Karyera, praktika və məzunlarla əlaqə mərkəzi

17-10-2018

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)

 

 

 

 

Məzmunu: Tədris  təcrübəsi keçmə haqqında

 

Biologiya fakültəsinin “Biologiya”, “Biologiya müəllimliyi” və “Su bioehtiyatları və akvabitkilər”  ixtisasları üzrə əyani şöbəsinin a/b, r/b və i/b-nin  IV kurs tələbələri tədris  planına  müvafiq olaraq  2018-ci il  aprel  ayının 20-dən may ayının 25-dək  (7,5 kredit) Abşeron yarımadasında və Quba Tədris-Təcrübə və İstirahət mərkəzində  tədris təcrübəsi keçmək üçün göndərilsinlər.

 

 

Abşeron yarımadası 20.04.2018-10.05.2018

Quba Tədris-Təcrübə və İstirahət mərkəzi 11.05.2018-24.05.2018

 

Təcrübə rəhbəri: dos.Ə.N.Tağıyev; dos.O.Z.Qarabəyli; dos.P.M.Əfəndiyev; b.ü.f.d. F.R.Məmmədova

Qrup 069A, a/b

 

  1. Beydullayeva Jalə İlqar
  2. Şahrzayeva Gülmira Hüseyn
  3. Aslanova  Əsmər Əlizadə
  4. Vəlizadə Fatma Tahir
  5. Azadova Solmaz Ziyəddin
  6. Əliyeva Aysel Çingiz
  7. Məmmədzadə Aysel Sultan
  8. Quluzadə Səyyarə Güloğlan
  9. Rafiqzadə Ayan Ramil
  10. Sadıqova Çinarə Rasim
  11. Səlimova Fidan Aqil
  12. Zeynallı Sevinc Bəxtiyar
  13. Seyfəlzadə Fatimə Yaqub
  14. Seyidova Seyidxanım Etiram
  15. Tağıyeva Aysel Ələddin
  16. Xəlilova Leyla Fuad
  17. Babayeva Ləman İlqar
  18. Musayeva Aysun Mahir
  19. Mustafayeva Züleyxa Hidayət
  20. Quluzadə Çinarə Nəcəf
  21. Rzayeva Xədicə Razim
  22. Şahverdiyeva Şəbnəm İlham

 

 

Abşeron yarımadası 20.04.2018-10.05.2018

Quba Tədris-Təcrübə və İstirahət mərkəzi 11.05.2018-24.05.2018

 

Təcrübə rəhbəri: dos.Ə.N.Tağıyev; dos.A.Q.Məmmədova; dos.Z.C.Məmmədova; müəllim. b.ü.f.d. V.S.Baxşıyev; müəllim. b.ü.f.d. S.M.Quliyeva

Qrup 070A, a/b

  1. Abbaslı Nərmin Rəcəb
  2. Abdalova Nərmin Etibar
  3. Ağazadə Leyla Ağa
  4. Avdilləz Ülkər Yüzasif
  5. Bağırova Ayşən Babakişi
  6. Behbudova Lamiyə Cavad
  7. Cəfərova Afaq Faiq
  8. Əhmədova Gülarə Mahir
  9. Əlizadə Aydan Aslan
  10. Əliyeva Aysel Şakir
  11. Əsgərova Azadə Mahir
  12. Həsənova Ülviyyə Adil
  13. Həsənzadə Leyla Maqsud
  14. Hüseynli Nərgiz Taleh
  15. Hüseynova Səbinə Mübariz
  16. İsgəndərova Nilgün Bəhruz
  17. Məmmədova Arzu İlham
  18. Məmmədova Gülnaz Rəsul
  19. Məmmədova Tükəzban Etibar
  20. Qasımova Fatimə Hüseyn
  21. Qubatova Brilyant İlham
  22. Rzayeva Firuzə Süleyman
  23. Poladova Səmayə Şəmsi
  24. İbrahimova Suma Rəşad

 

Abşeron yarımadasında  20.04.2018-10.05.2018

Quba Tədris-Təcrübə və İstirahət mərkəzində 11.05.2018-24.05.2018

 

Təcrübə rəhbəri: dos.A.T.Məmmədov; müəllim. Ş.Ə.Nəsrullayeva; b.ü.f.d.,dos.M.Q.Musayev; müəllim.b.ü.f.d.V.S.Baxşıyev; müəllim. b.ü.f.d. S.M.Quliyeva

