Karyera, praktika və məzunlarla əlaqə mərkəzi

17-10-2018

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Tarix fakültəsi)

 

Məzmunu: Tədris  təcrübəsi keçmə haqqında

 

 

Tarix fakültəsinin ixtisasları  üzrə  əyani şöbəsinin a/b,  r/b və i\b -nin  IV kurs tələbələri“Tarix”ixtisası üzrə fevral ayının 16-dan mart ayının 29-dək (9 kredit),  “Tarix müəllimliyi”ixtisası üzrə 2018-ci ilin fevral ayının 16-dan 28-dək(3 kredit)  “Qafqazşünaslıq” ixtisası üzrə fevral ayının 16-dan aprel ayının 12-dək (12 kredit) “Amerikaşünaslıq” ixtisası üzrə fevral ayının 16-dan aprel ayının 12-dək (12 kredit) və “Antropologiya”  ixtisası üzrə fevral ayının 16-dan aprel ayının 12-dək (12 kredit) tədris  planına  müvafiq olaraq Siyasi sənədlər arxivinə, Azərbaycan Respublikası Dövlət Arxivinə, aşağıda adları qeyd olunan muzeylərə  tədris təcrübəsi keçmək üçün göndərilmiş hesab edilsinlər.

 

Arxiv təcrübəsi

16.02.2018-15.03.2018

Siyasi sənədlər arxivi:16.02.2018-28.02.2018

Azərbaycan Respublikası Dövlət Arxivi:01.03.2018-15.03.2018

Ümumi rəhbər: A.İsgəndərov

 

Rəhbər:müəl. S.İsmayılov

Qrup:1066 qr a/b

1.Abbasova Səbinə Rasim

2.Ağayeva Nuranə Malik

3.Allahverdiyev Aqil Mayis

4.Atakişiyeva Zibeydə Mehdi

5.Bağırova Günay Rafail

6.Balaşova Aysun Nizami

7.Bayramova Əfsanə Mayıs

8.Bədəlova Abuhəyat Şaiq

9.Bəkirli Lalə Əfqan

10.Bəkirova Şəlalə Saleh

11.Bəşirova Aygün Elçin

12.Cabbarlı Ləman Hacı

13.Əliyeva Aygün Elman

14.Əliyeva Xanımbikə Xaləddin

15.Eminli Günay Şaxmar

16.Ağamalıyeva Sona Eyvaz

17.Alıyeva Səbinə Səbuhi

18.Allahverdiyeva Banu Yaşar

19.Arzumanov Ruslan Hacıbaba

20.Əhmədova Aytac Rəhbər

21.Əliyev Əli Elşən

22.Əliyeva Aynurə Əfqan

23.Qasımov Rüfət Ədalət

Qrup: 1068 qr , a/b

Rəhbər: K.Məmmədova                            

  1. Eminova Nərgiz Nəsib
  2. Həsənli Züleyxa İlham
  3. Həsənova Günel Elxan
  4. Hidayətzadə Firuzə Tahir
  5. Hüseynov Bəxtiyar Mirdamət
  6. Hüseynova Nailə Eldar
  7. İbrahimova Nuranə Ramiz
  8. İsmayılova Pərvanə İsmayıl
  9. Kamalov Qurban Aydın
  10. Kazımlı Minarə Mehdi
  11. Məmmədov Xəyyam Hikmət
  12. Məmmədova Aynurə Şakir
  13. Məmmədova Dostuxanım İsmət
  14. Məmmədova Mətanət Ələkbər
  15. Məmmədova Nigarə Mübariz
  1.   Əliyeva Nigar Allahverdi
  2.   Hacılı Zeynəb Əbdürrəhim
  3.   Hacıyev Məhəmməd Arif
  4.   Hənifəyeva Xədicəxanım Rasim
  5.   Hüseynli Günel Rəşad
  6.   Hüseynli Lalə Saleh
  7.   İsmayılov Orxan Nizami
  8.   Kərimov Pərvin Telman
  9.   Məcidli Həmidə Niman
  10.   Məmmədli Şəhanə Namiq

