Karyera, praktika və məzunlarla əlaqə mərkəzi

17-10-2018

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Ekologiya və torpaqşünaslıq fakültəsi)

 

 

 

 

Məzmunu: Tədris  təcrübəsi keçmə haqqında

 

            Ekologiya və torpaqşünaslıq fakültəsinin “Ekologiya”, “Torpaqşünaslıq və aqrokimya”, “Yerquruluşu, torpaq və şəhər kadastrı” ixtisasları üzrə, əyani şöbənin a\b, r\b və i\b-nin IV kurs tələbələrinin 2018-ci il aprelin 13-dən mayın 25-dək (9 kredit) Quba və Altıağac Tədris Təcrübə və İstirahət Mərkəzlərində, Abşeron yarımadasında, Şamaxı-İsmayıllı və Quba-Xaçmaz zonalarında tədris təcrübəsi keçmək üçün göndərilsinlər.

 

 

Quba Tədris Təcrübə və İstirahət Mərkəzi

13.04.18-10.05.18

 

 

Altıağac Tədris Təcrübə və İstirahət Mərkəzi 11.05.18-24.05.18

Rəhbərlər: b/m.R.T.Tahirov,  dos.H.Q.Babayev,  dos.Ə.F.Əminbəyov

Qrup: E018A,a\b

1.Kamilzadə Nurlan Etiram

2.Cəfərova Sona Həsən

3.Xəlilova Yaqut Baba

4.Mirzəyeva Sevda Hikmət

5.Zülfüqarova Həbibə Əlimədət

6.Quluzadə Məhnaz Rəfail

7.Dadaşova Nailə Elman

8.Dəmirova Arzu Həsən

9.Məmmədov Tağı Elxan

10.Mehdiyev Nizami Elşad

11.Məmmədli Ülkər Elşən

12.Ələsgərzadə İbrahim İlham

13.Məmmədov İxtiyar Vahid

14.Məmmədzadə İlkin Azər

15.Qasımov Fərman Fəxrəddin

16.Mirəliyev Famil Adil

17.Təhməzov Təbriz Mübariz

18.Xəlilzadə Nərmin Qalib

19.Mahmudov Elvin Elçin

20.Səmədova Fatimə Türkan

21.Kazımlı Fəcrin Natiq

22.Albalıyev İlqar Azər

23.Paşayeva Ülkər Süleyman

24.Abbaslı Abbas Abuzər

25.Bayramlı Günel Etiram

 

 

 

Quba Tədris Təcrübə və İstirahət Mərkəzi

13.04.18-10.05.18

Altıağac Tədris Təcrübə və İstirahət Mərkəzi

11.05.18-24.05.18

 

Rəhbərlər: b/m.R.T.Tahirov,  dos.H.Q.Babayev,  dos.Ə.F.Əminbəyov

Qrup: E019A, a\b

  1. Əliyeva Ləman İlham
  2. Mirzəyeva Gülarə Arif
  3. Hacıyev Teymur Əhməd
  4. Süleymanova Nərmin İntizam
  5. Qurbanov İsmayıl Rövşən
  6. Əhlimanova Pikəxanım Oqtay
  7. Cəlilova Şəhla Oktay
  8. Hüseynov Orxan Cavid
  9. Abasov Elmir Rahat
  10. Xəlilova Aytac Mətləb
  11. Məhərrəməlizadə Simuzər İskəndər
  12. Nəbiyeva Məlakə Namiq
  13. Məmmədova Bilqeyis Həbib
  14. Mirzəyeva Zeynab Vüqar
  15. Kərimova Göyçək Ayaz
  16. Qasımlı Əli Cavid
  17. Səfərova Əlvanə Mürşüd
  18. Hüseynov Elsəs Elsus
  19. Bayramlı Məhəmməd Qəzənfər
  20. Yusibova Lalə Halay
  21. Cəlilova Xalidə Əli
  22. Qurbanova Nigar Fikrət
  23. Əhmədli Firuzə Mehman
  24. Yaqiyeva Fatimə Qabil

Quba Tədris Təcrübə və İstirahət Mərkəzi

13.04.18-10.05.18

Altıağac Tədris Təcrübə və İstirahət Mərkəzi

11.05.18-24.05.18

 

Rəhbərlər: prof.Ş.Y.Göyçaylı, dos.M.Ş.Mirzəyev, k.e.f.d. Z.T.Vəliyeva

Qrup: E020R, r\b

  1. Səmədzadə Bahar Ənvər
  2. Balakişiyev Yusif Məharət
  3. Məmmədov Bayram Yavər
  4. Behbudov Mehdi Adil
  5. Əzizli Miremil Mirbağır
  6. Priyeva Sima Vaqif
  7. Əhmədova Nərmin Alı
  8. Tağıyev Nağı Saqi