Qrup 071A, a/b

  1. Azayeva Rüfanə Rahib
  2. Əliyev Sadiq Xəlil
  3. Hüseynli Mirvari İsgəndər
  4. Lələyeva Aysel Rza
  5. Məmmədova Aytən Eldar
  6. Mustafazadə Afət Kamal
  7. Nəbiyeva Cahan Yaşar
  8. Qəribova Nübar Hüseyn
  9. Şabanov Elmar Məhərrəməli
  10. Ağammədova Yaqut Taryel
  11. Bəhlulzadə Mətanət Oqtay
  12. Bəşirov Ceyhun Nadir
  13. Əsgərova Asya Çərkəz
  14. Eyvazova Nəzrin Azər
  15. Hüseynova Aygün Kərim
  16. Mahmudova Sevda Ayaz
  17. Məhərrəmova Zöhrə Müdafə
  18. Məsimova Səba Söhrab
  19. Musayeva Afaq Arif
  20. Mustafabəyli Günay Şahmalı
  21. Piriyeva Sona Hüseyn
  22. Hüseynova Əsmər Elçin
  23. Quliyeva Çinarə Elsevər

 

Abşeron yarımadasında (20.04.2018-10.05.2018)

Quba Tədris-Təcrübə və İstirahət mərkəzində(11.05.2018-24.05.2018)

 

Təcrübə rəhbəri: dos.A.T.Məmmədov; b.e.n.İ.M.Səfərova; dos.M.T.Cabbarov; b.ü.f.d.V.M.Alosmanova

Qrup 072A, a/b

  1. Ağayeva Məhbubəxanım Rövşən
  2. Cabbarova Əfsanə Nizami
  3. Əliyeva Gülnar Ramiz
  4. Əliyeva Pünar Şakir
  5. Əsgərli Röya Zakir
  6. Həmzəyeva Fatimə Mirşua
  7. Hüseynzadə Zəhra Rauf
  8. Əmirova Təzəgül Kamil
  9. Kərimzadə Təhminə Nəcəf
  10. Mahmudova Telli Müşviq
  11. Məmmədli Fərid Adil
  12. Məmmədli Gülnarə İlqar
  13. Nəsirova Günel İnzibat
  14. Novruzlu Aysel Elsevər
  15. Qənbərova Aygül Aslan
  16. Səfərli Nərgiz Rüstəm
  17. Səlimli Firəngiz Əhliman
  18. Zülfüqarlı Aytac Sədrəddin
  19. Sofiyeva Natəvan Üzeyir

 

Abşeron yarımadasında 20.04.2018-10.05.2018

Quba Tədris-Təcrübə və İstirahət mərkəzində  11.05.2018-24.05.2018

 

Təcrübə rəhbəri: dos. S.E.Hümbətova; dos. S.İ.Əliyev; dos.S.A.Əliyeva; dos.L.N.Mehdiyeva

IV kurs, qrup 077R, r/b

  1. Ağayeva Səbinə İlqar
  2. Mehtiyeva Leyla Tariyel
  3. Omarova Səbinə Abdulla
  4. Qazıyeva Albina Nəcməddin
  5. Can Əhməd Nejad Fəraz Süleyman
  6. Hacıyeva Xuraman Vüqar
  7. Hüseynova Sümalə Azər
  8. Mütəllibova Zəhra Elxan
  9.  Muxtarova Leyla Rövşən
  10.  Novruzova Saraxanım Hikmət
  11.  Qasımova Nailə Yadigar        
  12.  Quliyev Fərid İlqar
  13.  Salmanova Nərgiz Rafiq
  14.  Tağıyeva Gültən Rəşid
  15. Yahyazadə Vəfa Sarvan
  16. Əlibəyova Svetlana Romanovna

 

Abşeron yarımadasında 20.04.2018-10.05.2018

Quba Tədris-Təcrübə və İstirahət mərkəzində11.05.2018-24.05.2018

 

Təcrübə rəhbəri: S.Ə.Əsgərova; prof., b.e.d.İ.X.Ələkbərov; K.A.Əsədova; A.A.Rzayeva

Qrup 079E, i/b

  1. İbrahimov Qoşqar Vaqif
  2. Zülfəliyeva Zümrüd Novruz
  3. Həyatova Cəmilə Zakir
  4. Ağayeva İlahə Musa
  5. Gülməmmədli Nəzrin Elçin
  6. Musazadə Aygül Salman
  7. Nəcəfzadə Nərmin Adil
  8. Süleymanlı Əsli Nazim
  9. Yusifov Ruhid Vaqif
  10. Zamanova Samira Sabir
  11. Talıblı Fərid Vurğun