26.  Əliyeva İlahə Camal

Rəhbər: M.Məmmədova

Qrup: 1070 qr a/b

  1. Mustafayeva Səadət Əlirza
  2. Nəbiyev Vasif Sədrəddin
  3. Novruzova Lalə Kamil
  4. Nuriyev Sədulla Kənan
  5. Qarayeva Çinarə Allahverdi
  6. Qocayeva Rüfanə Sadiq
  7. Qurbanəliyeva Ülkər Azər
  8. Rüstəmov Röyal Rəcəb
  9. Sabirli Musa Abid
  10. Salahova Kamalə Kamran
  11. Şirinova Xumar Rubil
  12. Şükürzadə Kubra Ədalət
  13. Süleymanlı Aysel Abil
  14. Verdiyeva Mehriban Mahir
  15. Yusifli Ülkər Fikrət
  1. Məmmədov Ruhil Vüqar
  2.  Mustafayeva Kövsər Əli
  3.  Qurbanov Fərid Arzu
  4.  Rəfiyeva Fatimə Mahir
  5.  Rəhimli İlkin Elşən
  6.  Salmanov Qabil İlham
  7.  Səfərov Toğrul Yaşar
  8.  Tağızadə Rəşad İlqar
  9.  Tahirov İbrahim Fikrət
  10.  Zeynalov Toğrul Əziz

26.  Ruşanov Turay Münasib

27.  Zeynalov Adil Vüqar

Rəhbər: A.Xəlilzadə

Qrup: 913 qr r/b

  1. Ağayev Tələt Sadıx
  2. Aslanov Fariz Əmiraslan
  3. Boqatıryova Viktoriya İqoryevna
  4. Carullayev Nəcəf Rüstəm
  5. Cəfərzadə Amil Heydər
  6. Əhmədov Elvin Elxan
  7. Əliəkbərli Ziyad Valeh
  8. İsayev Elvin Xəqani
  9. İsrafilova Aydan İsrafil
  10. Məmmədova Nigar Elçin
  11. Mövsüm-Zadə Cərcis İlqar
  12. Murtuzayev Elvin Əfqan
  13. Nəsibova Tamilla Saleh
  14. Qasımov Ayxan İlqar
  15. Quliyev Tural Şamil
  16. Salayeva Rakella Anar
  17. Seyfullayev İqbal Sədulla
  18. Tanrıverdiyeva Gövhər Namiq

 

Rəhbər: müəl. A.Məmmədov

Qrup: 001 Tİ   ing/b

  1.  Bayramlı Gülər İlqar
  2. Ağayev Elmir Məzahir
  3. Cabbarova Ayşən Vidadi
  4. Həsənli Ayxan Dilqam
  5. İskəndərova Lalə Elxan
  6. Kərimli Abbas Fərrux
  7. Kərimli Fədai Fərrux
  8. Məhərrəmova Aytac İlqar
  9. Məmmədli Elmir Mübariz
  10. Miskin Merve Mətin
  11. Musazadə Vüsal Ələsgər
  12. Nəsibli Əfsanə Vüqar
  13. Nəsirov Ülvi Samir
  14. Yusibov Elsevər Elyas
  15. Axundova Vüsalə Taləddin

Arxiv təcrübəsi

Siyasi sənədlər arxivi23.02.2018-28.02.2018

Ümumi rəhbər: A.İsgəndərov

Rəhbər:T.Həsənzadə

Qrup: 028 qr a/b        

  1. Abdullayeva Aygün Altay
  2. Abdullayeva Şəfəq Bünyat
  3. Alıyeva Jalə Eldar
  4. Allahmanov Elçin Alı
  5. Allahverdiyeva Samirə Mahir
  6. Babaxani Nərgiz Pərviz
  7. Babazadə Sona İlqar
  8. Bayramova Günay Vahid
  9. Bilalov Tahir Nail
  10. Bünyadlı Seyranə Ədalət
  11. Cabbarova Almaz Əsgər
  12. Cabbarzadə Aysel Eldar
  13. Cəbrayılov Ağaəli İlham
  14. Cəfərova Şəbnəm Xasay
  15. Əhmədova Nərmin Elnur
  16. Əkbərli Fidan Mahir
  17. Ələkbərova Günel Xəqani
  18. Əlili Murad Əli
  19. Əliyeva Rəisə İbrahim
  20. Əlmənsurova Sevinc Rəhim
  21. Əsgərzadə Aytac Asif
  22. Feziyeva Aytən Eyvaz
  23. Firudinli Rəvanə Ramil
  24. Hacıyeva Şəfəq Rəcəb
  25. Hacıyeva Zəhra Natiq
  26. Hadıyeva Samirə Ağasalam
  27. Rzayeva Aygün Oqtar

