Karyera, praktika və məzunlarla əlaqə mərkəzi

17-10-2018

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Geologiya fakültəsi)

 

 

 

 

 

 

 

Məzmunu: Tədris  təcrübəsi keçmə haqqında

 

Geologiya  fakültəsinin “Geologiya”, “Geofizika”, “Geologiya mühəndisliyi” və “Hidrogeologiya mühəndisliyi” ixtisası üzrə əyani şöbəsinin a/b və r/b -nin  IV kurs tələbələri tədris  planına  müvafiq olaraq  2018-ci il  fevral ayının 16-dan aprel ayının 12-dək və may ayının 11-dən 25-dək (15 kredit) Bakı şəhəri və Abşeron yarımadasında və Geologiya fakültəsində tədris təcrübəsi keçmək üçün göndərilmiş hesab edilsinlər.

 

Geoloji tədris təcrübəsi

16.02.2018-01.03.2018

 

     Rəhbər: b/m Balammədov Ş.R.

     Qrup:069A, a\b

  1. Əzimov Sahib Bəhruz
  2. Hacıyeva Gülarə Musa
  3. Bəkirov Ramin Amin
  4. Əzimzadə Elçin Süleyman
  5. Hacıyev Əliheydər Osman
  6. Kazımov Bəhmən Qəhrəman
  7. Mürşüdov Ələkbər Sabir
  8. Ağayev Mustafa Eldar
  9. Abdullayev Coşqun Müslüm
  10. Abbasov Pərvin Abbas
  11. Ağamalıyev Ramin Rasim
  12. Paşayev Elbəy Qəməd
  13. Hüseynov Sərxan Elxan
  14. Əskərov Ruslan Bayram
  15. Məmmədova Günel Elbrus

 

 

 

  1. Qənbərov Mirmehdi Mehman
  2. Rəhimli Aytən Gündüz
  3. Nəsirli Aysel Asif
  4. Həsənəlizadə Ləman Salman
  5. Mirizadə Mirleyla Mirsədir

 

Geodeziya tədris təcrübəsi

02.03.2018-15.03.2018

 

     Rəhbər:  İsmayılov Ə.İ.

     Qrup: GK-069A, a\b

  1. Əzimov Sahib Bəhruz
  2. Hacıyeva Gülarə Musa
  3. Bəkirov Ramin Amin
  4. Əzimzadə Elçin Süleyman
  5. Hacıyev Əliheydər Osman
  6. Kazımov Bəhmən Qəhrəman
  7. Mürşüdov Ələkbər Sabir
  8. Ağayev Mustafa Eldar
  9. Abdullayev Coşqun Müslüm
  10. Abbasov Pərvin Abbas
  11. Ağamalıyev Ramin Rasim
  12. Paşayev Elbəy Qəməd
  13. Hüseynov Sərxan Elxan
  14. Əskərov Ruslan Bayram
  15. Məmmədova Günel Elbrus
  16. Qənbərov Mirmehdi Mehman
  17. Rəhimli Aytən Gündüz
  18. Nəsirli Aysel Asif
  19. Həsənəlizadə Ləman Salman
  20. Mirizadə Mirleyla Mirsədir

 

Struktur geologiya və geoloji xəritəalma tədris təcrübəsi

16.03.2018-29.03.2018

     Rəhbəri : dos.Məmmədəlizadə Ə.M.

     Qrup: GK-069A, a\b

  1. Əzimov Sahib Bəhruz
  2. Hacıyeva Gülarə Musa
  3. Bəkirov Ramin Amin
  4. Əzimzadə Elçin Süleyman
  5. Hacıyev Əliheydər Osman
  6. Kazımov Bəhmən Qəhrəman
  7. Mürşüdov Ələkbər Sabir
  8. Ağayev Mustafa Eldar
  9. Abdullayev Coşqun Müslüm
  10. Abbasov Pərvin Abbas
  11. Ağamalıyev Ramin Rasim
  12. Paşayev Elbəy Qəməd
  13. Hüseynov Sərxan Elxan
  14. Əskərov Ruslan Bayram
  15. Məmmədova Günel Elbrus
  16. Qənbərov Mirmehdi Mehman
  17. Rəhimli Aytən Gündüz
  18. Nəsirli Aysel Asif
  19. Həsənəlizadə Ləman Salman
  20. Mirizadə Mirleyla Mirsədir

 

 

 

Buruq qazma işləri tədris təcrübəsi 

30.03.2018-12.04.2018

     Rəhbər: prof.İmamverdiyev N.Ə.

     Qrup:GK-069A, a\b

  1. Əzimov Sahib Bəhruz
  2. Hacıyeva Gülarə Musa
  3. Bəkirov Ramin Amin
  4. Əzimzadə Elçin Süleyman
  5. Hacıyev Əliheydər Osman
  6. Kazımov Bəhmən Qəhrəman
  7. Mürşüdov Ələkbər Sabir
  8. Ağayev Mustafa Eldar
  9. Abdullayev Coşqun Müslüm
  10. Abbasov Pərvin Abbas
  11. Ağamalıyev Ramin Rasim
  12. Paşayev Elbəy Qəməd
  13. Hüseynov Sərxan Elxan
  14. Əskərov Ruslan Bayram
  15. Məmmədova Günel Elbrus
  16. Qənbərov Mirmehdi Mehman
  17. Rəhimli Aytən Gündüz
  18. Nəsirli Aysel Asif
  19. Həsənəlizadə Ləman Salman
  20. Mirizadə Mirleyla Mirsədir

 

 Tədris (ixtisas) təcrübəsi - 11.05.2018-24.05.2018

 

    Rəhbər: prof.Məmmədov M.N.

