Karyera, praktika və məzunlarla əlaqə mərkəzi

17-10-2018

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Coğrafiya fakültəsi)

 

 

Məzmunu: Tədris  təcrübəsi keçmə haqqında

 

 

Coğrafiya fakültəsinin “Coğrafiya müəllimliyi”, “ Coğrafiya”, Turizm və otelçilik”, “Hidrometeorologiya” və Geodeziya və xərətəçilik” ixtisasları üzrə əyani şöbəsinin  a/b, r\b və i\b-nin  IV kurs tələbələri tədris  planına  müvafiq olaraq  2018-ci il  fevral ayının 16-dan  may  ayının 25-dək  (21 kredit) AMEA-nın müvafiq İnstitutlarında, Quba çöl-tədris təcrübə bazasında, Azərbaycan Turizm Assosasiyasında , Azərsu Açıq Səhmdar Camiyyətinin müvafiq elmi tədqiqat İnstitutlarında, Geodeziya və Kartoqrafiya Agentliyinin Bakı Kartoqrafiya fabrikində, Altıağac tədris təcrübə bazasında tədris təcrübəsi keçmək üçün göndərilmiş hesab edilsinlər.

 

Quba çöl-tədris təcrübə bazası

11.05.2018-24.05.2018

Geodeziyadan çöl -tədris təcrübəsi- (BDU-nun həyəti)

26.04.2018-10.05.2018

 

Təcrübə rəhbəri:Məmmədov Qoşqar Vətən

 Qrup: 1032,  a/b

1

Abbasova Aliyə Hilal

2

Gərayeva Xədicə Səfadə

3

Abdıyeva Aysel Sahib

4

Adıgözəlova Gülnurə Ceyhun

5

Afətli Toğrul Hüseynbala

6

Ağamaliyeva Vüsalə Natiq

7

Ağasıyev Sadiq Namiq

8

Ağasiyeva Ayşən Əflatun

9

Alıyeva Gül Hüseyn

10

Burzuyeva Sevinc Elxan

11

Cabbarova Aydan Bəxtiyar

12

Cəfərli Aytac Vüqar

13

Cəniyeva Hürü Zabid

14

Əhmədova Günel Fəxrəddin

15

Əhmədova Səriyyə Cümşüd

16

Əlifxanova Aysel İkram

17

Əlizadə Hamayıl Camal

18

Hüseynov Ruslan İlqar

19

Mənsimova Mirvari Vüqar

20

Qurbanova Günel Şahin

21

Vahidova Aynur Elşən

22

Vəliyeva Pikəxanım Xəlil

23

Hümbətli Ülvi Zahid

24

Əsgərli Fatimə Vüqar

25

Xasayev Tural Qorxmaz

26

Fərzəliyev Hafis Hüsnü

Təcrübə rəhbəri:  dos. Qələndərov Çingiz  Saleh

Qrup: 1034

1

Gəncəyeva Yassi Mahama

2

Hacıyeva Aişə Vaqif

3

Heydərli Fərəh Orucəli

4

Hidayətli Rasim Binyami

5

Hüseynov Anar Eyvaz

6

Hüseynova Aygün Aqil

7

Hüseynova Nuranə Asif

8

İbadullayeva Səbinə Natiq

9

İsmayıllı Milanə Daşqın

10

İsmayılov Rövşən Rəşid

11

İsmayılova Fərizə Azər

12

İsrafilova Lamiyyə Adışirin

13

Kazımov Mirməhəmməd Mirzahid

14

Mahmudova Günay Nürəddin

15

Mehdiyeva Sədaqət Seymur

16

Məhərrəmova Ayişə İlham

17

Mehtiyev Emil Niyaz

18

Məmmədli Nərgiz Azər

19

Məmmədli Sevinc Elbrus

20

Əsgərova Səidə Zahid

21

Cəfərova Xoşqədəm Oktay

22

Hüseynova Günay Sabutay

23

Hüseynli Böyükağa İslam

Təcrübə rəhbəri:  c.e.n. Qasımova Firəngiz  Eyyub                  

Qrup: 1036

1

Məmmədova Aynur Qabil

2

Məmmədzadə Xəyal Zülfüqar

3

Musazadə Səmra Qurban

4

Mütəllimli İlkin Əlifağa

5

Osmanlı Nazdıxanım Rəcəb

6

Pənahlı Lalə İlqar

7

Qereyeva Kəhraba Eldar

8

Quliyeva Tükəzban Vüqar

9

Quluzadə Aytən Ərrəhman

10

Quluzadə Mehri Hikmət

11

Qurbanova Sevinc Qurban

12

Salahova Aysel Nəzəralı

13

Səfərli Nigar Gülağa

14

Səmədov Araz Nofəl

15

Sultanzadə Nəzrin Rəfail

16

Tağıyev Rafael Mais

17

Vəliyeva Fidan Fəxrəddin

18

Xəlilzadə Nərmin Nəriman

19

Yaqublu Qoca Teyyub

20

Əlizadə Aysel Əhəd

21

Ələsgərova Pərvin Natiq

                                       