 

 

Rəhbər: B.Kərimov

Qrup: 030 qr a/b                                       

  1. Həsənov Rəşad İlqar
  2. Həsənov Roman Musa
  3. Hümbətova Günel Nazim
  4. Hüseynov Fazil Novruz
  5. Hüseynova Ayturan Qaraş
  6. Hüseynova Jalə Niyazi
  7. Hüseynova Nəzrin Məmmədəli
  8. Hüseynova Şəbnəm Namiq
  9. İbrahimli Maruza Qiyaz
  10. İsayeva Nərmin Məcnun
  11. İsmayılov Emin Elçin
  12. İsmayılov Niyaz Qnyaz
  13. Məmmədli Təranə Əfqan
  14. Məmmədrəhimli Ziya Famil
  15. Məmmədzadə Türkan Eyvaz
  16. Məsimova Ruhiyyə Haqverdi
  17. Musayeva Nərmin Musa
  18. Mustafayeva Cavahir Almaz
  19. Mütəllimzadə Xəyalə Məmməd
  20. Müzəffərli Sitarə Ələsgər
  21. Naftaliyeva Rəhiməxanım Azər
  22. Nəbiyeva Leyla Hümbət
  23. Novruzova Fəridə Rəhim
  24. Oruczadə Əfsanə Zamir
  25. Qasımova Nisə Seymur
  26. Kərimova Çinarə Malik

Arxiv təcrübəsi

Azərbaycan Respublikası Dövlət Arxivi: 23.02.2018-28.02.2018          

Rəhbər: M.Əliyev        Ümumi rəhbər: A.İsgəndərov                          

Qrup: 032 qr a/b

  1. Quliyeva Nəzrin İlham
  2. Quluzadə Şəbnəm Dəmir
  3. Rəcəbova Aytac Vidadi
  4. Rəhimova Bahar Surət
  5. Rəsulov Elşən Salman
  6. Rüstəmli Zülfiyyə Səhlədar
  7. Rüstəmova Aytən İlham
  8. Rüstəmova Səma Teyyub
  9. Şahmalıyeva Əfsanə Niyaz
  10. Salmanova Sveta Rafail
  11. Səfərli Nərgiz Elşən
  12. Seyidli Nərmin Azər
  13. Şiriyeva Aygün Əlisəfa
  14. Şükürova Aygün Ağali
  15. Süleymanova Aysel Mətləb
  16. Tağızadə Sevinc Cəbrayıl
  17. Təhməzli Məsumə Alimağa
  18. Üzeyirova Tünzalə Əbil
  19. Xalıqov Rəşadət Balaqardaş
  20. Xəmmədova Pərişan Mədət
  21. Yusifli Aytəkin Çingiz
  22. Yusifli Şəmsiyyə Adil
  23. Zərbiyeva Şahnaz Məhəbbət
  24. Zeynalova Gülər Kamil
  25. Zeynalova Narınc Hüseyn
  26. Mürsəlli Həcər İlham

 

Rəhbər: R.Əhmədli

Qrup: 011 qr r/b

  1. Əfəndiyeva Ülkər Sadəddin
  2. Əliyev Emil Elşən
  3. Əliyeva Səbinə Mais
  4. Əsədova Ruqiyyə Elçin
  5. Həsənova Lalə Ruslan
  6. İsmayıl-Zadə Günay Mübariz
  7. Mərdanova Gülnar Ələkbər
  8. Musayeva Həcər Vidadi
  9. Paşalı Gülnar Ziyad
  10. Süleymanova Şərqiyyə Nizami
  11. Taşova Hüliyyə İlqar
  1. Baxışova Gülnarə Ağadur
  2. Bayramova Sevil Ədalət
  3. Hacıyeva Süphanə Rasim
  4. İsmayılov Məftun Tərlan
  5. Kazımova Lamiyə Ələmdar
  6. Mehdiyeva Aygül Səfdər
  7. Nağızadə Nərmin Asəf
  8. Qarayeva Səadət Qabil

 

 

 

2.