    Qrup:GK-069A

  1. Əzimov Shib Bəhruz
  2. Hacıyeva Gülarə Musa
  3. Bəkirov Ramin Amin
  4. Əzimzadə Elçin Süleyman
  5. Hacıyev Əliheydər Osman
  6. Kazımov Bəhmən Qəhrəman
  7. Mürşüdov Ələkbər Sabir
  8. Ağayev Mustafa Eldar
  9. Abdullayev Coşqun Müslüm
  10. Abbasov Pərvin Abbas
  11. Ağamalıyev Ramin Rasim
  12. Paşayev Elbəy Qəməd
  13. Hüseynov Sərxan Elxan
  14. Əskərov Ruslan Bayram

 

  1. Məmmədova Günel Elbrus
  2. Qənbərov Mirmehdi Mehman
  3. Rəhimli Aytən Gündüz
  4. Nəsirli Aysel Asif
  5. Həsənəlizadə Ləman Salman
  6. Mirizadə Mirleyla Mirsədir

 

 

Geoloji tədris təcrübəsi

16.02.2018-01.03.2018

 

     Rəhbəri:dos.Rüstəmova R.E

    Qrup:GK-071A, a\b

  1. Yusubov Qasım İlham
  2. Fətəliyeva Xublar Arzuman
  3. Ramazanov İsa Azər
  4. Çobanov Vilayət İsmayıl
  5. Abdullayev Faiq Rövşən
  6. Alıyev Ülvi Sərvər
  7. Əliyev Mirzəli Arif
  8. Salmanov Rövşən Namiq
  9. Seyidli Vüsalə Bəhrəm
  10. Məmmədov İsa Namiq
  11. Fərəcov Allahverdi Sahibəli
  12. Məmmədova Sevinc Elmar
  13. Xəlilli Məhəmməd Məhərrəm
  14. Həsənova Ayşən Tərlan
  15. Elyaslı Lətifə Əhməd
  16. Əliməmmədov Nicat Zakir
  17. Əhmədzadə Aytac Radik
  18. İbrahimova Nərmin Akif
  19. Quliyev Rəhim Şahlar
  20. Mehdiyev Orxan Tərlan

 

Geodeziya tədris təcrübəsi 

02.03.2018-15.03.2018

 

       Rəhbər: k.t.e.n.Köçərli S.Ə.

       Qrup: GK-071A, a\b

  1. Yusubov Qasım İlham
  2. Fətəliyeva Xublar Arzuman
  3. Ramazanov İsa Azər
  4. Çobanov Vilayət İsmayıl
  5. Abdullayev Faiq Rövşən
  6. Alıyev Ülvi Sərvər
  7. Əliyev Mirzəli Arif
  8. Salmanov Rövşən Namiq
  9. Seyidli Vüsalə Bəhrəm
  10. Məmmədov İsa Namiq
  11. Fərəcov Allahverdi Sahibəli
  12. Məmmədova Sevinc Elmar
  13. Xəlilli Məhəmməd Məhərrəm
  14. Həsənova Ayşən Tərlan
  15. Elyaslı Lətifə Əhməd
  16. Əliməmmədov Nicat Zakir
  17. Əhmədzadə Aytac Radik
  18. İbrahimova Nərmin Akif
  19. Quliyev Rəhim Şahlar
  20. Mehdiyev Orxan Tərlan

 

 

Struktur geologiya və geoloji xəritəalma tədris təcrübəsi

16.03.2018-29.03.2018

     Rəhbər: dos.Həsənov F.D.

     Qrup: GK-071A, a\b

  1. Yusubov Qasım İlham
  2. Fətəliyeva Xublar Arzuman
  3. Ramazanov İsa Azər
  4. Çobanov Vilayət İsmayıl
  5. Abdullayev Faiq Rövşən
  6. Alıyev Ülvi Sərvər
  7. Əliyev Mirzəli Arif
  8. Salmanov Rövşən Namiq
  9. Seyidli Vüsalə Bəhrəm
  10. Məmmədov İsa Namiq
  11. Fərəcov Allahverdi Sahibəli
  12. Məmmədova Sevinc Elmar
  13. Xəlilli Məhəmməd Məhərrəm
  14. Həsənova Ayşən Tərlan
  15. Elyaslı Lətifə Əhməd
  16. Əliməmmədov Nicat Zakir
  17. Əhmədzadə Aytac Radik
  18. İbrahimova Nərmin Akif
  19. Quliyev Rəhim Şahlar
  20. Mehdiyev Orxan Tərlan

 

Buruq qazma işləri tədris təcrübəsi

30.03.2018-12.04.2018

 

    Rəhbəri - e.i.Məmmədova T.Ə.

