Karyera, praktika və məzunlarla əlaqə mərkəzi

17-10-2018

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Tarix fakültəsi)

 

Məzmunu:Pedaqoji  təcrübə keçmə haqqında

 

 

Tarix  fakültəsinin “Tarix müəllimliyi” ixtisası üzrə əyani şöbəsinin a/b və r/b-nin  IV  kurs tələbələri tədris planına müvafiq olaraq 2018-ci il  mart ayının1-dən aprel ayının 25-dək  (12 kredit) Bakı şəhərinin aşağıda adları qeyd olunan  orta məktəblərinə və akademik Zərifə Əliyeva adına lisey, Azərbaycan Milli Konservatoriyasının tərkibində Respublika İncəsənət liseyi, BDU-nun Gənc İstedadlar liseyinə pedaqoji təcrübə keçmək üçün göndərilmiş hesab edilsinlər.

 

 

Milli Konservatoriyasının tərkibində Respublika İncəsənət Liseyi

 

İxtisas üzrə metodist müəllim: dos.Səidə Əli qızı

Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi: Qəribova Aynur

Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: dos.Bəxtiyarova Rəfiqə

Qrup: 011 r/b

  1. Əfəndiyeva Ülkər Sadəddin
  2. Əliyev Emil Elşən
  3. Əliyeva Səbinə Mais
  4. Əsədova Ruqiyyə Elçin
  5. Həsənova Lalə Ruslan
  6. İsmayıl-Zadə Günay Mübariz
  7. Mərdanova Gülnar Ələkbər
  8. Musayeva Həcər Vidadi
  9. Paşalı Gülnar Ziyad
  10. Süleymanova Şərqiyyə Nizami

 

 

 

 

 

Gənc İstedadlar Liseyi

 

  İxtisas üzrə metodist müəllim:  t.ü.f.d. Kərimov Bəhmən

  Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi: Həsənova Ülkər

  Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: b/m.Bayramova Afət

 Qrup:030, a/b

  1. Hüseynova Nəzrin Məmmədəli
  2. Hüseynova Şəbnəm Namiq
  3. İbrahimli Maruza Qiyaz
  4. İsayeva Nərmin Məcnun
  5. İsmayılov Emin Elçin

 

                    

Akademik Zərifə Əliyeva adına Lisey

 

İxtisas üzrə metodist müəllim:  müəllim Hüseynova Könül

Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi:  Həsənova Ülkər

Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: b/m.Bayramova Afət

Qrup:030, a/b

  1. İsmayılov Niyaz Qnyaz
  2. Məmmədli Təranə Əfqan
  3. Məmmədrəhimli Ziya Famil
  4. Məmmədzadə Türkan Eyvaz
  5. Məsimova Ruhiyyə Haqverdi
  6. Musayeva Nərmin Musa
  7. Mustafayeva Cavahir Almaz
  8. Mütəllimzadə Xəyalə Məmməd
  9. Müzəffərli Sitarə Ələsgər

 

53 saylı tam orta məktəb

 

İxtisas üzrə metodist müəllim:  b/m. İsmayılov Firdovsi

Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi: Həsənova Ülkər

Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: dos.Bəxtiyarova Rəfiqə

Qrup:032, a/b

  1. Quliyeva Nəzrin İlham
  2. Quluzadə Şəbnəm Dəmir
  3. Rəcəbova Aytac Vidadi
  4. Rəhimova Bahar Surət
  5. Rəsulov Elşən Salman
  6. Rüstəmli Zülfiyyə Səhlədar
  7. Rüstəmova Aytən İlham
  8. Rüstəmova Səma Teyyub
  9. Şahmalıyeva Əfsanə Niyaz
  10. Salmanova Sveta Rafail
  11. Səfərli Nərgiz Elşən
  12. Seyidli Nərmin Azər
  13. Şiriyeva Aygün Əlisəfa
  14. Şükürova Aygün Ağali

 

21 saylı tam orta məktəb

 

 İxtisas üzrə metodist müəllim: müəllim Məlikli Rəna

  Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi: Həsənova Ülkər

  Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: dos.Bəxtiyarova Rəfiqə

Qrup:028, a/b

  1. Hacıyeva Şəfəq Rəcəb

Qrup:032, a/b

  1. Yusifli Şəmsiyyə Adil
  2. Zərbiyeva Şahnaz Məhəbbət
  3. Zeynalova Gülər Kamil
  4. Zeynalova Narınc Hüseyn
  5. Mürsəlli Həcər İlham

 

53 saylı tam orta məktəb

 