       Tarix fakültəsi üzrə tədris planına əsasən nəzərdə tutulmuş krediti normativ təhsil müddətində toplaya bilməmiş aşağıda adı qeyd olunan passiv tələbə 2017/2018-ci tədris ilinin yaz semestrində ödənişli əsaslarla göstərilən  arxiv təcrübəsi üzrə kredit götürməyə icazə verilsin və təhsil haqqı R-154 saylı, 25.12.2014-cü il tarixli əmrə əsasən ödənilsin.

Arxiv təcrübəsi

16.02.2018-15.03.2018

Siyasi sənədlər arxivi (16.02.2018-28.02.2018)

Azərbaycan Respublikası Dövlət Arxivi (01.03.2018-15.03.2018)

Ümumi rəhbər: A.İsgəndərov

Passiv, a/b, T 1038 (T 1066)

Rəhbər: S.İsmayılov

Tələbənin Soyadı, adı, atasının adı

İxtisas bölmə

Arxiv təcrübəsinin təkrar keçirildiyi kurs, qrup

2017-2018-ci tədris ilinin yaz smestri üzrə tələbənin tədris qrafikinə uyğun olaraq götürəcəyi təcrübənin adı və kreditin miqdarı

İxtisas üzrə illik təhsil haqqı (AZN)

Ümumi Kredit sayı

Təhsil haqqı ödəcəyi kreditlərin sayı

Şirinov Elşən Məzahir o.

Tarix, passiv, a/b, əyani, ö/ə

IV kurs, T 1066

Arxiv təcrübəsi -6 kr

1900 AZN

60

6 kredit

 

Muzey təcrübəsi

16.03.2018-29.03.2018

Azərbaycan Tarixi Muzeyi (16.03.2018),

“Şirvanşahlar Sarayı Kompleksi” Dövlət Tarixi Memarlıq Qoruğu muzeyi(19.03.2018),

“Qız qalası”(27.03.2018),

Numizmatika Ekspozisiya Muzeyi(28.03.2018),

BDU-nun nəzdində H.Əliyev muzeyi və BDU-nun Tarix muzeyi(29.03.2018)