    Qrup: GK-071A. a\b

  1. Yusubov Qasım İlham
  2. Fətəliyeva Xublar Arzuman
  3. Ramazanov İsa Azər
  4. Çobanov Vilayət İsmayıl
  5. Abdullayev Faiq Rövşən
  6. Alıyev Ülvi Sərvər
  7. Əliyev Mirzəli Arif
  8. Salmanov Rövşən Namiq
  9. Seyidli Vüsalə Bəhrəm
  10. Məmmədov İsa Namiq
  11. Fərəcov Allahverdi Sahibəli
  12. Məmmədova Sevinc Elmar
  13. Xəlilli Məhəmməd Məhərrəm
  14. Həsənova Ayşən Tərlan
  15. Elyaslı Lətifə Əhməd
  16. Əliməmmədov Nicat Zakir
  17. Əhmədzadə Aytac Radik
  18. İbrahimova Nərmin Akif
  19. Quliyev Rəhim Şahlar
  20. Mehdiyev Orxan Tərlan

 

Tədris (ixtisas) təcrübəsi

11.05.2018-24.05.2018

 

     Rəhbəri - e.i.Məmmədova T.Ə.

     Qrup:GK-071A, a\b

  1. Yusubov Qasım İlham
  2. Fətəliyeva Xublar Arzuman
  3. Ramazanov İsa Azər
  4. Çobanov Vilayət İsmayıl
  5. Abdullayev Faiq Rövşən
  6. Alıyev Ülvi Sərvər
  7. Əliyev Mirzəli Arif
  8. Salmanov Rövşən Namiq
  9. Seyidli Vüsalə Bəhrəm
  10. Məmmədov İsa Namiq
  11. Fərəcov Allahverdi Sahibəli
  12. Məmmədova Sevinc Elmar
  13. Xəlilli Məhəmməd Məhərrəm
  14. Həsənova Ayşən Tərlan
  15. Elyaslı Lətifə Əhməd
  16. Əliməmmədov Nicat Zakir
  17. Əhmədzadə Aytac Radik
  18. İbrahimova Nərmin Akif
  19. Quliyev Rəhim Şahlar
  20. Mehdiyev Orxan Tərlan

 

Geoloji tədris təcrübəsi

16.02.2018-01.03.2018

     

      Rəhbəri-dos.Təhməzova T.H.

      Qrup: GK-016R, r\b

  1. Quliyev Emin Xalıq
  2. Quliyev İmran Səbuhi
  3. Babayeva Şahanə Novruz
  4. İbrahimova Fidan Fikrət
  5. Bayramova Səbinə Mehman
  6. Rəhimova Heyran Nurşən
  7. Ələsgərov Əhliman Azər
  8. Məmmədova Nəzrin Rakim
  9. Osmanov Rəşad Mirzəbəy
  10. Bayramova Aygun Elçin
  11. Sadıqov Rəşad Azər
  12. Əsədli Rəsul Tərlan
  13. Həsənova Həmidə Nazim
  14. Xəlilov Nüsrət İsmayıl
  15. Hüseynova Aygun Vilayət
  16. Kraynov Valentin Yevgenyeviç
  17. Əliyev Ramazan Ramiz
  18. Əzizova Elmira İlqar

 

Geodeziya tədris təcrübəsi

02.03.2018-15.03.2018

 

    Rəhbər:dos.Talıbov Ə.T.

    Qrup:GK-016R, r\b

  1. Quliyev Emin Xalıq
  2. Quliyev İmran Səbuhi
  3. Babayeva Şahanə Novruz
  4. İbrahimova Fidan Fikrət
  5. Bayramova Səbinə Mehman
  6. Rəhimova Heyran Nurşən
  7. Ələsgərov Əhliman Azər
  8. Məmmədova Nəzrin Rakim
  9. Osmanov Rəşad Mirzəbəy
  10. Bayramova Aygun Elçin
  11. Sadıqov Rəşad Azər
  12. Əsədli Rəsul Tərlan
  13. Həsənova Həmidə Nazim
  14. Xəlilov Nüsrət İsmayıl
  15. Hüseynova Aygun Vilayət
  16. Kraynov Valentin Yevgenyeviç
  17. Əliyev Ramazan Ramiz
  18. Əzizova Elmira İlqar

 

Struktur geologiya və geoloji xəritəalma tədris təcrübəsi

16.03.2018-29.03.2018

 

     Rəhbəri-dos.Rüstəmova R.E.

     Qrup:GK-016R, r\b

  1. Quliyev Emin Xalıq
  2. Quliyev İmran Səbuhi
  3. Babayeva Şahanə Novruz
  4. İbrahimova Fidan Fikrət
  5. Bayramova Səbinə Mehman
  6. Rəhimova Heyran Nurşən
  7. Ələsgərov Əhliman Azər
  8. Məmmədova Nəzrin Rakim
  9. Osmanov Rəşad Mirzəbəy
  10. Bayramova Aygun Elçin
  11. Sadıqov Rəşad Azər
  12. Əsədli Rəsul Tərlan
  13. Həsənova Həmidə Nazim
  14. Xəlilov Nüsrət İsmayıl
  15. Hüseynova Aygun Vilayət
  16. Kraynov Valentin Yevgenyeviç
  17. Əliyev Ramazan Ramiz
  18. Əzizova Elmira İlqar

 

Buruq qazma işləri tədris təcrübəsi 

30.03.2018-12.04.2018

      Rəhbəri:Əhmədova N.Y.