Təcrübə rəhbəri:  dos.əvəzi. İsmayılova Ülviyyə Tapdıq

Qrup:683 , r/b

1

Əliyeva Lamiyə Arif

2

Abbasova Xalidə Valeh

3

Əzizli Xədicə Məmmədağa

4

İsaqova Mehinbanu Vəli

5

Məhərrəmova Xavər Çingiz

6

Məmmədov Ruslan Cəsur

7

Məmmədova Tamara İlham

8

Namazova Tacirə İlqar

9

Naqmetova Səbinə Albertovna

10

Novruzova Gülnar Elməddin

11

Rzayeva Nəzrin Ələsgər

12

Tağıyeva Sevinc Kəmaləddin

13

Vəliyeva Aynur Vaqif

14

Hacıyeva Riana Çigəli

15

Müslümzadə Gülnar Elxan

16

Salamova Səbinə Rasim

17

Cavadzadə Xalisə Elşən

 

 

 

                           

AMEA-nın Coğrafiya İnstitutu,  Torpaqşünaslıq və Aqrokimya, Geologiya İnstitutu 

16.02.2018-29.03.2018

Geodeziyadan  çöl- tədris təcrübəsi (BDU-nun həyəti)

30.03.2018-12.04.2018

Quba çöl istehsalat təcrübəsi

13.04.2018-24.05.2018

 

Təcrübə rəhbəri: Yunusov Müseyib İdris

Qrup: 1026, a/b

1

Abidova Sevil Söhrab

2

Bağışlı Firuzə Ramiz

3

Hacızadə Nicat Azər

4

Həsənov Urfan Yaşar

5

İbrahimov Murad Vahid

6

Tağıyev Elvin Tohid

7

Hacıyeva  Günəş Oqtay

8

Əlizadə Jalə Rövşən

9

Əhmədli Tünzalə Fazil

10

Məcidova Nənəş Mədəd

11

Abdullayeva Bahar Elşən

12

Allahverdiyev Vüsal İsa

13

Məlikməmmədova Gülşən Telman

14

Mikayıllı Nuranə Yaşar

15

Tağıyev Süleyman Mütalib

16

Orucov Namik Mehman

17

Qasımlı Tünzalə İnşallah

18

Süleymanova Albina Faus

19

Əlixanova Xanqız Azər

20

Paşayeva Rəqsanə Əli

21

Bənnayeva Nərgiz Nazim

22

Cəbrayılov Ramazan Şəfəq

23

Cəfərov Səbuhi Xasay

24

Dadaşlı Ülkər Xeyrulla

25

Əbdürəhmanov Faiq Telman

26

Hacıyeva Aytən Nəriman

27

Orucova Əfsanə Nurəddin

28

Azərli Azər Müşfiq

 

Təcrübə rəhbəri: Nəbiyev Əlipaşa Əli 

Qrup : 1028 a/b

   

1

Həşimova Aysel Səfər

2

Hümmətov Məharət Rövşən

3

Hüseynli Rəna Ehtibar

4

Hüseynzadə Aygül Məmmədbağır

5

İbrahimzadə Loğman Aydın

6

İsayeva Çiçək Şaxsəddin

7

Məhərrəmli Emin Müşfiq

8

Məmmədova Aygün Ceyhun

9

Allahverdizadə Nəbi Rəfi

10

Əsgərzadə Ülviyyə Namiq

11

Əzizova Nərmin Nəriman

12

Hacaliyeva Şahnigar Əmirxan

13

Həsənova Mədinə Müşviq

14

Hüseynli Gülnar Vəlixan

15

Hüseynov Bilal Aqil

16

Hüseynova Aytac Habil

17

İsayeva Ənivəs Sədaqət

18

İsgəndərov İsmixan Hümbət

19

İsgəndərova Səbunə Saleh

20

İskəndərova Leyla Habil

21

İsmayılova Leyla Cavid

22

Məhərrəmli Nigar Salman

23

Məmmədov Türkər Fəhrad

24

Məmmədov Vasif Nəriman

25

Məmmədova Əminə Xəlil

26

İbadova Nərminə Elsevər

27

İbrahimova Leyla Əkbər

 

 

AMEA-nın  Coğrafiya İnstitutu,  Milli Kitabxana

16.02.2018-29.03.2018

Geodeziyadan  çöl tədris təcrübəsi-(BDU-nun həyəti)

30.03.2018-12.04.2018

Quba çöl istehsalat təcrübəsi

13.04.2018-24.05.2018

 