Ümumi rəhbər: Y.Mahmudov

Rəhbər: N.Məmmədova

Qrup: 1066 qr a/b

1.Abbasova Səbinə Rasim

2.Ağayeva Nuranə Malik

3.Allahverdiyev Aqil Mayis

4.Atakişiyeva Zibeydə Mehdi

5.Bağırova Günay Rafail

6.Balaşova Aysun Nizami

7.Bayramova Əfsanə Mayıs

8.Bədəlova Abuhəyat Şaiq

9.Bəkirli Lalə Əfqan

10.Bəkirova Şəlalə Saleh

11.Bəşirova Aygün Elçin

12.Cabbarlı Ləman Hacı

13.Əliyeva Aygün Elman

14.Əliyeva Xanımbikə Xaləddin

15.Eminli Günay Şaxmar

16.Ağamalıyeva Sona Eyvaz

17.Alıyeva Səbinə Səbuhi

18.Allahverdiyeva Banu Yaşar

19.Arzumanov Ruslan Hacıbaba

20.Əhmədova Aytac Rəhbər

21.Əliyev Əli Elşən

22.Əliyeva Aynurə Əfqan

23.Qasımov Rüfət Ədalət

Rəhbər: N.Məmmədova

Qrup: 1068 qr a/b

1.Eminova Nərgiz Nəsib

2.Həsənli Züleyxa İlham

3.Həsənova Günel Elxan

4.Hidayətzadə Firuzə Tahir

5.Hüseynov Bəxtiyar Mirdamət

6.Hüseynova Nailə Eldar

7.İbrahimova Nuranə Ramiz

8.İsmayılova Pərvanə İsmayıl

9.Kamalov Qurban Aydın

10.Kazımlı Minarə Mehdi

11.Məmmədov Xəyyam Hikmət

12.Məmmədova Aynurə Şakir

13.Məmmədova Dostuxanım İsmət

14.Məmmədova Mətanət Ələkbər

15.Məmmədova Nigarə Mübariz

16.Əliyeva Nigar Allahverdi

17.Hacılı Zeynəb Əbdürrəhim

18.Hacıyev Məhəmməd Arif

19.Hənifəyeva Xədicəxanım Rasim

20.Hüseynli Günel Rəşad

21.Hüseynli Lalə Saleh

22.İsmayılov Orxan Nizami

23.Kərimov Pərvin Telman

24.Məcidli Həmidə Niman

25.Məmmədli Şəhanə Namiq

26.Əliyeva İlahə Camal

 

 

Rəhbər: E.Bəkirova

Qrup:1070qr a/b

1.Mustafayeva Səadət Əlirza

2.Nəbiyev Vasif Sədrəddin

3.Novruzova Lalə Kamil

4.Nuriyev Sədulla Kənan

5.Qarayeva Çinarə Allahverdi

6.Qocayeva Rüfanə Sadiq

7.Qurbanəliyeva Ülkər Azər

8.Rüstəmov Röyal Rəcəb

9.Sabirli Musa Abid

10.Salahova Kamalə Kamran

11.Şirinova Xumar Rubil

12.Şükürzadə Kubra Ədalət

13.Süleymanlı Aysel Abil

14.Verdiyeva Mehriban Mahir

15.Yusifli Ülkər Fikrət

16.Məmmədov Ruhil Vüqar

17.Mustafayeva Kövsər Əli

18.Qurbanov Fərid Arzu

19.Rəfiyeva Fatimə Mahir

20.Rəhimli İlkin Elşən

21.Salmanov Qabil İlham

22.Səfərov Toğrul Yaşar

23.Tağızadə Rəşad İlqar

24.Tahirov İbrahim Fikrət

25.Zeynalov Toğrul Əziz

26.Ruşanov Turay Münasib

27.Zeynalov Adil Vüqar

 

Rəhbər:S.Zeynalova

Qrup: 913 qr r/b

1.Ağayev Tələt Sadıx

2.Aslanov Fariz Əmiraslan

3.Boqatıryova Viktoriya İqoryevna

4.Carullayev Nəcəf Rüstəm

5.Cəfərzadə Amil Heydər

6.Əhmədov Elvin Elxan

7.Əliəkbərli Ziyad Valeh

8.İsayev Elvin Xəqani

9.İsrafilova Aydan İsrafil

10.Məmmədova Nigar Elçin

11.Mövsüm-Zadə Cərcis İlqar

12.Murtuzayev Elvin Əfqan

13.Nəsibova Tamilla Saleh

14.Qasımov Ayxan İlqar

15.Quliyev Tural Şamil

16.Salayeva Rakella Anar

17.Seyfullayev İqbal Sədulla

18.Tanrıverdiyeva Gövhər Namiq

 

Rəhbər: R.Mustafa

Qrup: 001 Tİ  qr ing/b

1.Bayramlı Gülər İlqar

2.Ağayev Elmir Məzahir

3.Cabbarova Ayşən Vidadi

4.Həsənli Ayxan Dilqam

5.İskəndərova Lalə Elxan

6.Kərimli Abbas Fərrux

7.Kərimli Fədai Fərrux

8.Məhərrəmova Aytac İlqar

9.Məmmədli Elmir Mübariz

10.Miskin Merve Mətin

11.Musazadə Vüsal Ələsgər

12.Nəsibli Əfsanə Vüqar

13.Nəsirov Ülvi Samir

14.Yusibov Elsevər Elyas

15.Axundova Vüsalə Taləddin

 

 

 

Muzey təcrübəsi

16.02.2018-22.02.2018

Azərbaycan Tarixi Muzeyi (16.02.2018),

“Şirvanşahlar Sarayı Kompleksi” Dövlət Tarixi Memarlıq Qoruğu muzeyi (19.02.2018),