      Qrup:GK-016R, r\b

  1. Quliyev Emin Xalıq
  2. Quliyev İmran Səbuhi
  3. Babayeva Şahanə Novruz
  4. İbrahimova Fidan Fikrət
  5. Bayramova Səbinə Mehman
  6. Rəhimova Heyran Nurşən
  7. Ələsgərov Əhliman Azər
  8. Məmmədova Nəzrin Rakim
  9. Osmanov Rəşad Mirzəbəy
  10. Bayramova Aygun Elçin
  11. Sadıqov Rəşad Azər
  12. Əsədli Rəsul Tərlan
  13. Həsənova Həmidə Nazim
  14. Xəlilov Nüsrət İsmayıl
  15. Hüseynova Aygun Vilayət
  16. Kraynov Valentin Yevgenyeviç
  17. Əliyev Ramazan Ramiz
  18. Əzizova Elmira İlqar

 

Tədris (ixtisas) təcrübəsi  

11.05.2018-24.05.2018

 

     Rəhbər: Hüseynov A.İ.

     Qrup:GK-016R, r\b

  1. Quliyev Emin Xalıq
  2. Quliyev İmran Səbuhi
  3. Babayeva Şahanə Novruz
  4. İbrahimova Fidan Fikrət
  5. Bayramova Səbinə Mehman
  6. Rəhimova Heyran Nurşən
  7. Ələsgərov Əhliman Azər
  8. Məmmədova Nəzrin Rakim
  9. Osmanov Rəşad Mirzəbəy
  10. Bayramova Aygun Elçin
  11. Sadıqov Rəşad Azər
  12. Əsədli Rəsul Tərlan
  13. Həsənova Həmidə Nazim
  14. Xəlilov Nüsrət İsmayıl
  15. Hüseynova Aygun Vilayət
  16. Kraynov Valentin Yevgenyeviç
  17. Əliyev Ramazan Ramiz
  18. Əzizova Elmira İlqar

 

Geoloji tədris təcrübəsi

16.02.2018-01.03.2018

 

     Rəhbəri:dos.Abbasov N.Ə.

     Qrup:GMK-073A, a\b

  1. Məmmədov Bəxtiyar İkram
  2. Cümşüdlü Ənvər Azər
  3. Mənsimov Elnur Rəhman
  4. Məhərrəmova Mələkxanım İsgəndər
  5. Əliyeva Aysel Elçin
  6. Əsgərli Əsli Səid
  7. Zülfiqarlı Əfsanə Azər
  8. Eldarova Seyran Vidadi
  9. Həsənova Aytən Eldəniz
  10. Qaraşova Reyhan Vaqif
  11. Hüseynova Aytac Xanoğlan
  12. Əkbərova Südabə Mahir
  13. Qasımov Elvin Sərdar
  14. Məmmədova Əzizə Məmməd
  15. Hüseynov Elməddin Zəfər
  16. Quliyev Məhəmməd Sabiq
  17. Qaçayev Oruc Hafiz
  18. Nəcəfova Aysel Zöhrab
  19. Haqverdizadə Nağı Fəxri
  20. Nəsibov Kamran Müşfiq
  21. Hüseynova Şahanə Araz
  22. Nəcəfli Gültən Vasif
  23. Əsgərov Turqut Cavid
  24. Həşimova Bibixanım Davərağa
  25. Ağayev Səid Abasqulu

 

 

Geodeziya tədris təcrübəsi

02.03.2018-15.03.2018

 

      Qrup:GMK-073A, a\b

      Rəhbər: k.t.e.n.Köçərli S.Ə.

  1. Məmmədov Bəxtiyar İkram
  2. Cümşüdlü Ənvər Azər
  3. Mənsimov Elnur Rəhman
  4. Məhərrəmova Mələkxanım İsgəndər
  5. Əliyeva Aysel Elçin
  6. Əsgərli Əsli Səid
  7. Zülfiqarlı Əfsanə Azər
  8. Eldarova Seyran Vidadi
  9. Həsənova Aytən Eldəniz
  10. Qaraşova Reyhan Vaqif
  11. Hüseynova Aytac Xanoğlan
  12. Əkbərova Südabə Mahir
  13. Qasımov Elvin Sərdar
  14. Məmmədova Əzizə Məmməd
  15. Hüseynov Elməddin Zəfər
  16. Quliyev Məhəmməd Sabiq
  17. Qaçayev Oruc Hafiz
  18. Nəcəfova Aysel Zöhrab
  19. Haqverdizadə Nağı Fəxri
  20. Nəsibov Kamran Müşfiq
  21. Hüseynova Şahanə Araz
  22. Nəcəfli Gültən Vasif
  23. Əsgərov Turqut Cavid
  24. Həşimova Bibixanım Davərağa
  25. Ağayev Səid Abasqulu

 

Struktur geologiya və geoloji xəritəalma tədris təcrübəsi

16.03.2018-29.03.2018

 

      Qrup: GMK-073A, a\b

      Rəhbər: dos.Əlimuradov Ş.Y.