İxtisas üzrə metodist müəllim:  t.ü.f.d. Məmmədova Aynur

Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi: Həsənova Ülkər

Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: b/m.Bayramova Afət

Qrup:032, a/b

  1. Süleymanova Aysel Mətləb
  2. Tağızadə Sevinc Cəbrayıl
  3. Təhməzli Məsumə Alimağa
  4. Üzeyirova Tünzalə Əbil
  5. Xalıqov Rəşadət Balaqardaş
  6. Xəmmədova Pərişan Mədət

 

`                           158 saylı tam orta məktəb

 

İxtisas üzrə metodist müəllim: müəllim Abidi Gülnarə

Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi: Həsənova Ülkər

Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: dos.Tağıyeva Qəmər

Qrup:030, a/b

  1. Naftaliyeva Rəhiməxanım Azər
  2. Nəbiyeva Leyla Hümbət
  3. Novruzova Fəridə Rəhim
  4. Oruczadə Əfsanə Zamir
  5. Qasımova Nisə Seymur
  6. Kərimova Çinarə Malik

 

 

175 saylı  tam orta məktəb

 

İxtisas üzrə metodist müəllim: dos. Qasımova Sevinc

Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi: Qəribova Aynur

Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: p.ü.f.d.Kərimova Gülarə

Qrup:028, a/b

  1. Abdullayeva Aygün Altay

Qrup:011, r/b

  1. Taşova Hüliyyə İlqar
  2. Baxışova Gülnarə Ağadur
  3. Bayramova Sevil Ədalət
  4. Hacıyeva Süphanə Rasim
  5. İsmayılov Məftun Tərlan
  6. Kazımova Lamiyə Ələmdar
  7. Mehdiyeva Aygül Səfdər
  8. Nağızadə Nərmin Asəf

10. Qarayeva Səadət Qabil

 

 

176 saylı tam orta məktəb

 

İxtisas üzrə metodist müəllim: Aslanov Elşən

Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi: Həsənova Ülkər

Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: dos.Tağıyeva Qəmər

Qrup: 032, a/b

  1. Yusifli Aytəkin Çingiz

 Qrup:028,  a/b

  1. Hacıyeva Zəhra Natiq
  2. Hadıyeva Samirə Ağasalam
  3. Rzayeva Aygün Oqtar

 Qrup:030 ,  a/b

  1. Həsənov Rəşad İlqar
  2. Həsənov Roman Musa
  3. Hümbətova Günel Nazim
  4. Hüseynov Fazil Novruz
  5. Hüseynova Ayturan Qaraş
  6. Hüseynova Jalə Niyazi

 

 

225 saylı tam orta məktəb

 

İxtisas üzrə metodist müəllim:  dos. Nəbiyev Bəxtiyar

Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi: Həsənova Ülkər

Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: p.ü.f.d.Kərimova Gülarə

Qrup:028, a/b

  1. Abdullayeva Şəfəq Bünyat
  2. Alıyeva Jalə Eldar
  3. Allahmanov Elçin Alı
  4. Allahverdiyeva Samirə Mahir
  5. Babaxani Nərgiz Pərviz
  6. Babazadə Sona İlqar
  7. Bayramova Günay Vahid
  8. Bilalov Tahir Nail
  9. Bünyadlı Seyranə Ədalət
  10. Cabbarova Almaz Əsgər
  11. Cabbarzadə Aysel Eldar
  12. Cəbrayılov Ağaəli İlham
  13. Cəfərova Şəbnəm Xasay
  14. Əhmədova Nərmin Elnur

 

286 saylı tam orta məktəb

 

İxtisas üzrə metodist müəllim:  Məmmədova Səadət

Təcrübə üzrə psixologiya müəllimi: Həsənova Ülkər

      Təcrübə üzrə pedaqogika müəllimi: dos.Tağıyeva Qəmər

      Qrup:028, a/b

  1. Əkbərli Fidan Mahir
  2. Ələkbərova Günel Xəqani
  3. Əlili Murad Əli
  4. Həmidova Rəisə İbrahim
  5. Əlmənsurova Sevinc Rəhim
  6. Əsgərzadə Aytac Asif
  7. Feziyeva Aytən Eyvaz
  8. Firudinli Rəvanə Ramil

 

 

               

 

 

Digər yazılar

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Tətbiqi riyaziyyat və kibernetika fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Tarix fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Şərqşünaslıq fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Sosial elmlər və psixologiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Mexanika- riyaziyyat fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Jurnalistika fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (İlahiyyat fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Geologiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Fizikafakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Ekologiya və torpaqşünaslıq fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Coğrafiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Tarix fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Sosial elmlər və psixologiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Mexanika-riyaziyyat fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Fizika fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Filologiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübəsi keçmə haqqında ( Coğrafiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)