“Qız qalası”(20.02.2018),

Numizmatika-Ekspozisiya Muzeyi(21.02.2018),

BDU-nun nəzdində H.Əliyev muzeyi və BDU-nun Tarix muzeyi(22.02.2018)

Ümumi rəhbər: Y.Mahmudov

Rəhbər: E.Lətifova

Qrup: 028 qr a/b

  1. Abdullayeva Aygün Altay
  2. Abdullayeva Şəfəq Bünyat
  3. Alıyeva Jalə Eldar
  4. Allahmanov Elçin Alı
  5. Allahverdiyeva Samirə Mahir
  6. Babaxani Nərgiz Pərviz
  7. Babazadə Sona İlqar
  8. Bayramova Günay Vahid
  9. Bilalov Tahir Nail
  10. Bünyadlı Seyranə Ədalət
  11. Cabbarova Almaz Əsgər
  12. Cabbarzadə Aysel Eldar
  13. Cəbrayılov Ağaəli İlham
  14. Cəfərova Şəbnəm Xasay
  15. Əhmədova Nərmin Elnur
  16. Əkbərli Fidan Mahir
  17. Ələkbərova Günel Xəqani
  18. Əlili Murad Əli
  19. Əliyeva Rəisə İbrahim
  20. Əlmənsurova Sevinc Rəhim
  21. Əsgərzadə Aytac Asif
  22. Feziyeva Aytən Eyvaz
  23. Firudinli Rəvanə Ramil
  24. Hacıyeva Şəfəq Rəcəb
  25. Hacıyeva Zəhra Natiq
  26. Hadıyeva Samirə Ağasalam
  27. Rzayeva Aygün Oqtar

 

Rəhbər: R.Muğalniski

Qrup: 030 qr a/b

1.Həsənov Rəşad İlqar

2.Həsənov Roman Musa

3.Hümbətova Günel Nazim

4.Hüseynov Fazil Novruz

5.Hüseynova Ayturan Qaraş

6.Hüseynova Jalə Niyazi

7.Hüseynova Nəzrin Məmmədəli

8.Hüseynova Şəbnəm Namiq

9.İbrahimli Maruza Qiyaz

10.İsayeva Nərmin Məcnun

11.İsmayılov Emin Elçin

12.İsmayılov Niyaz Qnyaz

13.Məmmədli Təranə Əfqan

14.Məmmədrəhimli Ziya Famil

15.Məmmədzadə Türkan Eyvaz

16.Məsimova Ruhiyyə Haqverdi

17.Musayeva Nərmin Musa

18.Mustafayeva Cavahir Almaz

19.Mütəllimzadə Xəyalə Məmməd

20.Müzəffərli Sitarə Ələsgər

21.Naftaliyeva Rəhiməxanım Azər

22.Nəbiyeva Leyla Hümbət

23.Novruzova Fəridə Rəhim

24.Oruczadə Əfsanə Zamir

25.Qasımova Nisə Seymur

26.Kərimova Çinarə Malik

 

Rəhbər: S.Mehdizadə

Qrup:032 qr a/b

1.Quliyeva Nəzrin İlham

2.Quluzadə Şəbnəm Dəmir

3.Rəcəbova Aytac Vidadi

4.Rəhimova Bahar Surət

5.Rəsulov Elşən Salman

6.Rüstəmli Zülfiyyə Səhlədar

7.Rüstəmova Aytən İlham

8.Rüstəmova Səma Teyyub

9.Şahmalıyeva Əfsanə Niyaz

10Salmanova Sveta Rafail

11.Səfərli Nərgiz Elşən

12.Seyidli Nərmin Azər

13.Şiriyeva Aygün Əlisəfa

14.Şükürova Aygün Ağali

15.Süleymanova Aysel Mətləb

16.Tağızadə Sevinc Cəbrayıl

17.Təhməzli Məsumə Alimağa

18.Üzeyirova Tünzalə Əbil

19.Xalıqov Rəşadət Balaqardaş

20.Xəmmədova Pərişan Mədət

21.Yusifli Aytəkin Çingiz

22.Yusifli Şəmsiyyə Adil

23.Zərbiyeva Şahnaz Məhəbbət

24.Zeynalova Gülər Kamil

25.Zeynalova Narınc Hüseyn

26.Mürsəlli Həcər İlham

 