  1. Məmmədov Bəxtiyar İkram
  2. Cümşüdlü Ənvər Azər
  3. Mənsimov Elnur Rəhman
  4. Məhərrəmova Mələkxanım İsgəndər
  5. Əliyeva Aysel Elçin
  6. Əsgərli Əsli Səid
  7. Zülfiqarlı Əfsanə Azər
  8. Eldarova Seyran Vidadi
  9. Həsənova Aytən Eldəniz
  10. Qaraşova Reyhan Vaqif
  11. Hüseynova Aytac Xanoğlan
  12. Əkbərova Südabə Mahir
  13. Qasımov Elvin Sərdar
  14. Məmmədova Əzizə Məmməd
  15. Hüseynov Elməddin Zəfər
  16. Quliyev Məhəmməd Sabiq
  17. Qaçayev Oruc Hafiz
  18. Nəcəfova Aysel Zöhrab
  19. Haqverdizadə Nağı Fəxri
  20. Nəsibov Kamran Müşfiq
  21. Hüseynova Şahanə Araz
  22. Nəcəfli Gültən Vasif
  23. Əsgərov Turqut Cavid
  24. Həşimova Bibixanım Davərağa
  25. Ağayev Səid Abasqulu

 

Buruq qazma işləri tədris təcrübəsi

 30.03.2018-12.04.2018

 

    Qrup: GMK-073A, a\b

    Rəhbər Hüseynov A.İ.

  1. Məmmədov Bəxtiyar İkram
  2. Cümşüdlü Ənvər Azər
  3. Mənsimov Elnur Rəhman
  4. Məhərrəmova Mələkxanım İsgəndər
  5. Əliyeva Aysel Elçin
  6. Əsgərli Əsli Səid
  7. Zülfiqarlı Əfsanə Azər
  8. Eldarova Seyran Vidadi
  9. Həsənova Aytən Eldəniz
  10. Qaraşova Reyhan Vaqif
  11. Hüseynova Aytac Xanoğlan
  12. Əkbərova Südabə Mahir
  13. Qasımov Elvin Sərdar
  14. Məmmədova Əzizə Məmməd
  15. Hüseynov Elməddin Zəfər
  16. Quliyev Məhəmməd Sabiq
  17. Qaçayev Oruc Hafiz
  18. Nəcəfova Aysel Zöhrab
  19. Haqverdizadə Nağı Fəxri
  20. Nəsibov Kamran Müşfiq
  21. Hüseynova Şahanə Araz
  22. Nəcəfli Gültən Vasif
  23. Əsgərov Turqut Cavid
  24. Həşimova Bibixanım Davərağa
  25. Ağayev Səid Abasqulu

 

Tədris (ixtisas) təcrübəsi

11.05.2018-24.05.2018

 

       Rəhbər: dos.Mansurov M.İ.

       Qrup :GMK-073A, a\b

  1. Məmmədov Bəxtiyar İkram
  2. Cümşüdlü Ənvər Azər
  3. Mənsimov Elnur Rəhman
  4. Məhərrəmova Mələkxanım İsgəndər
  5. Əliyeva Aysel Elçin
  6. Əsgərli Əsli Səid
  7. Zülfiqarlı Əfsanə Azər
  8. Eldarova Seyran Vidadi
  9. Həsənova Aytən Eldəniz
  10. Qaraşova Reyhan Vaqif
  11. Hüseynova Aytac Xanoğlan
  12. Əkbərova Südabə Mahir
  13. Qasımov Elvin Sərdar
  14. Məmmədova Əzizə Məmməd
  15. Hüseynov Elməddin Zəfər
  16. Quliyev Məhəmməd Sabiq
  17. Qaçayev Oruc Hafiz
  18. Nəcəfova Aysel Zöhrab
  19. Haqverdizadə Nağı Fəxri
  20. Nəsibov Kamran Müşfiq
  21. Hüseynova Şahanə Araz
  22. Nəcəfli Gültən Vasif
  23. Əsgərov Turqut Cavid
  24. Həşimova Bibixanım Davərağa
  25. Ağayev Səid Abasqulu

 

Geoloji tədris təcrübəsi

16.02.2018-01.03.2018

 

    Rəhbər: b/lab.Əhmədova L.K.

    Qrup: HMK-075A

 

  1. Cəfərzadə Şəfa Malik
  2. Gövhəri Ülviyyə Xəlil
  3. Nəbiyev İlkin Namiq
  4. Babayev Nurlan Fərman
  5. Çələbili Arzu Daşqın
  6. Quliyeva Həzər Araz
  7. Əliyeva Sevinc Mayıl
  8. Abaslı Eldəniz Möhübbət
  9. Mehtiyeva Türkan Azayət
  10. Behbudlu Gülanə İlqar
  11. Məmmədova Dilşad Vəli
  12. Baxışova Xanım İbadi
  13. Mirzəyeva Xatirə Oktay
  14. Əsədov Azər Samir
  15. Mizafarova Günay Nazim
  16. Hacızadə Nərgiz Ədalət
  17. Abdullayev Salman İlham
  18. Məmmədova Arzu İlyas
  19. Musazadə Təbriz Xəlil
  20. Mahmudzadə Mahmud Rasim
  21. Eyvazlı Zəhra Qafqaz
  22. Nağıyev Nurəddin İmran
  23. Musayev Bəxtiyar Vaqif
  24. Abdullayev Ramil Azad
  25. Quluzadə Çinarə Eynulla
  26. Alılı Səbuhi Şahlar

 

Geodeziya tədris təcrübəsi

02.03.2018-15.03.2018

 

      Rəhbəri: Qəribova İ.Ə.