 

 

 

Quba Tədris Təcrübə və İstirahət Mərkəzi

13.04.18-10.05.18

Altıağac Tədris Təcrübə və İstirahət Mərkəzi

11.05.18-24.05.18

Rəhbərlər: dos.H.Q.Babayev, dos.Ə.F.Əminbəyov, K.Ə.Hüseynov

Qrup: E001İ, i\b

  1. Süleymanova Firəngiz Kamil
  2. Nağıyeva Xuraman Kamran
  3. Nəbiyeva Mədinə Abdulxanovna
  4. Nəsirova Fəxriyyə Əbülfəz
  5. Mayılova Zəhra Səttar
  6. Səlimov Elşən Elton
  7. Quluyev Eldar Əli
  8. Paşayeva Sevinc Şahbaba
  9. Budaqov Rüstəm Yaşar
  10. Əmirli Vahid Seymur
  11. Kazımova Leyla Fuad

 

 

Abşeron yarımadası 13.04.19-26.04.18

 

Şamaxı-İsmayıllı zonası 27.04.18-10.05.18

 

Quba-Xaçmaz zonası 11.05.18-24.05.18

Rəhbər:   b.e.f.d.L.A.Hüseynova, dos.R.A.Həsənova

Qrup: T050A,a\b

  1. Xəlilova Bəxşanə Mətləb
  2. Qurbanzadə Gülşən Qulam
  3. Babazadə Aytəkin İsmət
  4. Seyidzadə Röya Xəqani
  5. Hüseynova Ülkər Rasim
  6. Ələkbərova Təravət Nicat
  7. Rzayeva Sultanət Hamlet
  8. Babayeva Ləman Ceyhun
  9. Hümbətov Amid Amil
  10. Əhədov Samir Tahir
  11. Qarayev Xəyal Ədalət
  12. Ağayev Emin Şirinbəy
  13. Sayılova Aysel Səmiyyədin
  14. Hüseynov İlkin Qara
  15. Məmmədov İlqar Mehman
  16. Babayeva Fərqanə Habil
  17. Səmədli Vüsalə Namik
  18. Ağayev Tamerlan Əbülfət
  19. Adizadə Zahid Asif
  20. Hüseynli Nahid Nadir
  21. Adnalı Nurlan Mahir
  22. Sadıqova Cavahir Yaşar
  23. Məhərrəmova Arzu Talim
  24. Xəlilova Fidan İntifaq
  25. Haqverdiyeva Nuray Nüsrət
  26. Məlikov Şahin Nizami
  27. Hümbətova Aysel Stanbul
  28. Şükürova Rəşidə Elşən

 

 

Abşeron yarımadası 13.04.19-26.04.18

 

Şamaxı-İsmayıllı zonası 27.04.18-10.05.18

 

Quba-Xaçmaz zonası 11.05.18-24.05.18

Rəhbər:   b.e.f.d.T.A.Xolina

Qrup:T053R, r\b

 

 

  1. Mehdiyeva Əfsanə Mehdi
  2. Məmmədşərifova Emiliya Rüfət
  3. İlyasova Əzizə Namiq
  4. Ağayeva Şəbnəm Rövşən
  5. Məmmədova Diana Sabir

 

 

 

 

 

Abşeron yarımadası 13.04.19-26.04.18

 

Şamaxı-İsmayıllı zonası 27.04.18-10.05.18

 

Quba-Xaçmaz zonası 11.05.18-24.05.18

Rəhbər:   dos.Q.M.Məmmədov

Qrup:Y051A ,a\b

 

 

  1. Quluyev Altun Eyvaz
  2. Bəşirli Nurlan Abosət
  3. Yarıyev Nahid Nizami
  4. Qəhramanlı Nərmin Rasim
  5. Quliyeva Jalə Elşən
  6. Rəsulova Nigar Fəxrəddin
  7. Allahyarova Könül İsmət
  8. Xəlilova Səriyyə Şirin
  9. Əhmədov Mübariz Asim
  10. Dadaşova Ayna Azər
  11. Bədirxanov Eldar Əyyub
  12. Ağazadə Nigar Nəsimi
  13. Məmmədov Ceyhun Nizami
  14. Səmədova Zeynəb Mirmöhsüm
  15. Orucov Seymur Agah
  16. Mahmudzadə İlkin Azər
  17. Mahmudov Tərlan Cavud
  18. Sadıqov Cavid Azad
  19. Həsənli Sadiq İlqar
  20. Qafarov Kamal Telman
  21. Babazadə Kamil Kamran
  22. Həmidli Aytən İlham
  23. Qurbanlı Qurbanəli Heydər
  24. Səfərəliyev Elvin Elçin
  25. Şıxəliyev Vəli Nəriman
  26. Məmmədov Aqil Qabil