Rəhbər: L.Namazova

Qrup: 011 qr r/b

 

1.Əfəndiyeva Ülkər Sadəddin

2.Əliyev Emil Elşən

3.Əliyeva Səbinə Mais

4.Əsədova Ruqiyyə Elçin

5.Həsənova Lalə Ruslan

6.İsmayıl-Zadə Günay Mübariz

7.Mərdanova Gülnar Ələkbər

8.Musayeva Həcər Vidadi

9.Paşalı Gülnar Ziyad

10.Süleymanova Şərqiyyə Nizami

11.Taşova Hüliyyə İlqar

12.Baxışova Gülnarə Ağadur

13.Bayramova Sevil Ədalət

14.Hacıyeva Süphanə Rasim

15.İsmayılov Məftun Tərlan

16.Kazımova Lamiyə Ələmdar

17.Mehdiyeva Aygül Səfdər

18.Nağızadə Nərmin Asəf

19.Qarayeva Səadət Qabil

 

 

 

SAM (16.02.2018-05.04.2018),

Heydər Əliyev Mərkəzi(06.04.2018-09.04.2018),

BDU-nun Heydər Əliyev Mərkəzi(10.04.2018-12.04.2018)

Ümumi rəhbər: prof. İ.Hüseynova

Müəl.  Ş.Abdullayeva.V.Nəbiyev. A.Əlizadə

Qrup: 058 qr a/b

  1. Hətəmli Elmir Nüsrət
  2. Mehdiyeva Fatma İlham
  3. Qurbanova Günel Mənsim
  1. Abdullayev Kamil
  2. Abdullayeva Natəvan Natiq
  3. Ağacanov Anar Faiq
  4. Babayev Anar Məhərrəm
  5. Cəfərzadə Rəna Cavanşir
  6. Əhmədova Mehriban Vüqar
  7. Ələkbərov Rövşən Şəmsi
  8. Əliyev Nurlan Ruslan
  9. Məlikova Arzu Şamo
  10. Fərhadlı Fidan Elman
  11. Həsənli Həsən Nürəddin
  12. Həsənova Aysel Əli
  13. Hümbətov Vüqar Eldar
  14. Hüseynov Şahin Qulam
  15. İsmayılzadə Çiçək Sübhi
  16. Məmmədov Mətin Elnur
  17. Mikayılov Hüseynalı Şeyda
  18. Nəsrullayev Avtandil Müşfiq
  19. Pirizadə Cavid Xamraz
  20. Qubiyeva Zeynəb Asəf
  21. Qurbanov Xaqani Zaur
  22. Rzayev Həbib Nazim
  23. Tağızadə Gülnar İlqar
  24. Vəliyev Elton Əflatun
  25. Vəliyev Şaiq İsa
  26. Zeynalov Orxan Mübariz
  27. Məmmədov Məhərrəm Mobil
  28. Mirzəyev Anar Yaşar

Rəhbər: Ş.Abdullayeva. M.Əsədov. Ə.Heydərov

Qrup: 039 qr r/b

  1. Abdullayeva Günay Rəhim
  2. Ağayev Tofiq İlqar
  3. Bağırova Fidan Rauf
  4. Behbudova Asimə Yolçu
  5. Həsənova Milana Alxad
  6. İsgəndərova Arzu Akif
  7. Məmmədov Fuad Əkbərəli
  8. Musayev Aslan Azər
  9. Nuraşvili David Merabiyeviç
  10. Qasımzadə Məhəmmədəli Rakif
  11. Quliyeva Səidə Emil
  12. Salmanova Ayşən Qəzənfər
  13. Səfərova Günel Səyavuş
  14. Sucayev Orxan Adıgözəl
  15. Təcibova İradə Əzim

 

SAM(16.02.2018-05.04.2018),

Heydər Əliyev Mərkəzi(06.04.2018-09.04.2018),

BDU-nun Heydər Əliyev Mərkəzi(10.04.2018-12.04.2018)

