Karyera, praktika və məzunlarla əlaqə mərkəzi

17-10-2018

Tədris təcrübə keçmə haqqında (İlahiyyat fakültəsi)

 

 

 

 

 

Məzmunu: Tədris  təcrübəsi keçmə haqqında

 

Ilahiyyat fakültəsinin “Tərcümə (ərəb dili üzrə)”,  “Tərcümə (fars dili üzrə)”  və  “Dinşünaslıq” ixtisasları üzrə  əyani şöbəsinin a/b-nin IV kurs tələbələri tədris  planına  müvafiq olaraq  2018-ci il  fevral ayının 16-dan aprel ayının 13-dək  (12 kredit) BDU-nun İlahiyyat fakültəsinin Dillər və İslam elmləri kafedralarında tədris təcrübəsi keçmək üçün göndərilmiş hesab edilsinlər.

        

Rəhbər: dos.S.H.Mirzəyeva

 Qrup:T-031 qr                                           

1.Dadaşova Nəzrin Cəmil

2.Aslanova Məryəm Tahir

3.Alnağıyeva Nəzrin Fərid

4.Cəbrayılov Ağabala Asif

5.Hacızadə İlahə İlqar

6.Hüseynov Şahmar Kərim

7.İsmayılzadə Aytac Sultanməhəmməd

8.Məmmədov Rüstəm Elxan

9.Yusifova Günel Elşən

Qrup:T-032 qr

1.Məmmədli Zahir Ramiz

2.Osmanlı Araz Telman

3.Eyvazov Emin Elton

4.Quliyev Şamil Qurban                                                                              

5.Rəhimov Məhərrəm Əfqan

6.Şikarlı Safiyya Salahəddin                                                           

7.Zeynalov Ziyəddin Elçin                                                                                                 

Rəhbər: b/m C.N.Məmmədov

Qrup: TF-002 qr

1.Camalov Xaliq Natiq

2.Cavadzadə Gülxəndanxanım Mir Əzim

3.Cəfərova Ayşən Ehtibar

4.Kərimli Ramil Bəxtiyar

5.Qarayev Fazil Fətiağa

6.Quliyev Cavid İsmayıl

7.Quliyev Turqut Mübariz

8.Mikayılov Nəbi Namiq

9.Muradova Sumayə Mahmud

10.Nağıyev Mustafa  Abbas

11.Rüstəmova Aytən Rasim

 

Rəhbər: i. f.f.d M.M.Mürsəlov

Qrup: D-031 qr

1.Ağayev İsmayıl Qabil

2.Əhmədli Nihad Müşfiq

3.Əliyeva Aygün Mehman

4.Fətullayeva Şəfəq Fuad

5.Hüseynov Səid Mahir

6.İbadullayev Səyyad Mübariz

7.Mirzəyev Mahir Atababa

8.Mirzəzadə Fərid Sabir                                                                                  

9.Nemətov Xəzər İlyas

10.Aslanlı Aytac Sərvət                                                                   

 

Qrup: D-032 qr                                                                                          

1.Məmmədov Azad Eldar

2.Məmmədov Nicat Eldar

3.Paşayev Xalid Mehman

4.Rəcəbova İlahə Hacıbala

5.Rüstəmov Turqut Əflatun

6.Müslümova Aytac Şükür

7.Qurbanov Səməd Əli Əkbər

8.Vəlizadə Röyal Ələmdar

9.Lətifova Fatimə Salamat

10.Seyidbəyli Miryasin Mirnizaməddin

 

 

 

 

 

Digər yazılar

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Tətbiqi riyaziyyat və kibernetika fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Tarix fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Şərqşünaslıq fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Sosial elmlər və psixologiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Mexanika- riyaziyyat fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Jurnalistika fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (İlahiyyat fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Geologiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Fizikafakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Ekologiya və torpaqşünaslıq fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Coğrafiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Tarix fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Sosial elmlər və psixologiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Mexanika-riyaziyyat fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Fizika fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Filologiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübəsi keçmə haqqında ( Coğrafiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)