 

Abşeron yarımadasında 20.04.2018-24.05.2018

Təcrübə rəhbəri: dos.Ə.N.Tağıyev; dos.O.Z.Qarabəyli; dos.P.M.Əfəndiyev; b.ü.f.d. F.R.Məmmədova

Qrup 069A, a/b

  1. Nağızadə Turan Elxan
  2. Rəhimli Şövkət Zeynalabdı
  3. Hüseynova Gülsüm Rəhim

 

Abşeron yarımadasında 20.04.2018-24.05.2018

Təcrübə rəhbəri: dos.Ə.N.Tağıyev; dos.A.Q.Məmmədova; dos.Z.C.Məmmədova; müəllim. b.ü.f.d. V.S.Baxşıyev; müəllim. b.ü.f.d. S.M.Quliyeva

Qrup 070A, a/b

  1. Mehdiyeva Zümrüd İlqar
  2. Abuşova Aytac Ziyafət

 

Abşeron yarımadasında 20.04.2018-24.05.2018

 Təcrübə rəhbəri: dos.A.T.Məmmədov; müəllim.Ş.Ə.Nəsrullayeva; b.ü.f.d.,dos.M.Q.Musayev; müəllim.b.ü.f.d.V.S.Baxşıyev; müəllim. b.ü.f.d. S.M.Quliyeva

Qrup 071A, a/b

  1. İsgəndərova Könül Yamən

 

 

Abşeron yarımadasında 20.04.2018-24.05.2018

 

Təcrübə rəhbəri: dos.A.T.Məmmədov; İ.M.Səfərova; dos.M.T.Cabbarov; b.ü.f.d.V.M.Alosmanova

Qrup 072A, a/b

  1. Əzimova Nərmin Hüseyn
  2. Novruzova Çinarə Siyavuş  
  3. Səfərli Umud Səfər

 

Abşeron yarımadasında 20.04.2018-24.05.2018

 

Təcrübə rəhbəri: dos. S.E.Hümbətova; dos. S.İ.Əliyev; dos.S.A.Əliyeva; dos.L.N.Mehdiyeva

Qrup 077R, r/b

  1. Bilalova Əminə Kamil
  2. Əliyeva Mərziyə Ədalət
  3. İsgəndərli Gültəkin Sadiq
  4. Abdullayeva Nəzrin Yaşar

 

Abşeron yarımadasında  20.04.2018-24.05.2018

Təcrübə rəhbəri: S.Ə.Əsgərova; prof.,b.e.d. İ.X.Əliyeva; K.A.Əsədova; A.A.Rzayeva

Qrup 079E, i/b

  1. Süleymanova Fidan İlham

 

Abşeron yarımadasında 20.04.2018-10.05.2018

Quba Tədris-Təcrübə və İstirahət mərkəzində  11.05.2018-24.05.2018

Təcrübə rəhbəri: dos.S.E.Hümbətova; müəllim. b.e.n.M.Q.Əliyeva; dos.Ş.M.Əfəndiyeva; dos. L.N.Mehdiyeva

Qrup 078R, r/b

  1. Bağışova Arzu Natiq
  2. Əlövsətli Minaxatın Azər
  3. Nabatova Tərlan Ağabba
  4. Süleymanova Zəhra Rəşad
  5. Sultanov Ənvər İbrəhim
  6. Adgözəlova Ləman Cavid
  7. Həkimova Şəms Adil
  8. İbrahimova Tərlan Elyar
  9. Məmmədova Günel Faiq
  10. Qurbanova Günay Təmraz
  11. Rəhimov Tamerlan Tərlan

 

 

Abşeron yarımadasında 20.04.2018-10.05.2018

Quba Tədris-Təcrübə və İstirahət mərkəzində 11.05.2018-24.05.2018

 