Təcrübə rəhbəri: Ağayeva Firuzə Cavanşir

Qrup:  1030,  a/b

1

Qocamanlı Əli Ziyafət

2

Qurbanova Məsumə Rafiq

3

Rəcəbova Təhminə Güləmirzə

4

Şahbazlı Emin Mirzağa

5

Səfərova Aytac Fizuli

6

Səlimov Səlim Seymur

7

Şirinbəyli Sevinc İlham

8

Vəliyeva Nuridə Rövşən

9

Yusubova Nərmin Fərahim

10

Zeynalova Şeyda Faiq

11

Məmmədova Fidan Rauf

12

Məmmədova Sevinc Ramis

13

Məmmədova Zərnişan İqbal

14

Məmmədxanlı Ramil İlqar

15

Muradova Aminə Rəfayıl

16

Nəcəfova Günel Elçin

17

Qarayeva Esmira Fazil

18

Vəliyeva Nuriyyə Şahin

19

Yusifova Səmayə Tehmur

20

Məmmədova Gülşən Yaşar

21

Məmmədova Rövşanə Rövşən

22

Məmmədova Səbinə İldırım

23

Nəbiyeva Gülşən Mədət

24

Osmanova Aysel Əhməd

25

Qasımova Dilbər Murad

26

Qoqayeva Mətanət Nurullah

27

Quliyeva Nilufər Ənvər

 

        Qrup : 681,  r/b

 

Təcrübə rəhbəri: Ağayeva Firuzə Cavanşir

1

Ağabəyli Nərmin Azad

2

Quliyeva Sevinc Nurəddin

3

Zülfüqarov Tələt Bala Qadaş

4

Qasımova Nərmin Famil

5

Ağarəhimova Mələkxanım Qadir

6

Çabalova Fatima Ramis

7

Cabbarova Aygün Əli

8

Hacıyev Sənan Vidadi

9

Həmzəyev Eltun İslam

10

İsmayılova Nərgiz Firudin

11

İsmayılova Xədicə Cavanşir

12

Məmmədova Gülzar Elbrus

13

Muradova Sənubər Firdovsi

14

Mürsəlli Zaur Rauf

15

Musayeva Şəmsiyyə İslam

16

Mustafazadə Dinar Barat

17

Nuriyeva Xumar Məmməd

18

Qandaxova Əminə Rasim

 

 

 

 

 

Azərbaycan Turizm Assosasiyası

16.02.2018-22.03.2018

 Təcrübə rəhbəri: Ağakərimov Müzəffər

Azərbaycan Respublikası Kurort Səhmdar Cəmiyyəti

23.03.2018-03.05.2018

Təcrübə rəhbəri: Ağasiyev Əbil

Quba-Nüqədi Tədric təcrübə bazası

04.05.2018-24.05.2018

Təcrübə rəhbəri: Talıbov Səbuhi  Əlibala

 Qrup:  1042, a/b

1

Aslanova Günel Nəsrəddin

2

Əhmədov Əhməd Duman

3

Əliyev Ümid Tofiq

4

Əmrahlı Zəhra Radik

5

Əsgərov Nicat Yusif

6

İslamlı Əli Mənsur

7

Niyazlı Aygül Vüqar

8

İslamzadə İslam Əlvan

9

Mustafazadə Hafiz Hidayət

10

Şirinov Nicat Qurban

11

Cəfərzadə Nigar Mahir

12

Ələsgərov Cəfər Rasim

13

Əliyev Mətin Mehman

14

Əmrahov Seymur İlkin

15

Əsədov Turqut Müşfiq

16

Həşimzadə Orxan Nəsib

17

Abdullayev İlkin Məmməd

18

Abdullayev Orxan Xalıq

19

Abdullazadə Araz Ramiz

20

Ağayev Yamin Şahin

21

Allahverdiyev Şamil Raqib

 

 

Qrup: 1044, a/b

 
 

1

Məmmədzadə Rahimə Qara

 

2

Möhsümov Kamil Novruz

 

3

Qarayeva Göyərçin Tarif

 

4

Sadıqlı Əli Faiq

 

5

Süleymanov Zaur Mahir

 

6

Talıblı Aynur Fərəc

 

7

Daşdəmirova Kənanə Çingiz

 

8

İsmayıllı Kamran Abbas

 

9

Səlimzadə Təranə Elxan

 

10

Şıxməmmədov Fəqan Rəhim

 

11

Mürsəlov Orxan Ağaverdi

 

12

Qarayev Aslan Nuru

 

13

Qasımzadə Nazim Elman

 

14

Quliyev Məhəmməd Kamran

 

15

Rəhimov Hüseyn Məhəmməd

 

16

Rəsulzadə Məmmədəmin Mehman

 

17

Rüstəmzadə Coşqun Şahin

 

18

İsmayılov Taleh Mübariz

 

19

Kərimov Soltan Böyükkişi

 