      Qrup:HMK-075A, a\b

  1. Cəfərzadə Şəfa Malik
  2. Gövhəri Ülviyyə Xəlil
  3. Nəbiyev İlkin Namiq
  4. Babayev Nurlan Fərman
  5. Çələbili Arzu Daşqın
  6. Quliyeva Həzər Araz
  7. Əliyeva Sevinc Mayıl
  8. Abaslı Eldəniz Möhübbət
  9. Mehtiyeva Türkan Azayət
  10. Behbudlu Gülanə İlqar
  11. Məmmədova Dilşad Vəli
  12. Baxışova Xanım İbadi
  13. Mirzəyeva Xatirə Oktay
  14. Əsədov Azər Samir
  15. Mizafarova Günay Nazim
  16. Hacızadə Nərgiz Ədalət
  17. Abdullayev Salman İlham
  18. Məmmədova Arzu İlyas
  19. Musazadə Təbriz Xəlil
  20. Mahmudzadə Mahmud Rasim
  21. Eyvazlı Zəhra Qafqaz
  22. Nağıyev Nurəddin İmran
  23. Musayev Bəxtiyar Vaqif
  24. Abdullayev Ramil Azad
  25. Quluzadə Çinarə Eynulla
  26. Alılı Səbuhi Şahlar

 

Struktur geologiya və geoloji xəritəalma tədris təcrübəsi

16.03.2018-29.03.2018

 

    Qrup: HMK-075A, a\b

    Rəhbəri:dos.Abbasov N.Ə.

  1. Cəfərzadə Şəfa Malik
  2. Gövhəri Ülviyyə Xəlil
  3. Nəbiyev İlkin Namiq
  4. Babayev Nurlan Fərman
  5. Çələbili Arzu Daşqın
  6. Quliyeva Həzər Araz
  7. Əliyeva Sevinc Mayıl
  8. Abaslı Eldəniz Möhübbət
  9. Mehtiyeva Türkan Azayət
  10. Behbudlu Gülanə İlqar
  11. Məmmədova Dilşad Vəli
  12. Baxışova Xanım İbadi
  13. Mirzəyeva Xatirə Oktay
  14. Əsədov Azər Samir
  15. Mizafarova Günay Nazim
  16. Hacızadə Nərgiz Ədalət
  17. Abdullayev Salman İlham
  18. Məmmədova Arzu İlyas
  19. Musazadə Təbriz Xəlil
  20. Mahmudzadə Mahmud Rasim
  21. Eyvazlı Zəhra Qafqaz
  22. Nağıyev Nurəddin İmran
  23. Musayev Bəxtiyar Vaqif
  24. Abdullayev Ramil Azad
  25. Quluzadə Çinarə Eynulla
  26. Alılı Səbuhi Şahlar

 

Buruq qazma işləri tədris təcrübəsi 

30.03.2018-12.04.2018

     Rəhbər: Mirzəyev Ə.A.

     Qrup:HMK-075A

 

  1. Cəfərzadə Şəfa Malik
  2. Gövhəri Ülviyyə Xəlil
  3. Nəbiyev İlkin Namiq
  4. Babayev Nurlan Fərman
  5. Çələbili Arzu Daşqın
  6. Quliyeva Həzər Araz
  7. Əliyeva Sevinc Mayıl
  8. Abaslı Eldəniz Möhübbət
  9. Mehtiyeva Türkan Azayət
  10. Behbudlu Gülanə İlqar
  11. Məmmədova Dilşad Vəli
  12. Baxışova Xanım İbadi
  13. Mirzəyeva Xatirə Oktay
  14. Əsədov Azər Samir
  15. Mizafarova Günay Nazim
  16. Hacızadə Nərgiz Ədalət
  17. Abdullayev Salman İlham
  18. Məmmədova Arzu İlyas
  19. Musazadə Təbriz Xəlil
  20. Mahmudzadə Mahmud Rasim
  21. Eyvazlı Zəhra Qafqaz
  22. Nağıyev Nurəddin İmran
  23. Musayev Bəxtiyar Vaqif
  24. Abdullayev Ramil Azad
  25. Quluzadə Çinarə Eynulla
  26. Alılı Səbuhi Şahlar

 

 

Tədris (ixtisas) təcrübəsi

11.05.2018-24.05.2018

 

     Rəhbər: müəllim Hüseynova G.N.