      27. Şahbazov Rəşad Kamal

 

Abşeron yarımadası 13.04.19-26.04.18

 

Altıağac Tədris Təcrübə və İstirahət Mərkəzi

 27.04.18-10.05.18

 

Quba Tədris Təcrübə və İstirahət Mərkəzi

11.05.18-24.05.18

Rəhbər:   dos.A.S.Oruclu, A.Y.Məmmədov

Qrup: Y052A,a\b

  1. Kərimli Azər Cavid
  2. Umarov Fəqan İlham
  3. Allahverdiyeva Aytən İlqar
  4. Avadanova Fidan Nazirovna
  5. Həbiyev İsmayıl Ələsgər
  6. Əliyeva Ləzifə Rasim
  7. Mehdiyev Pərvin Əhməd
  8. Azərli Şakir Azər
  9. Qafarlı Hikimət Şahsuvar
  10. Əhmədli Səkinə Oqtay
  11. Yusubova Fatimə Eytibar
  12. Vəliyev Ramil Anar
  13. Əliyev Zaur Mahir
  14. Məmmədov Kamran Nazim
  15. İsgəndərova Səbinə Nəsib
  16. Allahverdiyev Kamran Xoşbəxt
  17. Əliyev Məhəmməd Asəf
  18. İbrahimov Soltan Sərdar
  19. Əliyev Mahir İlham

    20.Rüstəmli Təhmin Allahyar

 

    21.Abbaszadə Sübhan Söhrab

 

 

2.

      Ekologiya fakültəsi üzrə tədris planına əsasən nəzərdə tutulmuş krediti normativ təhsil müddətində toplaya bilməmiş aşağıda adı qeyd olunan passiv tələbə 2017/2018-ci tədris ilinin yaz semestrində ödənişli əsaslarla göstərilən  tədris təcrübəsi üzrə kredit götürməyə icazə verilsin və təhsil haqqı R-154 saylı, 25.12.2014-cü il tarixli əmrə əsasən ödənilsin.

 

Təcrübə rəhbərləri: b/m.R.T.Tahirovdos, H.Q.Babayevdo, .Ə.F.Əminbəyov

 

Tələbənin Soyadı, adı, atasının adı

İxtisas bölmə

Arxiv təcrübəsinin təkrar keçirildiyi kurs, qrup

2017-2018-ci tədris ilinin yaz smestri üzrə tələbənin tədris qrafikinə uyğun olaraq götürəcəyi təcrübənin adı və kreditin miqdarı

İxtisas üzrə illik təhsil haqqı (AZN)

Ümumi Kredit sayı

Təhsil haqqı ödəcəyi kreditlərin sayı

 

Hacılı Taleh Şirin

Ekologiya, passiv, a/b, əyani, ö/ə

IV kurs, E019A

Tədris təcrübəsi-4.5kr

2000AZN

60

4,5 kredit

 

 

 

Təcrübə rəhbərləri: prof.Ş.Y.Göyçaylı, dos.M.Ş.Mirzəyev, k.e.f.d. Z.T.Vəliyeva

 

Tələbənin Soyadı, adı, atasının adı

İxtisas bölmə

Arxiv təcrübəsinin təkrar keçirildiyi kurs, qrup

2017-2018-ci tədris ilinin yaz smestri üzrə tələbənin tədris qrafikinə uyğun olaraq götürəcəyi təcrübənin adı və kreditin miqdarı

İxtisas üzrə illik təhsil haqqı (AZN)

Ümumi Kredit sayı

Təhsil haqqı ödəcəyi kreditlərin sayı

 

Aslanova Jamilya İlqar

Ekologiya, passiv, r/b, əyani, ö/ə

IV kurs, E020R

Tədris təcrübəsi-6kr

2000AZN

60

6 kredit

 

 

                                                                                         

 

 

 

Digər yazılar

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Tətbiqi riyaziyyat və kibernetika fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Tarix fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Şərqşünaslıq fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Sosial elmlər və psixologiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Mexanika- riyaziyyat fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Jurnalistika fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (İlahiyyat fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Geologiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Fizikafakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Ekologiya və torpaqşünaslıq fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Coğrafiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Tarix fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Sosial elmlər və psixologiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Mexanika-riyaziyyat fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Fizika fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Filologiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübəsi keçmə haqqında ( Coğrafiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)