Karyera, praktika və məzunlarla əlaqə mərkəzi

17-10-2018

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Sosial elmlər və psixologiya fakültəsi)

 

 

Məzmunu: Tədris  təcrübəsi keçmə haqqında

 

            Sosial elmlər və psixologiya fakültəsinin “Psixologiya”, “Sosiologiya”, “Sosial iş” və “Fəlsəfə” ixtisasları üzrə, əyani şöbənin a\b, r\b və i\b-nin IV kurs tələbələrinin 2018-ci il fevralın 16-dan mayın 25-dək (21 kredit) aşağıda adları qeyd olunan müəssisələrdə və Azərbaycan Respublikası Milli Məclisində tədris təcrübəsi keçmək üçün göndərilmiş  hesab edilsinlər.

 

Narınc Uşaq Psixologiya Mərkəzi

Rəhbər b/m Aidə Kazım qızı Mirzəyeva

Qrup: 1628, a\b

1

Quliyeva Gülsabah Çingiz

2

Salmanlı Nuranə Ağazahid

3

Məmmədova Gülnar Müşfiq

4

Cəfərli Qaim Vüqar

5

Əskərzadə Zərifə Namik

6

Əsgərli Səmra Nizam

7

Abdullayeva Nərmin Namiq

8

Bəylərli Arzu Şahmalı

9

Qənbərli Vəfa Fuad

10

Arzumanzadə Ləman İmran

11

Rzayeva Gülarə Nazim

12

Əliyeva Ofelya Arif

13

Pirəliyeva Şəfiqə Elman

 

 

 

 

 

 

 

 

Narınc Uşaq Psixologiya Mərkəzi

Rəhbər: b/l Nərmin Cumay qızı Sədirova

Qrup: 1628, a\b

14

Qasımova Günay Nadir

15

İhtiyatoğlu Rohat Zeki

16

Gül Ahmet Mustafa

17

Durak Ramazan Mehmet Yüksel

18

Özkan Jiyan Cumali

19

Örbeyi Hizret Çavşin

20

Ceylan İşık Yasemin Edip

21

Erdoğan Esin Ayhan

22

Karadeniz Mizgin İhsan

23

Karakin Ali Bayram İbrahim

24

Önen Ayşe Mahmut

25

Çapar Ferit Ahmet

26

Taş Zafer Abdulhadi

 

Narınc Uşaq Psixologiya Mərkəzi

Rəhbər: dos. Mirələm Vəli oğlu Vəliyev

Qrup :1628a, a\b

1

Muradlı Rühəngiz Əzim

2

Əliyeva Türkan Mahir

3

Aşurova Aytac Zeynul

4

İsmayılov Fərid Vaqif

5

Məmmədova Aynur Qüdrət

6

Cəfərova Humay Nazim

7

Qurbanova Flora Şirəli

8

Zeynallı Səbinə Nəriman

9

Məhərrəmova Elnarə İntiqam

 

Narınc Uşaq Psixologiya Mərkəzi

Rəhbər: b/m Kamilə Qinyaz qızı Kazımova

Qrup: 1628a, a\b

10

Abdullayeva Fidan Ədalət

11

Cavadova Rəşidə Rəşid

12

Quliyeva Fidan İlham

13

Ağayeva Tahirə Elxan

14

Babayeva Nərgiz Rasim

15

Ağabalayeva Mehriban Naseh

16

Məcidli Əminə Seyidəli

17

Turqut Mehmet Haydar

18

Başboğa Baran Ali

 

Narınc Uşaq Psixologiya Mərkəzi

Rəhbər: dos. Təranə Tofiq qızı Babayeva

Qrup: 1628a, a\b

19

Taş Velat Halil

20

Karabülbül Cumali Cebeli

21

Özdemir Enes Aliseydi

22

Çiftçi Diyar Aydın

23

Babur Ramazan Mehmet Salih

24

Taş Sibel Bedri

25

Kalkan Serhat Mehmet Şirin

26

Olcaşöz Rojbin Adnan

27

Akçiçek Özbey Hasan

 