20

Kərimova Aysel Akif

 

21

Köçərili Namiq Adil

 

22

Lətifzadə Taleh Məzahir

 

23

Məlikov Əhməd Telman

 

24

Məmmədov Fərid Cümşüd

 

25

Məmmədov Taleh Rəşid

 

26

Məmmədov Tural Elşən

 

27

Məmmədova Asiman Ənvər

 

 

 

 

Qrup: 1046, i/b

1

Daşdəmirov Ramin Mehdi

2

Ədilov Tural Qəşəm

3

Əliyev Rəhim Rafiq

4

Fətiyeva Aynur Yusif

5

Hüseynov İbrahim Arzu

6

Kamılzadə Nərmin Siyahət

7

Nəcəfova Xumar Fərhad

8

Raziyev Rəmzi Rafail

9

Sofiyev Məmməd Aslan

10

Hacıyev Muxtar Hacı

11

Heydərov Fərrux Əbduləli

12

Abışzadə Sabir Mirzə

13

Cəfərov Emin Yasin

   

 

             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Quba tədris təcrübə bazası 04.05.2018-24.05.2018

Təcrübə rəhbəri: Məhərrəmova Aytən Rüfət

Geodeziyadan  çöl tədris təcrübəsi (BDU-nun həyəti)

19.04.2018-03.05.2018

Qrup: 1038

1

Ağasiyeva Aysel Qabil

2

Babaşlı Dilşad Şahin

3

Babayeva Həmidə Tərlan

4

Babayeva Ləman Aydın

5

Əhlimanova İradə Vüqar

6

Əliyeva Narın Bahadur

7

Hüseynli Toğrul Alim

8

Hüseynzadə Rəna Zaur

9

Əzizova Məhbubə Cavid

10

Kərimov Fuad Elçin

11

Mehdiyev Tamerlan Fəxri

12

Mehdiyeva Turan Rəfail

13

Məmmədov Emin Rza

14

Məmmədov Murad Azər

15

Mikayılov Sadiq İmran

16

Nağıyeva Aytən Vahid

17

Nağıyeva Təhminə Qurban

18

Niftiyeva İlahə Salman

19

Qasımlı Sinan Şahin

20

Quliyev Azad Əbülfəz

21

Şükürov Tural Səyyad

22

Zaidli Vüsal Tofiq

23

Rəhimova Sara Fərhad

24

Məstanov Aqil Ağadadaş

25

Hüseynov Əli Eyvaz

 

Geodeziya və Kartoqrafiya  Agentliyinin  Bakı  Kartoqrafiya  fabriki

16.02.2018-29.03.2018

Təcrübə rəhbəri:  dos.Bağmanov Zahid Alı oğlu

Azərsu Açıq səhmdar Cəmiyyəti Su-Kanal  Elmi  Tədqiqat İnstitutu

30.03.2018-10.05.2018

Təcrübə rəhbəri: müəl. Qurbanov Çingiz Ziyadxan

BDU-nun  Altıağac tədris təcrübə bazası

11.05.2018-24.05.2018

Təcrübə rəhbəri: Orucov Mübariz Kazım

Qrup:1040

1

Müzəffərli Fidan Azadi

2

Abdullayeva Ülviyyə Çingiz

3

Ağaşirinov Elşən Natiq

4

Bünyatova Aynur Arif

5

Cumayev Nurlan Sahib

6

Dəmirova Səkinə Firuz

7

Əhmədova Fatimə Mübariz

8

Ələkbərov Qarakişi Ələkbər

9

Ələmov Mirməmməd Mahir

10

Hacıyev Bəxtiyar Sücaət

11

İsalı Rəhim Müşfüq

12

İslamlı Kənan Eyvaz

13

Mehdiyev Bəhlul Ayaz

14

Məsimov Cavidan Vüqar

15

Mirzəliyev Səxavət Əmiraslan

16

Muradov Səfər Pirməmməd

17

Nağıyev Elnur Asəf

18

Nuriyev Nicat İnqilab

19

Qayayev Qoşqar Mənsur

20

Rəhimov Hikmət İlqar

21

Sofiyeva Güllü Afiq

22

Vəlizadə Şamxal Nurəddin

23

Xanmədli Fatimə Kamil

24

Ziyadzadə Əhəd Aqil

 

      

                                                                                         

 

 

 

Digər yazılar

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Tətbiqi riyaziyyat və kibernetika fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Tarix fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Şərqşünaslıq fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Sosial elmlər və psixologiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Mexanika- riyaziyyat fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Jurnalistika fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (İlahiyyat fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Geologiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Fizikafakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Ekologiya və torpaqşünaslıq fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Coğrafiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Tarix fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Sosial elmlər və psixologiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Mexanika-riyaziyyat fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Fizika fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Filologiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübəsi keçmə haqqında ( Coğrafiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)