Təcrübə rəhbəri: dos.A.M.Musayev; dos.O.Z.Qarabəyli; dos.A.R.Səfərov

Qrup 073A, a/b

  1. Abdıyeva      Simuzər Nasir
  2. Babazadə   Şahpeykər Yavər
  3. Cavadova Günay Şakir
  4. Cəfərova Nigar Rafiq
  5. Əhmədova Dianə Rövşən
  6. Qədimbəyli Qədim Lətif
  7. Əlizadə Eldarə Eldəniz
  8. Qəniyev Emil Xamid
  9. Bayramova Fatimə Firdovsi
  10. İslamlı Zibeydə Elşad
  11. Mehdiyeva Jalə Şöhrəddin
  12. Mehdiyeva Nigar Çingiz
  13. Mirzəyeva Zeynəb Hacıbala
  14. Nəsirli Aynur Osman
  15. Nəsirova                 Fəxriyyə Habil
  16. Qayınbəyova Naidə Fəxrəddin
  17. Qədirova                 Nuray Oktay
  18. Qəhrəmanova Ülkər İlham
  19. Quliyeva                 Günel Hüseyn
  20. Qurbanova Nuranə Cəbrayıl
  21. Rəhimli Aysel Arzu
  22. Rəşadlı Türkan Qorxmaz
  23. Rüstəmova Nuranə İlqar
  24. Salmanova İlahə Eldar
  25. Şərifzadə                 Səfurə Nəcəf
  26. Talıbov Bəxtiyar İsbəndiyar
  27. Xəlilzadə                 Suqra Təyyar
  28. Zeynallı Türkan Nazir
  29. Rəhimova İlkanə Nemət

 

 

 

Abşeron yarımadasında 20.04.2018-10.05.2018

Quba Tədris-Təcrübə və İstirahət mərkəzində 11.05.2018-24.05.2018

 

Təcrübə rəhbəri: dos.A.M.Musayev; müəlim. Ş.Ə.Nəsrullayeva; b.e.n.V.M.Novruzov; müəllim.b.ü.f.d.S.M.Quliyeva

Qrup 074A, a/b

  1. Ağayeva Gülüsüm İxtiyar
  2. Aslanova                               Nigar Vaqif
  3. Aşırova İlahə Araz
  4. Balənmədova Aysel Adil
  5. Bayramova Fidan İldırım
  6. Əsədzadə                               Anaxanım Kamandar
  7. Fətullayeva Gülşən Sahib
  8. Əliyeva Firəngiz Sahib
  9. Əliyeva Nərmin Mətləb
  10. Əliyeva Xədicə Arif
  11. Baxşəliyeva Minayə Nazim
  12. Ələkbərova Günay Rasim
  13. Hacıyeva                 Məleykə Rəşad
  14. Həsənzadə Jalə Behbud
  15. Hüseynli                 Səidə Asif
  16. Hüseynova Xatın Elman
  17. İsmayılova Aygün Vüqar
  18. İsmayılova Pərvanə Mübariz
  19. Məmmədova Əfsanə Elman
  20. Kazımova Ayan Uğur
  21. Məmmədova Ədilə Amil
  22. Məmmədli Türkan Elçin
  23. Musayeva Aytac Natiq
  24. Nəsirova                 Aytəkin Vüqar
  25. Quliyeva                 Aytac Rəfail
  26. Quliyeva                 Mehriban Cəfər
  27. Quliyeva                 Nərmin Natiq
  28. Xəlilova Günel Azər

 

Abşeron yarımadasında20.04.2018-10.05.2018

Quba Tədris-Təcrübə və İstirahət mərkəzində11.05.2018-24.05.2018

 

Təcrübə rəhbəri: dos.Ə.N.Tağıyev; b.e.n. İ.M.Səfərova; dos.Z.C.Məmmədova; K.A.Əsədova

Qrup 075A, a/b

  1. Abdullayeva Zülfiyyə Müzəhim
  2. Baxşiyeva Rufanə Əflan
  3. Əliyeva Durna Hamlet
  4. Əzizova Gülüstan Əlhüseyn
  5. Gözəlova Dilarə Bəşir
  6. Nəsibova Leyla Nəsir
  7. Qədirli Məftunə İlham
  8. Quliyeva Solmaz Eldəniz
  9. Qurbanova Aytac Ədalət
  10. Rəfizadə Günel Toğrul
  11. Səfərova Nəzrin Azad
  12. Zeynalova Lalə Əfqan
  13. Fərəcli Aynam Rasət
  14. Əhmədli Leyla İlqar
  15. Məmmədli Pəri Məmməd
  16. Xudazarova Ruhəngiz Nəbi
  17. İbadova Samirə İsrəfil
  18. Hacılı Səbinə Əsəd
  19. Həsənova Sumayə Qurban
  20. Cavadova İlkanə Əbülfəz
  21. Hüseynzadə Jalə Vəliyəddin
  22. İbadzadə                 Aytac Teyyub
  23. İsmayılova Sevinc Şaban
  24. İsmayılova Sürayyə Təyyar
  25. Kazımova Aygün Arif