Narınc Uşaq Psixologiya Mərkəzi

Rəhbər: dos. Səxavət Nəsrəddin qızı Əliyeva

Qrup: 1628b, a\b

1

Səmədzadə Nayim Yaşar

2

Mahmudov Dinay Fikrət

3

Ağazadə Tamella Zaur

4

Bağırzadə Hürnisə Nizami

5

Hüseynova Lalə Azər

6

Cəfərova Təhminə Qalib

7

İdrisova Səbinə İsmixan

8

Əliyeva Pakizə Vüsal

 

Narınc Uşaq Psixologiya Mərkəzi

Rəhbər: dos.əvəzi Azər Məmməd oğlu Mustafayev

Qrup: 1628b, a\b

9

İbrahimova Aygül Fərhad

10

Sadıqova Nazpəri Musa

11

Əlili Gülnar Əlibala

12

İslamlı Fatma Uğur

13

Elyaslı Süsən Polad

14

Bağırova Ahiyə Elşən

15

Abdullayeva Sevinc Ruslan

 

Narınc Uşaq Psixologiya Mərkəzi

Rəhbər: Ülkər Əlövsət qızı Qurbanova

Qrup: 1628b, a\b

16

Abasova Nigar Şirin

17

Mirzəyeva Fatimə Etibar

18

İnce Ozan Ahmet

19

Battal Cahit Ufuk Ahmet

20

Bindik Tolga Aytekin

21

Göktaş Hasan Halit

22

Erol Mehmet Cem Nedim Yüksel

 

Narınc Uşaq Psixologiya Mərkəzi

Rəhbər: dos.Aydan Firudin qızı Səməndərova

Qrup: 1628c, a\b

1

Cəfərova  Hürüzda Yaşar

2

Mehdizadə Xalidə Xalid

3

Nəzərəliyev Ramil Süleyman

4

Quluzadə Tamaşa Vüqar

5

Əsədov Fuad Qalib

6

Həsənova İradə İlqar

7

Həsənova Nihal Məhərləm

8

Namazova Lamiyə 

9

İbrahimli Əsnayi Zahid

10

Nəsirova Xalidə Emin

11

Məmmədova Firəngiz Həbib

     

 

 

 

 

Narınc Uşaq Psixologiya Mərkəzi

Rəhbər:dos. Sevinc Ağavəli qızı Allahyarova

Qrup: 1628c, a\b

 

12

Mirsədizadə Bəyaz Ziyəddin

13

Yusibova Fəridə İlham

14

Əlizadə Nuray Fəxrəddin

15

Dayan Suat Ahmet

16

Eren Leyla Sabri

17

Deniz Hacı Aziz

18

Ünlü Buşra Cemalettin

19

Kayğısız Hüseyin Muharrem

20

Savrum Kadir Abdullah

21

Ceylan Muhammed Furkan Ömer

     

 

Narınc Uşaq Psixologiya Mərkəzi

Rəhbər: Prof.Rəna Həmid qızı Qədirova

Qrup :1517, r\b

1

Camaləddinova Günel Sultan

2

Maşıyeva Təhminə Etibar

3

Nəzərova Nəzrin Saleh

4

Mehralıyeva Roza İsrafil

5

Abduləlimova Nazlı Seyran

6

Niftullayeva Sara Əli

 

 

Narınc Uşaq Psixologiya Mərkəzi

Rəhbər: p.ü.f.d. Validə İbad qızı Vəliyeva

 Qrup: 1517, r\b

 

7

Zamanova Aytac Xudayət

8

Rüstəmova Gültəkin Vaqif

9

Abbasova Məryam Ələsgər

10

Süleymanova Günay 

11

Məmmədquliyeva Nabat Əhliman

12

Əsgərova Fidan Davud

 

Narınc Uşaq Psixologiya Mərkəzi

Rəhbər: p.ü.f.d. Aynur Rəşid qızı Bünyatova

Qrup: 1517, r\b

13

Tinavasova Aşura Abdullayevna

14

Əsədli Çillər Vaqif

15

İsmayılova Emiliya Xanlar

16

Mirzəyeva Dərya Cavanşir

17

Ələkbərova Ləman Fətullah

18

Lətifova Günay Tahir

 