Ümumi rəhbər: prof. M.B.Fətəliyev

Rəhbər:E.Hüseynova,  R.Hüseynov, T.Abbasov,M.Baxışov

Qrup: 060 qr a/b

  1. Abbasov Elmin Ramil
  2. Abdullayeva Ülviyyə Təmraz
  3. Abdulov Bəhmən Nəriman
  4. Axundzadə Ülkər Rauf
  5. Cahanova Böyükqız Müzəffər
  6. Cəfərov Sərxan Mahir
  7. Cəlallı Pərvanə Famil
  8. Dadaşov Kənan Yaşar
  9. Əliyev Məhərrəm Əli
  10. Əlizadə Ləman Ələkbər
  11. Əsgərli Nəzrin Mahəddin
  12. Əzizova Aysel Eldar
  13. Həsənov Əfqan Qismət
  14. Həsənova Nilufər Elşad
  15. Hümbətova Maral Bəxtiyar
  16. Hüseynova Leyla Xosrov
  17. Hüseynova Süsən İsmayıl
  18. İsmayılova Elnarə İsmayıl
  19. Kərimov Ülvi Telman
  20. Mahmudlu Eşqin Daşdəmir
  21. Mədədov Pərviz Ariz
  22. Məmmədhəsənova Bibixanım Qərbağa
  23. Mustafayev Elşad Rəsul
  24. Nəbiyev Şahlar İlqar
  25. Nəcəfli Rafiəddin Qeyrətəli
  26. Səfərova Şəbnəm Məhsim
  27. Tağızadə Zeybə Əsəd
  28. Topçiyev Çingiz Fərman
  29. Zamanzadə Əli Bəhram
  30. Zülfüqarova Günel Mülküm

 

Rəhbər: F.Baxışəliyev,M.Osmanlı, Ş.Cəfərova, T.Axundova

Qrup: 041 qr r/b

  1. Cəfərova Fəridə Elşən
  2. Məmmədova Lalə Natiq
  3. Muradzadə Rəna İlham
  4. Nəsirov Əli Nizami
  5. Qrinyuk Yevgeniy Viktoroviç
  6. Quliyeva Nərmin Fazil
  7. Səmədli Aydan Kamil

8.   Muradlı Aytən Ruslan

  1. Salmanova Arzu Məzahir
  2. Əliyeva Ayla Yaşar

 

AMEA-nın Arxeoloji-Etnoqrafik muzeyi (16.02.2018-31.03.2018)

BDU-nun Biologiya Muzeyi(04.04.2018-12.04.2018)

Ümumi rəhbər: prof.Q.İsmayılzadə

Rəhbər: müəl.A.Abdullayev.L.Orucova

Qrup: 010A qr a/b

  1. Abbaslı Cəmilə Fikrət
  2. Babayev Ramil Ruslan
  3. Bayramova Aygün Nofəl
  4. Behbudova Şövkət Əşrəf
  5. Ələsgərov Elxan Elbrus
  6. Əmirxanlı Zümrüd Gülağa
  7. Məmmədova Türanə Elman
  8. Piriyev Cəmil Əşrəf
  9. Qədirova Nəzrin Coşqun
  10. Seyidov Mirhüseyn Mirməşkur
  1. Bayramova Gülşən Rəfail
  2. Bəşirova Gülnar Gündüz
  3. Qasımova Lilpar Məzahir
  4. Soltan Şövqi Şəhriyar
  5. Sultanov Ziya Mayis

 

 

 

Digər yazılar

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Tətbiqi riyaziyyat və kibernetika fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Tarix fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Şərqşünaslıq fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Sosial elmlər və psixologiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Mexanika- riyaziyyat fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Jurnalistika fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (İlahiyyat fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Geologiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Fizikafakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Ekologiya və torpaqşünaslıq fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Coğrafiya fakültəsi)

Tədris təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Tarix fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Sosial elmlər və psixologiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Mexanika-riyaziyyat fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Fizika fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Filologiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübəsi keçmə haqqında ( Coğrafiya fakültəsi)

Pedaqoji təcrübə keçmə haqqında (Biologiya fakültəsi)