim
  3. Cəfərli Zeynab Ceyhun
  4. İmanova Aişən Möhübbət
  5. Qafarova Ülkər Məzahir
  6. Dadaşova Füruzə İbrahim
  7. Cabbarova Çinarə Səməd
  8. Məmmədli Fidan Mahir
  9. Əliyeva Dilarə Mehman
  10. Əmralıyev Teymur Natiq
  11. Mehdizadə Sevinc Rafiq
  12. Quluyeva Aytac Natiq
  13. Nurməmmədli Qəmər Zahid
  14. Allahverənova Firuzə Bəxtiyar
  15. Tağıyeva Turanə Tahir
  16. Niftəliyeva Nərgiz Feruz
  17. Mehtizadə Zümrüd Vüqar

 

Gənc istedadlar liseyi

      İxtisas üzrə metodist müəllim: b/m Həmidova Ş.A.

      Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: dos.İsmixanov M.A.

      Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi : Qurbanova N.Ş.

      Qrup: RM-54, a\b

  1. Osmanova Elnarə Məmməd
  2. Məmmədli Sevda Mayıl
  3. Abbaszadə Sevinc Rəhim
  4. Rəcəbli Rəhimə Rəşid
  5. Məmmədova Təhminə Natiq
  6. Babayeva Şəfiqə Vahid
  7. Muradzadə Cəmilə Əfqan
  8. Həsənli Nərgiz Böyükağa
  9. Qasımova Fəridə İxtiyar
  10. Bədirli Firuzə Feyruz
  11. Bəkirova Gülər Heybət
  12. Hüseynova Aytac Nazim
  13. Əzimova Gülər Nadir
  14. Abbaszadə Gülnar Təbriz
  15. Həmidli Səma Xalis

 

286 saylı tam orta məktəb

      İxtisas üzrə metodist müəllim:  prof.Qasımov E.A.

      Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi:  Şıxəliyeva İ.V.

      Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi : Qurbanova N.Ş.

      Qrup: RM-56, a\b

  1. Fərəcova Aytəkin Arzuman
  2. Talıbzadə Leyla Oktay
  3. Məmmədova Aygül Namiq
  4. Məstanlı Aytəkin Azər
  5. Aziyeva Günay Bəhruz
  6. İmanova Nərmin Mehman
  7. Rzayeva Zeynab Elxan
  8. Cəfərova Şölə Eldar
  9. Qurbanova Kəmalə Rafiq
  10. Əzizli Lalə Oqtay
  11. Bağırova Aynur Alim
  12. Qədimova Serena Təklif
  13. Hüseynova Tacirə Arzuman
  14. Cəlilova Songül Ayaz
  15. Əlləzova Lətafət Yusif

 

52 saylı tam orta məktəb

 

      İxtisas üzrə metodist müəllim: Tahirova G.M.

      Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: dos.İmamverdiyeva N.B., Şıxəliyeva İ.V.

      Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi : Qurbanova N.Ş.

      Qrup: RM-54, a\b

  1. Əliyev Atakişi Elxan
  2. Vəlizadə Aytac Rövşən
  3. Ələkbərova Məlahət Əli

     Qrup: RM-56,  a\b

  1. Burcəliyeva Lamiyə Çingiz 
  2. Musayeva Nabad Xanbaba
  3. Qarayeva Günay Mahir
  4. Nəsibova Zərifə Mübariz
  5. Əsədova Çinarə Seymur
  6. Mirzəyeva Aydan Fuad
  7. Xələfli Sara Bəhruz
  8. Nəbiyeva Gülşən Sərdar
  9. Həsənli Nərgiz Səbuhi
  10. Mehdiyeva Pəri Eldəniz
  11. İmamverdiyeva Günay
  12. Əhmədova Aysel Oktay

 

225 saylı tam orta məktəb

    İxtisas üzrə metodist müəllim: Tahirov B.Ö.

    Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: dos.İmamverdiyeva N.B.,

    Bayramova A.A.

    Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi : Qurbanova N.Ş.

    Qrup: RM-50,  a\b

  1. Əzimzadə Aytac Rafət
  2. Abdullayeva Əfsanə Beydulla
  3. Yaqublu Samirə Varis

      Qrup: RM-54,  a\b

  1. Siyahova Aysel Faris
  2. Şabanova Vəzifə Aydın
  3. Allahverdiyeva Fidan Yusif
  4. Nigar Elşən
  5. Qasımova Nilufər Fuad
  6. Qurbanova Leyla Əhməd
  7. Hüseynsoy Zeynəb Əfqan
  8. Əhmədova Ləman İlqar qızı

       Qrup: RM-11, r\b

  1. Aydınova Arzu Fətulla 

 

 

225 saylı tam orta məktəb

 

       İxtisas üzrə metodist müəllim:  Yusubova R.Ə.

       Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: Bayramova A.A.

       Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi : Qurbanova N.Ş.

       Qrup: RM-11, r\b

  1. Əsədova Pərvin Zakir
  2. Hüseynli Hökümə İnqilab
  3. Axundova Camalə Fikrət
  4. Muradzadə Nərgiz Yusif
  5. Cəfərova Türkanə Ədalət
  6. Nabatova Səkinə Ağabba
  7. Nəcəfəliyeva Turan Qəhrəman
  8. Abuşova Xanım Sakit
  9. Piriyeva Aygün Allahyar
  10. Osmanova Rəna Sahib
  11. Rüstəmova Nuranə Polad
  12. Mürsəlova Tənzilə Zakir
  13. Harunova Rəksanə
  14. Fərzəliyeva Sevinc Arzuman
  15. Hümbətova Məleykə Azər

 

 

 

Digər yazılar

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Tətbiqi riyaziyyat və kibernetika fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Tarix fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Şərqşünaslıq fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Sosial elmlər və psixologiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Mexanika- riyaziyyat fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Jurnalistika fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (İlahiyyat fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Geologiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Fizikafakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Ekologiya və torpaqşünaslıq fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Coğrafiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Tarix fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Sosial elmlər və psixologiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Mexanika-riyaziyyat fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Fizika fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Filologiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübəsi keçmə haqqında ( Coğrafiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)