Narınc Uşaq Psixologiya Mərkəzi

Rəhbər: p.ü.f.d. Nigar Ruslan qızı Nəsirova

Qrup: İP02, i\b

1

Nəzərli Adilə Əşrəf

2

Qənizadə Firuzə Müqəddəs

3

Bayramlı Aytac İbrahim

4

Mənəfli Şəms Fərhad

5

Məmmədzadə Aytən Eyyub

6

Kərimova Böyükxanım Əfqan

7

Xasiyeva Fidan Fikrət

8

Abbaszadə Aysel Fədail

9

Ağalarova Elvira  Məmmədqulu

10

Əliyeva Həcər Hafiz

 

Azərbaycan Respublikası Milli Məclisi

Rəhbərlər: Dos.Ağayev Tahir Bayram oğlu,  Fayruşina Leyla Tahir qızı, Qafarova Rəna Hüseynəli qızı

Qrup: 1630, a\b

1

Nurayeva Nəzrin İlham

2

Qurbanov Rəşad İlham

3

Ələskərov Xəzər Əkbər

4

Anar Sahib

5

Məmmədli Aybəniz Fərrux

 

Uşaq Probelmləri üzrə Dövlət Komitəsi

Rəhbərlər: Dos.Ağayev Tahir Bayram oğlu,  Fayruşina Leyla Tahir qızı, Qafarova Rəna Hüseynəli qızı

Qrup :1630, a\b

6

Mirişli Aysel Sabir

7

Əlizadə Anar Rasim

8

Quliyev Nadir Qədim

9

İsgəndərov Ağamirzə Bəxtiyar

10

Məmmədli Nərmin Xaqani

11

Məmmədova Aysel Əjdər

12

Seyfullayev Səyədulla Yunsur

13

Əlibəyli Mədinə Əziz

14

Xalıqova Hökümə Şakir

15

Binnətli Humay Ərastun

 

Azərbaycan Tələbə Gənclər Təşkilatları İttifaqı

Rəhbərlər: Dos.Ağayev Tahir Bayram oğlu,  Fayruşina Leyla Tahir qızı, Qafarova Rəna Hüseynəli qızı

Qrup: 1630, a\b

16

Əliyeva Elmira Xəqani

17

Tağıyev Orxan Əliş

18

Namazov Səbuhi Rövşən

19

Cavadlı Pərvin Kazım

20

Əşrəfov Əliəkbər Firudin

21

Xəlilova Laura Ülfət

22

Vəliyeva Ülkər Şakir

23

Rəhimov Naim Ağayar

24

Səfərli Talıb Təvəkkül

25

Əliyeva Nərgiz Elçin

 

Azərbaycan Respublikası Milli Məclisi

Rəhbərlər: dos. Cavdova Hörmət Qənbərəli qızı, Nəcəfova Natavan Xeyrulla qızı, Skomoroxova Yelena Yevgenyevna

Qrup:1519, r\b

1

İsmayılova Xanımzər Ağaismayıl

2

Səfərov Tural Fayıq

3

Carçiyev Fərid Fuad

4

Hüseynova Sərvinaz İlqar

5

Qasımova Ülviyyə Səyyar

 

Ailə, Qadın və Uşaq Probelmləri üzrə Dövlət Komitəsi

Rəhbərlər: dos. Cavdova Hörmət Qənbərəli qızı, Nəcəfova Natavan Xeyrulla qızı, Skomoroxova Yelena Yevgenyevna

Qrup: 1519, r\b

6

Səfərova Nigar Nəriman

7

Tağıyeva Aytən Allahyar

8

Sərkərova Nərgiz Mais

 

Azərbaycan Tələbə Gənclər Təşkilatları İttifaqı

Rəhbərlər: dos. Cavadova Hörmət Qənbərəli qızı, Nəcəfova Natavan Xeyrulla qızı, Skomoroxova Yelena Yevgenyevna

Qrup :1519, r\b

9

Qurbanova Ayla Bəxtiyar

10

Namazova Nuranə Müşfiq

11

Rəcəbova Sima Riyad

 

Qafqaz Research Company

Rəhbərlər: Haşımova Südabə Söhrab qızı, Şərifova Leyla Çingiz qızı, Tamrazova Ulduz