     Qrup:HMK-075A, a\b

  1. Cəfərzadə Şəfa Malik
  2. Gövhəri Ülviyyə Xəlil
  3. Nəbiyev İlkin Namiq
  4. Babayev Nurlan Fərman
  5. Çələbili Arzu Daşqın
  6. Quliyeva Həzər Araz
  7. Əliyeva Sevinc Mayıl
  8. Abaslı Eldəniz Möhübbət
  9. Mehtiyeva Türkan Azayət
  10. Behbudlu Gülanə İlqar
  11. Məmmədova Dilşad Vəli
  12. Baxışova Xanım İbadi
  13. Mirzəyeva Xatirə Oktay
  14. Əsədov Azər Samir
  15. Mizafarova Günay Nazim
  16. Hacızadə Nərgiz Ədalət
  17. Abdullayev Salman İlham
  18. Məmmədova Arzu İlyas
  19. Musazadə Təbriz Xəlil
  20. Mahmudzadə Mahmud Rasim
  21. Eyvazlı Zəhra Qafqaz
  22. Nağıyev Nurəddin İmran
  23. Musayev Bəxtiyar Vaqif
  24. Abdullayev Ramil Azad
  25. Quluzadə Çinarə Eynulla
  26. Alılı Səbuhi Şahlar

Geodeziya tədris təcrübəsi

16.02.2018-01.03.2018

     Rəhbər:dos.Talıbov Ə.T.

     Qrup:GFMK-077A, a\b

  1. Quliyev İslam Soltanəhməd
  2. Əliyev Amil Famil
  3. Əsgərov Akif Gündüz
  4. Kazımov Gündüz Mais
  5. Pirmuradov Bəhruz Arzu
  6. Hüseynzadə Şamxal Arif
  7. Sədiyeva Aynur Namiq
  8. Mustafayev Əhməd Oqtay
  9. Xəlilova Gülruf Şahbala
  10. Ocaqverdiyev Ayxan Ocaqverdi
  11. Əsədov Əsəd Süleyman
  12. Məmmədova Bəsti Ramazan
  13. Əlizadə Nərmin Sərxan
  14. Quliyev Ramin Fikrət
  15. Ələkbərova Sona Salman
  16. Mustafayeva Arzu Azər
  17. Yusubova Yazgül Elman
  18. Qənbərova Gülanə Arif
  19. Rəhimov Elsevər Şamil
  20. Quluzadə İsmayıl Firudin
  21. Şirinov Əmrah Yusif
  22. Məsimov Azər Rəşid
  23. Qasımov Elnur Elçin
  24. Lətifov Cəlil Rüstəm
  25. Hidayətli İlahə Eldəniz
  26. İsmayılova Ülviyyə Möhsün
  27. Dadaşova Şəbnəm Bəxtiyar
  28. Damətli Mehdi Damət
  29. Quliyev Nicat Həsən
  30. Məmmədli Novruz Akif

 

Geofizika tədris təcrübəsi

 02.03.2018-15.03.2018

 

      Rəhbər:prof.Kərimov K.M.

      Qrup:GFMK-077A, a\b

  1. Quliyev İslam Soltanəhməd
  2. Əliyev Amil Famil
  3. Əsgərov Akif Gündüz
  4. Kazımov Gündüz Mais
  5. Pirmuradov Bəhruz Arzu
  6. Hüseynzadə Şamxal Arif
  7. Sədiyeva Aynur Namiq
  8. Mustafayev Əhməd Oqtay
  9. Xəlilova Gülruf Şahbala
  10. Ocaqverdiyev Ayxan Ocaqverdi
  11. Əsədov Əsəd Süleyman
  12. Məmmədova Bəsti Ramazan
  13. Əlizadə Nərmin Sərxan
  14. Quliyev Ramin Fikrət
  15. Ələkbərova Sona Salman
  16. Mustafayeva Arzu Azər
  17. Yusubova Yazgül Elman
  18. Qənbərova Gülanə Arif
  19. Rəhimov Elsevər Şamil
  20. Quluzadə İsmayıl Firudin
  21. Şirinov Əmrah Yusif
  22. Məsimov Azər Rəşid
  23. Qasımov Elnur Elçin
  24. Lətifov Cəlil Rüstəm
  25. Hidayətli İlahə Eldəniz
  26. İsmayılova Ülviyyə Möhsün
  27. Dadaşova Şəbnəm Bəxtiyar
  28. Damətli Mehdi Damət
  29. Quliyev Nicat Həsən
  30. Məmmədli Novruz Akif

 

 

Quyularda geofiziki tədqiqatlar tədris təcrübəsi

16.03.2018-12.04.2018

 

      Rəhbər: Əhmədova E.V.