 

Abşeron yarımadasında20.04.2018-10.05.2018

Quba Tədris-Təcrübə və İstirahət mərkəzində11.05.2018-24.05.2018

 

Təcrübə rəhbəri: b.e.n.S.V.Bədəlova; İ.F.Mənsimova; b.e.n.V.M.Novruzov; b.ü.f.d.V.M.Alosmanova; dos.Z.A.Zeynalova

Qrup 076A, a\b

  1. Həsənzadə Natiq Rasim
  2. Nəbiyeva Aydan Elşən
  3. Nəsirova Xəyalə İsbəndiyar
  4. Orucova Xatirə Müşviq
  5. Qubaxanov Bəhram Aydın
  6. Alışova Yaqut Cahangir
  7. Bağırova Nisə Namiq
  8. Baxışova Günel Səyyad
  9. Əfəndiyeva Nərmin Elvir
  10. İsaqzadə Mələkxanım Elzamin
  11. İsmayılova Şahnaz Elçin
  12. Məmmədzadə Aytac Ədalət
  13. Sadıqova Sudabə İlham
  14. Xanlarova Səlimə Tahir

 

 

Abşeron yarımadasında 20.04.2018-24.05.2018

Təcrübə rəhbəri: b.e.n. S.V.Bədəlova; İ.F.Mənsimova; b.e.n.V.M.Novruzov; b.ü.f.d.V.M.Alosmanova; dos.Z.A.Zeynalova

Qrup 076A, a\b

  1. Səmədov Arif Xalıq
  2. Abbasov Həsən Aftandil
  3. Məmmədova Günay Mədəd
  4. Əsgərova Xurşud Zahid
  5. İlyasov Murad Şahin
  6. Quliyev Museyib Arzuman

 

 

2.

      Biologiya fakültəsi üzrə tədris planına əsasən nəzərdə tutulmuş krediti normativ təhsil müddətində toplaya bilməmiş aşağıda adı qeyd olunan passiv tələbə 2017/2018-ci tədris ilinin yaz semestrində ödənişli əsaslarla göstərilən  tədris təcrübəsi üzrə kredit götürməyə icazə verilsin və təhsil haqqı R-154 saylı, 25.12.2014-cü il tarixli əmrə əsasən ödənilsin.

Abşeron yarımadasında  20.04.2018-10.05.2018

Quba Tədris-Təcrübə və İstirahət mərkəzində11.05.2018-24.05.2018

 

Passiv, r/b, 030R ( 077R)

Təcrübə rəhbəri: dos. S.E.Hümbətova; dos. S.İ.Əliyev; dos.S.A.Əliyeva; dos.L.N.Mehdiyeva

Tələbənin soyadı, adı və atasının adı

İxtisas,kurs, qrup,bölmə,təhsil forması(d/h və ya ö/ə)

İstehsalat təcrübəsinin təkrar keçirildiyi kurs, qrup

Ixtisas üzrə illik təhsil haqqı

(AZN)

2017/2018-ci tədris

ilinin yaz semestri

üzrə tələbənin tədris qrafikinə uyğun olaraq götürəcəyi İstehsalat təcrəbəsinin (akademik borcu olduğu təcrübə) adı və kreditin miqdarı

Ümumi kredit sayı

Təhsil haqqı ödəniləcəyi kreditlərin sayı

1

Əhmədova Həqiqət Ziya

Biologiya, passiv, r/b, əyani, ö/ə

IVk, 077R

2000 AZN

Tədris  təcrübəsi-7,5kr

60

7,5

 

 

 

 

Digər yazılar

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Tətbiqi riyaziyyat və kibernetika fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Tarix fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Şərqşünaslıq fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Sosial elmlər və psixologiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Mexanika- riyaziyyat fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Jurnalistika fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (İlahiyyat fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Geologiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Fizikafakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Ekologiya və torpaqşünaslıq fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Coğrafiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Tarix fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Sosial elmlər və psixologiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Mexanika-riyaziyyat fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Fizika fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Filologiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübəsi keçmə haqqında ( Coğrafiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)