Qrup: 1519, r\b

12

Tağıyev Vasif Mahir

13

İsmayılov Rəsul Fərhad

14

Orucov Emil Azər

15

Bayramov Qismət Seymur

16

Paşayev Paşa Asəf

17

Səfərov Nicat Mübariz

 

 

 

Ailə, Qadın və Uşaq Probelmləri üzrə Dövlət Komitəsi

Rəhbərlər: Haşımova Südabə Söhrab qızı, Şərifova Leyla Çingiz qızı, Tamrazova Ulduz Çingiz qızı

Qrup: İS07, i\b

1

İsrafilova Ayşən İsrayıl

 

2

Əsədov Fuad Pərviz

 

3

Hüseynova Nazlı Namiq

 

4

Tağıyeva Simuzər Mübariz

5

Məmmədova Anjelika Rafikovna

 

 

Qafqaz Research Company

Rəhbərlər: Haşımova Südabə Söhrab qızı, Şərifova Leyla Çingiz qızı, Tamrazova Ulduz Çingiz qızı

Qrup: İS07, i\b

6

Həsənov Ruslan Rza

7

Nağıyeva Gültəkin Zaur

8

Əliyeva İlahə Rabil

9

Babayeva Zərqələm Təyyar

10

Şəbiyeva Nərgiz Məhərrəm

 

Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiə Nazirliyi

Rəhbər: dos.Məmmədova Rəna Oktaedr qızı

Qrup: 1631, a\b

1

Xəlilova Əsli Ələddin

2

Vəlizadə Fidan Mübariz

3

Şöyübova Aytac Şöyüb

4

Ağadadaşlı Cavad Yaşar

5

Məmmədova İnarə Səbuhi

6

İsmayılov Ramil İsmayıl

7

İbrahimov Yusif Əlövsət

8

İbrahimli Nuran Nəriman

9

Rəhimova Çinarə Soltan

10

Arazəliyeva Aytən Qardaşxan

11

Qəribova Reyhan Vəli

12

Mehdiyev İbrahim Faiq

13

Rəhimov Nursultan Ağali

 

Azərbaycan Respublikası İnsan Hüquqları Müvəkkilliyi (Ombudsman)

Rəhbər: b/m İsmayılova Eliza Sahadulla qızı

Qrup: 1631, a\b

14

Quliyeva Kamalə Elçin

15

Rüstəmli Ülkər Şahin

16

Qənbərova Mehriban İlqar

17

Rzazadə Tacəddin İkram

18

Əsədli Samir Pərviz

 

 

 

Ailə, Qadın və Uşaq Probelmləri üzrə Dövlət Komitəsi

Rəhbərlər:  Prof.İsmayılov Fərman Qəhrəman oğlu, Balayeva Ayşəm Nazim qızı

Qrup: 1631

19

Əliyev Fərid Cavid

20

Quliyeva Ülviyyəxanım Bəşir

21

Əlizadə Pərvin Əbülfəz

22

Abdullayeva Könül Məhərrəm

23

Tağıyev Ruslan Tofiq

24

Mərdanova Aynur Elsevər

25

İbrahimov Anar Namiq

 

Milli Məclisin Əmək və Sosial Siyasət Komitəsi

Rəhbərl:  dos.Pənahova Kəmalə Həsən qızı

Qrup: 1631, a\b

26

Yusifov Nadir Yusif

27

Muradzadə Aysun Qaçay

28

Məmmədova Nəzrin Azər

29

Hüseynova Finalə Mehman

 

Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiə Nazirliyi

Rəhbərlər:  dos.Məmmədova Rəna Oktaedr qızı

Qrup: 1631a, a\b

1

Nurullayeva Arzu Aqil

2

Kazımov Renat Azər

3

İnqilabzadə Fizzə Aqil

4

Qarayev Rəşad Saleh

5

Xəlilova Anaxanım Qabil

6

Əhmədova Aysel Akif

7

Əliyeva Aynurə Ehtibar

8

Rüstəmli Zaur İsbahat

9

Sofiyeva Leyla Şahin

10

Şirinzadə Türkay İlham

11

Hüseynzadə Aytən Rəhman

12

Rəhimli Günel Məhəmmədəli

 

Azərbaycana Birgə Yardım Təşkilatı (UAFA)

Rəhbərlər: Vəliyev Daxil Cahangir oğlu, Əsgərov Rəşad Hüseynağa

Qrup: 1631a, a\b

 