      Qrup: GFMK-077A, a\b

  1. Quliyev İslam Soltanəhməd
  2. Əliyev Amil Famil
  3. Əsgərov Akif Gündüz
  4. Kazımov Gündüz Mais
  5. Pirmuradov Bəhruz Arzu
  6. Hüseynzadə Şamxal Arif
  7. Sədiyeva Aynur Namiq
  8. Mustafayev Əhməd Oqtay
  9. Xəlilova Gülruf Şahbala
  10. Ocaqverdiyev Ayxan Ocaqverdi
  11. Əsədov Əsəd Süleyman
  12. Məmmədova Bəsti Ramazan
  13. Əlizadə Nərmin Sərxan
  14. Quliyev Ramin Fikrət
  15. Ələkbərova Sona Salman
  16. Mustafayeva Arzu Azər
  17. Yusubova Yazgül Elman
  18. Qənbərova Gülanə Arif
  19. Rəhimov Elsevər Şamil
  20. Quluzadə İsmayıl Firudin
  21. Şirinov Əmrah Yusif
  22. Məsimov Azər Rəşid
  23. Qasımov Elnur Elçin
  24. Lətifov Cəlil Rüstəm
  25. Hidayətli İlahə Eldəniz
  26. İsmayılova Ülviyyə Möhsün
  27. Dadaşova Şəbnəm Bəxtiyar
  28. Damətli Mehdi Damət
  29. Quliyev Nicat Həsən
  30. Məmmədli Novruz Akif

 

Tədris (ixtisas) təcrübəsi

11.05.2018-24.05.2018

     Rəhbər: prof.Qədirov F.Ə.

     Qrup: GFMK-077, a\b

  1. Quliyev İslam Soltanəhməd
  2. Əliyev Amil Famil
  3. Əsgərov Akif Gündüz
  4. Kazımov Gündüz Mais
  5. Pirmuradov Bəhruz Arzu
  6. Hüseynzadə Şamxal Arif
  7. Sədiyeva Aynur Namiq
  8. Mustafayev Əhməd Oqtay
  9. Xəlilova Gülruf Şahbala
  10. Ocaqverdiyev Ayxan Ocaqverdi
  11. Əsədov Əsəd Süleyman
  12. Məmmədova Bəsti Ramazan
  13. Əlizadə Nərmin Sərxan
  14. Quliyev Ramin Fikrət
  15. Ələkbərova Sona Salman
  16. Mustafayeva Arzu Azər
  17. Yusubova Yazgül Elman
  18. Qənbərova Gülanə Arif
  19. Rəhimov Elsevər Şamil
  20. Quluzadə İsmayıl Firudin
  21. Şirinov Əmrah Yusif
  22. Məsimov Azər Rəşid
  23. Qasımov Elnur Elçin
  24. Lətifov Cəlil Rüstəm
  25. Hidayətli İlahə Eldəniz
  26. İsmayılova Ülviyyə Möhsün
  27. Dadaşova Şəbnəm Bəxtiyar
  28. Damətli Mehdi Damət
  29. Quliyev Nicat Həsən
  30. Məmmədli Novruz Akif

 

§ 2

      Geologiya  fakültəsi üzrə tədris planına əsasən nəzərdə tutulmuş krediti normativ təhsil müddətində toplaya bilməmiş aşağıda adı qeyd olunan passiv tələbələr2017/2018-ci tədris ilinin yaz semestrində ödənişli əsaslarla göstərilən  tədris təcrübəsi üzrə kredit götürməyə icazə verilsin və təhsil haqqı R-154 saylı, 25.12.2014-cü il tarixli əmrə əsasən ödənilsin.

Passiv, a/b, GFMK-065A (GFMK-077A)

Rəhbəri - Əhmədova E.V.

Sıra

Tələbənin S.A.A.

İxtisas, bölmə

İxtisas təcrübəsinin təkrar keçirildiyi kurs, qrup

2017-2018-ci tədris ilinin yaz semestri üzrə tələbənin tədris qrafikinə uyğun olaraq götürəcəyi təcrübənin adı və kreditin miqdarı

İxtisas üzrə illik təhsil haqqı (AZN)

Ümumi kredit sayı

Təhsil haqqı ödəyəcəyi kreditlərin sayı

1,

Cahangirova Leyla Elxan

Geofizika mühəndisliyi, passiv, a/b, əyani

IV kurs,  GFMK-077A

Quyularda geofiziki tədqiqatlar tədris təcrübəsi - 6 kr.

1800

60

6 kredit

 

Passiv, a/b, HMK-063A (HMK-075A)

Rəhbər: Qəribova İ.Ə.

Sıra

Tələbənin S.A.A.

İxtisas, bölmə

İxtisas təcrübəsinin təkrar keçirildiyi kurs, qrup

2017-2018-ci tədris ilinin yaz semestri üzrə tələbənin tədris qrafikinə uyğun olaraq götürəcəyi təcrübənin adı və kreditin miqdarı

İxtisas üzrə illik təhsil haqqı (AZN)

Ümumi kredit sayı

Təhsil haqqı ödəyəcəyi kreditlərin sayı

1.

Camalova Ləman Şahin

Hidrogeologiya mühəndisliyi, passiv, a/b, əyani

IV kurs,  HMK-075A

Geodeziya tədris təcrübəsi - 3 kr.

1800

60

3 kredit

 

 

 

 

 

Digər yazılar

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Tətbiqi riyaziyyat və kibernetika fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Tarix fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Şərqşünaslıq fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Sosial elmlər və psixologiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Mexanika- riyaziyyat fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Jurnalistika fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (İlahiyyat fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Geologiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Fizikafakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Ekologiya və torpaqşünaslıq fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Coğrafiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Tarix fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Sosial elmlər və psixologiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Mexanika-riyaziyyat fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Fizika fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Filologiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübəsi keçmə haqqında ( Coğrafiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)