13

İsgəndərov Əli İsmayıl

14

Abdinova Lamiyə Maşallah

15

Qəhrəmanzadə Müslüm Naib

16

Mehdiyev Raqub Yaqub

17

Mənsimli İsrafil Vəlixan

 

Ailə, Qadın və Uşaq Probelmləri üzrə Dövlət Komitəsi

Rəhbərlər: Prof.İsmayılov Fərman Qəhrəman oğlu, Balayeva Ayşəm Nazim qızı

Qrup: 1631a, a\b

18

Qurbanova Sevinc Kamil

19

Məmmədzadə Mehmanə Mehman

 

Azərbaycan Respublikasının Dövlət Statistika Komitəsi

Rəhbərlər:  prof.Hacıyev Zeynəddin Camal oğlu, Əsədov Etibar Məhəmməd

Qrup: 1631a, a\b

20

Hacıyev Şamxal Yaşar

21

Xələfov Samir Vahid

22

Abışov Abdulla Ramiz

23

Dünyamalıyeva Leyla Lətif

24

Axundzadə Orxan Kamal

 

H.Əliyev Fondunun Regional İnkişaf İctimai Birliyi (RİP)

Rəhbər: İsgəndərova Aysel İbrahim qızı

Qrup: 1631a, a\b

 

25

İbadov Xəyal Elşad

26

Məmmədxanlı Leyla Etibar

27

Əkbərova Nuranə Qalib

28

Əliyeva Fidan Bagır

29

Mirəliyev Rauf İlham

 

 

Azərbaycan Milli Elmlər Akademiyasının Fəlsəfə İnstitutu

 

Rəhbərlər:

Dos. Beydulova Zümrüd Kəraməddin qızı – 19.II.2018 – 16.III.2018        

Dos. Namazova Aybala Firuddin qızı – 19.III.2018 – 13.IV.2018                

Dos. Mikayılova Nərminə Eldar qızı – 16.IV.2018 – 11.V.2018                  

B/m Yusifova Gülnarə Yusif qızı – 14.V.2018 – 25.V.2018       

Qrup: 1632, a\b                   

1

Qəribov Əli Şərif

2

Ramazanova Dilşad Elşən

3

Ələsgərova Səfanə Bəxtiyar

4

Qurbanova Arzu Mahal

5

Əbdülrəhmanlı Aytac Nəriman

6

Həsənova Nuranə Rahib

7

Ələsgərova Həmayıl Natiq

8

Əsgərov Nurlan Əsgər

9

Qurbanova Mədinə Əbülfət

10

Mollayeva Günay Faiq

11

Cavadova Aygün Elmar

12

Müslümov Mirzə Əlikişi

13

Məmmədova Aytəkin Paşa

14

Qurbanlı Cavad Cavid

15

Alpaşayev Azər Vaqif

16

Yusifov Emin Kamil

17

Nəbiyev İlkin Ariz

18

Mustafayeva Nigar Şahin

19

Məmmədov Toğrul Azər

20

Məmmədov Urfan Tariyel

21

Məmmədov Eşqin Mübariz

22

Hətəmli Pərviz Sədrəddin

23

Zeynalova Nurlanə Elçin

24

Mirzəyev Ağabala Natiq

25

Qibləliyeva Nuray Elbrus

26

Rüstəmli Rabil Zaman

27

Fərzəliyeva Günay Fərhad

28

Hüseynova Ayişə Tahir

29

Həsənova Sara Sənan

30

Fətəliyeva Nərmin İlham

31

Əhmədli Abbasəli Rafiq

32

Abbasova Qəşəng Oktay

 

 

 

 

 

 

 

Digər yazılar

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Tətbiqi riyaziyyat və kibernetika fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Tarix fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Şərqşünaslıq fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Sosial elmlər və psixologiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Mexanika- riyaziyyat fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Jurnalistika fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (İlahiyyat fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Geologiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Fizikafakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Ekologiya və torpaqşünaslıq fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Coğrafiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Tarix fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Sosial elmlər və psixologiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Mexanika-riyaziyyat fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Fizika fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Filologiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübəsi keçmə haqqında ( Coğrafiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)